Heeeuuuuuh pizza!quote:Op zondag 20 juli 2008 15:39 schreef Gellius het volgende:
Ik ben toch benieuwd wat voor psyche er nu schuilt in een man die zoiets laat zetten.
Ik denk een kerel met wie je heel wat lol kunt hebben in de kroeg. Niet al te moeilijk in de omgang en bereid iets voor een ander te doen. Hij zal ongetwijfeld een vette grap hebben in combinatie met zijn bierbuik. Dat er dan een onbekende vrouw de kroeg binnen komt en hij gaat vertellen dat zijn poesje zo ziek is, etc etc. Dikke pret voor hem en de maten, en als iedereen uitgelachen is tapt de kastelein een rondje van de zaak.quote:Op zondag 20 juli 2008 15:39 schreef Gellius het volgende:
Ik ben toch benieuwd wat voor psyche er nu schuilt in een man die zoiets laat zetten.
Dat is precies waar ik al bang voor was. Zo'n kerel wiens gezicht al in de lolligstand staat voor hij dat shirt heeft uitgetrokken. Zo'n man die veel te veel tijd neemt voor een mop.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik denk een kerel met wie je heel wat lol kunt hebben in de kroeg. Niet al te moeilijk in de omgang en bereid iets voor een ander te doen. Hij zal ongetwijfeld een vette grap hebben in combinatie met zijn bierbuik. Dat er dan een onbekende vrouw de kroeg binnen komt en hij gaat vertellen dat zijn poesje zo ziek is, etc etc. Dikke pret voor hem en de maten, en als iedereen uitgelachen is tapt de kastelein een rondje van de zaak.
Zo'n kerel.
Goed punt. Ik heb de kunst van het op tijd lachen nooit onder de knie gekregen. Helaas denken mensen dan steevast dat je 'm niet begrepen hebt.quote:Op maandag 21 juli 2008 19:06 schreef I.R.Baboon het volgende:
Uberhaupt jongens, de mop! Het moet maar eens afgelopen zijn.
Wat is dat voor een kul? Men weet toch wel dat ik een uitgesproken teringhekel heb aan Scheveningen?quote:Op maandag 21 juli 2008 19:07 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ontving onlangs een mailtje van iemand die schetste hoe ik in augustus in een brandende zon aan het strand in Scheveningen bier zou drinken met JAM. Laat de zomer maar komen, ik ben er klaar voor!
Dat staat in verband met de hoge huizenprijzen. Bedrijfspanden zijn vaak wat goedkoper en het is niet al te lastig om de 'bedrijfsbestemming' te veranderen in een 'woonbestemming'.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 09:38 schreef Gellius het volgende:
Ligt het aan mij of wordt het steeds meer de gewoonte om oude winkelpandjes te verbouwen tot woning, oude woningpanden te gebruiken als kantoor en kantoorruimtes antikraak te laten bewonen?
Da's dus vaak wel lastig. Daarom staan veel verouderde kantoorpanden leeg, ook al zullen ze waarschijnlijk nooit meer verhuurd raken. antikraak is één, maar om er echt formeel woningen van te maken is een heel ander verhaal.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 10:29 schreef Z het volgende:
Dat staat in verband met de hoge huizenprijzen. Bedrijfspanden zijn vaak wat goedkoper en het is niet al te lastig om de 'bedrijfsbestemming' te veranderen in een 'woonbestemming'.
Qua kantoorpanden is dat zo, ik doel meer op de bedrijven in al 'bijna woningen'.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 11:53 schreef k_man het volgende:
[..]
Da's dus vaak wel lastig. Daarom staan veel verouderde kantoorpanden leeg, ook al zullen ze waarschijnlijk nooit meer verhuurd raken. antikraak is één, maar om er echt formeel woningen van te maken is een heel ander verhaal.
Ik zou zoiets ook wel kunnen waarderen, al zou ik er wel op staan dat er nog een vorm van vrijgezellenavondje moet komen, dat wil zeggen: dat we nog wel een keer met elkaar veel te veel gaan drinken om het heuglijke feit te vieren. Dat mag ze je niet door de neus boren.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 13:39 schreef ShadyLane het volgende:
Heh, ik vind het wel een mooie actie. Ze hadden geen zin in het gedoe over waar, wanneer, wie wel, wie niet en hebben nu gewoon hun eigen feestje gehad met z'n tweeen en een nacht in een tof hotel. Maar moeder is verdrietig. Haar enige dochter
Ik schakel altijd wat van radio 4 naar BNR en terug. Toevallig pikte ik een aankondiging op van de juridische onthoudbaarheid van twee pijlers van Verdonks beleid, dus toen heb ik het terug-naar-radio-4 wat uitgesteld. Toen eindelijk de details oppervlakkig werden toegelicht heb ik aan je gedacht, JAM. Daarna heb ik een CDA-mevrouw-parlementslid aangehoord die het toch een heel belangrijke maatregel vindt om een goede start te kunnen maken in de Nederlandse maatschappij en dat als dus de verwerping in hoger beroep stand houdt, tot nieuwe regels noopt.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 10:18 schreef JAM het volgende:
Laat me dat even toelichten. Zoals jullie misschien wisten luister ik 's ochtends als ik net wakker ben altijd even naar de BNR NEW UPDATE op de radio. Ik ben als voormalig lid van Dutchbat-3 niet alleen bijzonder verheugd om de arrestatie van, Karadzic,
, wat hoorde mijn oren nog meer deze ochtend? Een rechtbank in Roermond heeft bepaald dat de zogenaamde Verdonknorm (u weet wel, dat de Nederlandse partner in een slordige 1500 euro netto exclusief vakantiegeld moet verdienen om zijn/haar partner uit het buitenland over te laten komen) in strijd is met weet ik veel wat, in ieder geval, die bestaat nu niet meer. Dat vind ik nu bijzonder goed nieuws. Nu Verdonk nog voor het Joegoslavië- of welk ander tribunaal voor dood door schuld, nalatigheid, misdaden tegen de menselijkheid, meineed, etc., en dan is m'n dag helemaal goed.
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 19:41 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik schakel altijd wat van radio 4 naar BNR en terug.
[...]
quote:Hetgeen jou er uiteraard niet van hoeft te weerhouden (je zou het zelfs als een stimulans kunnen zien) om je geluk in Japan te gaan zoeken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |