quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:02 schreef Nosh het volgende:
Verliefd zijn op een Wibra cassiere is het meest oprechte wat ik sinds tijden heb gehoord.
quote:
Treed maar weer terug naar de afgrond, en blijf daar.quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:00 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
toch, hiermede eventueel inbreuk makend op het topic zelve, en mij hier even op de voorgrond tredend te zien, ik vind toch weinig bijval waar het gaat om de situatie hier.
U geeft, hoewel u te kennen heeft gegeven, niet zo zeer achting te plaatsen in mensen met een taalachterstand, in hoge, van originaliteit gespeende zekerheid, te kennen dat u hier zich wel eens heel erg onzeker voelt. Daar, gezien ook, u niet instaat bent tot het juist lezen van de geschriften, dan wel de regels daar tussen.
hadden we daar een date dan?quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:05 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Treed maar weer terug naar de afgrond, en blijf daar.
Ja, en doe de groeten daar aan Eppokippensnaaierquote:Op woensdag 9 juli 2008 02:05 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Treed maar weer terug naar de afgrond, en blijf daar.
Je moeder zegt dat je op bed moet..quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:06 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
[..]
hadden we daar een date dan?
toevallig de jouwe ookquote:Op woensdag 9 juli 2008 02:07 schreef Matje-1989 het volgende:
[..]
Je moeder zegt dat je op bed moet..
of zou ik me daar te kort mee doen, daar lelijkheid een generatie overslaat? En jij zo ongelofelijk knap ben dat je wijven om je heen hebt waar marokkanen naar fluiten.quote:
Je weet dat je nog 6 minuten hebt totdat Fok! sluit voor de kanslozen onder ons?quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:08 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
[..]
of zou ik me daar te kort mee doen, daar lelijkheid een generatie overslaat? En jij zo ongelofelijk knap ben dat je wijven om je heen hebt waar marokkanen naar fluiten.
quote:
quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:10 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
[..]
ga niet slapen, ik ben er nog zolang het de moderators kan betamen en zichzelf niet zouden beschamen, zich te laven aan hun drift, en aldaar in hun kift, mij de mond, snoeren, als gelijk marokkanen hun blonde hoeren.
quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:11 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
[..]
kanslozen onder ons? betrek je je nou ineens in jouw zinkende schuitje, noach?
gast van big brother: GA MAAR WEG!!! GA MAAR WEER WEG WEZELquote:Op woensdag 9 juli 2008 02:12 schreef Matje-1989 het volgende:
Nou, ik ga wel slapen
Want ik heb het gehad
Met deze apen
Veel succes met je leven
quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:12 schreef IQM het volgende:
"zolang het de moderators kan betamen "
"als gelijk"
*mompelt iets over 'epic' en 'fail'...
ik zal me er alles aan gelegen laten liggen u uw waarheid te gunnen. Doch en echter, ik zal daarvoor water bij het druivenbloed moeten beschenken, want ik denk in het licht van de situatie, dat u niet heel erg aanspraak kan maken op een paradetocht langs de kanaalgrachten zoals ons elftal zo naar believen is bijgebleven in het jaar gods 1988 ,ten deel viel al daarquote:Op woensdag 9 juli 2008 02:17 schreef right_turn het volgende:
Ondanks dat je een autist bent, heb ik toch wel bewondering voor je taalvirtuositeit. Al schijn je jezelf niet te beseffen dat dit niet het juiste podium is om deze prachtige kunst ten toon te spreiden
ik vind, echter, dat je, heel erg, mooi spreekt hoor, echt, waar, luistert niet, naar alle taalpuristen om u, heenquote:Op woensdag 9 juli 2008 02:22 schreef EppoHanensnaaier het volgende:
[..]
ik zal me er alles aan gelegen laten liggen u uw waarheid te gunnen. Doch en echter, ik zal daarvoor water bij het druivenbloed moeten beschenken, want ik denk in het licht van de situatie, dat u niet heel erg aanspraak kan maken op een paradetocht langs de kanaalgrachten zoals ons elftal zo naar believen is bijgebleven in het jaar gods 1988 ,ten deel viel al daar
quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:42 schreef lievmeisjuh het volgende:
[..]
ik vind, echter, dat je, heel erg, mooi spreekt hoor, echt, waar, luistert niet, naar alle taalpuristen om u, heen
al had ik natuurlijk, met mijn aan hondsdolheidgrenzende intelligentie, uw overdaad aan aantijgende komma's niet over het hoofd gezien, en daarmee uw sarcasme ten tonele spreidde. TRUT!!!quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:42 schreef lievmeisjuh het volgende:
[..]
ik vind, echter, dat je, heel erg, mooi spreekt hoor, echt, waar, luistert niet, naar alle taalpuristen om u, heen
Met z'n voetjes op de grond stampen en piepen; 'maar zij zijn groot en ik zo klein, en dat is niet eerlijk!' om zicht vervolgens te verschuilen in zijn eierschaal.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |