Laat ik het uitleggen, terwijl er een YT-clipje meedraaid in een ander tabblad, om het beter te beschrijven:
Bij het live-optreden wat ik gister avond zag bij Concert At Sea, was het veel minder, maar bij tv-optredens zoals gister avond dus bij VI-Oranje, zie ik het volgende:
1: Ze houdt tijdens het zingen een soort houding aan, dat alsof ze geen oogcontact zoekt/wil met het publiek.
2: Wanneer ze zingt, kantelt ze haar hoofd iets naar achter, alsof ze veel zin heeft in een biertje naderhand.
3: De manier van dansen / lichaamshouding in totaal, dus met hoofd achterover en het gemis van oogcontact met het publiek, straalt naar mij dus arrogantie uit. "Ik ben de beste, ik beweeg wel wat, ik dans maar wat, maar dat kan me niets schelen, want ik ben de beste".
Dat is wat ze naar mij toe uitstraalt, terwijl ik dus weet, uit interviews en live-optredens dat ze juist heel spontaan is, ze is live nog eens ijzersterk, doordat ze elke keer weer op originele wijze improviseerd ! Dus arrogantie mag ze van mij zelfs wel hebben met dit talent, maar de houding hoe ze zingt....past op de 1 of andere manier totaal niet bij haar !