Dat doe ik meestal ook en werkt voor veel lampen erg goedquote:Op donderdag 10 juli 2008 16:48 schreef Vonkenboer het volgende:
Past het dekseltje van de ventilator niet gewoon op de centraaldoos (dat kastje) in je plafond ?
Anders kun je denk ik beter het dekseltje van de ventilator aanpassen na de bestaande gaatjes (m4) van het doosje. Het gewicht van de ventilator kan dat zat hebben
Bij de bouwmarkt hebben ze van die kapjes met kroonsteentjes, die op die plafonddozen passen, daar zitten schroeven bij.... Kun je de maat checkenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:08 schreef wicky43 het volgende:
ik vind het op een of andere manier heel moeilijk om schroeven te vinden die goed op de centraaldoos passen, weet iemand welke maat je daarvoor hebben moet?
Hoe zit zo'n centraaldoos eigenlijk vast aan het plafond? Zo'n ventilator is niet echt licht en trilt meestal wel een beetje. Je wilt natuurlijk niet dat die doos met ventilator en al naar beneden komt zeilen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 18:45 schreef Vonkenboer het volgende:
De meeste onderplaten van ventilators, en onderbakken van lampen hebben de gaatjes ook standaard op de afmetingen zitten dat ze op een centraaldoos (rond en vierkant) kunnen passen.
T, hoe heb je hem nu uiteindelijk opgehangen ?
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 23:59 schreef dahei het volgende:
[..]
Hoe zit zo'n centraaldoos eigenlijk vast aan het plafond? Zo'n ventilator is niet echt licht en trilt meestal wel een beetje. Je wilt natuurlijk niet dat die doos met ventilator en al naar beneden komt zeilen.
Of hij is meegestort in het plafond of hij zit bij een gipsplafond tussen de latten (in een soort kruis) van het plafond vastgeklemd / geschroefd.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 23:59 schreef dahei het volgende:
[..]
Hoe zit zo'n centraaldoos eigenlijk vast aan het plafond? Zo'n ventilator is niet echt licht en trilt meestal wel een beetje. Je wilt natuurlijk niet dat die doos met ventilator en al naar beneden komt zeilen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |