Ja, ik bedoel te zeggen dat ik het zelf onderschatte. Maar dat het ondanks dat het meer was dan ik dacht. Nog altijd niet heel ernstig is.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 22:24 schreef Irving het volgende:
[..]
Jezelf tegenspreken is ook een vak -.-
Oh okequote:Op donderdag 8 oktober 2009 22:28 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Ja, ik bedoel te zeggen dat ik het zelf onderschatte. Maar dat het ondanks dat het meer was dan ik dacht. Nog altijd niet heel ernstig is.
Omdat dat oog nooit goed is geweest, zeg maar. Lees mijn verslag maar. Maar heb daar nu +2 en zou daar ook graag 0 willen. :p Maar links was dus nog niet goed. en aangezien ik een planologisch wonder ben heeft het 9 maanden langer geduurd dan dat het konquote:Op donderdag 8 oktober 2009 22:29 schreef Irving het volgende:
[..]
Oh okeWaarom moet je na 1 jaar eigenlijk al een oog bijlaseren?
Nee dat is niet waar, van dat zachte lenzen daarvoor zorgen.quote:Op donderdag 17 juli 2008 20:32 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Zachte lenzen, ja. Bij harde lenzen is dat een stuk minder.
Natuurlijk moet je ze allebei goed verzorgen en hygienisch werken etc.
Ja, ik twijfel als een malle: verlost van lenzen lijkt me een zegen, maar het risico van foutjes bij laserenquote:Op woensdag 21 september 2011 21:19 schreef Catwoman1986 het volgende:
Lasek was bij mij geen bewuste keus, Lasik was bij mij niet mogelijk omdat mijn hoornvlies daarvoor te dun was.
Bij Lasik schijnt de boel na afloop minder lang pijnlijk en/ of geïrriteerd te zijn dus als het bij mij allebei mogelijk was, had ik Lasik gedaan.
Overigens heb ik geen klachten over Lasek hoor, qua napijn viel het echt heel erg mee, het was wat geïrriteerd en overgevoelig voor licht, maar lang niet zo erg als ik had verwacht en ook niet zo lang. En het is als ik me niet vergis alweer bijna 3 jaar gelezen en ik zie nog als een tierelier!
quote:Op maandag 20 oktober 2008 13:57 schreef Intergalactrick het volgende:
Ik heb gehoord dat wanneer ik nu m'n ogen laat laseren, en over 5 jaar m'n ogen achteruit zijn gegaan, dat ik dan voor altijd pech heb?
Ik weet niet precies hoe dat zit met corrigeren. Ik weet wel dat toen ik ging, er een man in de wachtkamer zat voor de 2e keer, de eerste keer hadden ze te goed gelaserd, hij ging van - een boel naar +0,75quote:Op woensdag 28 september 2011 12:26 schreef Adelante het volgende:
Volgens mij heb je niet voor altijd pech, maar is het afhankelijk van hoeveel hoornvlies je hebtAls er nu al een maximum wordt weggelaserd, is er later geen mogelijkheid meer te corrigeren. Als ze nu een kleine correctie maken en je houdt genoeg hoorvlies over, dan lijkt me een latere correctie prima te doen.
Ik heb besloten de behandeling ook te ondergaan.
Na vergoeding verzekeringsmij. betaal ik ongeveer 2.000 euro voor twee ogen LASIK behandeling met gemiddeld -3.0 dioptrie. Is misschien niet de prijs als in Turkije of zoals die nu op Groupon staat, maar het zijn m'n ogen en bij deze kliniek heb ik een goed gevoel.quote:Op woensdag 28 september 2011 21:49 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat kost het je? En over welke sterktes hebben we het?
Succes morgen!quote:Op woensdag 28 september 2011 21:53 schreef Adelante het volgende:
[..]
Na vergoeding verzekeringsmij. betaal ik ongeveer 2.000 euro voor twee ogen LASIK behandeling met gemiddeld -3.0 dioptrie. Is misschien niet de prijs als in Turkije of zoals die nu op Groupon staat, maar het zijn m'n ogen en bij deze kliniek heb ik een goed gevoel.
En hoe is het gegaan?quote:Op woensdag 28 september 2011 21:53 schreef Adelante het volgende:
[..]
Na vergoeding verzekeringsmij. betaal ik ongeveer 2.000 euro voor twee ogen LASIK behandeling met gemiddeld -3.0 dioptrie. Is misschien niet de prijs als in Turkije of zoals die nu op Groupon staat, maar het zijn m'n ogen en bij deze kliniek heb ik een goed gevoel.
Kan niet anders zeggen dat het 100% is meegevallenquote:
Das kort maar goed da's per geval anders.quote:
Tijdframe vond ik wel prettig, verkort de twijfelperiodequote:Op zaterdag 1 oktober 2011 21:56 schreef popolon het volgende:
[..]
Das kort maar goed da's per geval anders.
Mijn vrouw moest een paar maanden wachten ivm lenzen. Het is de best bestede $4000 ooit zegt ze. Mag ook wel als je -6 of meer had.
Maar jij droeg geen lenzen? Want als lensdrager met je lenzen constant uit kunnen er veranderingen optreden en de arts wou die veranderingen eerst even afwachten.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 22:00 schreef Adelante het volgende:
[..]
Tijdframe vond ik wel prettig, verkort de twijfelperiode
Ik droeg wel lenzen, maar moest deze voor het vooronderzoek al een aantal weken uit doen. Na het vooronderzoek heb ik de definitieve keuze gemaakt om te behandelen, toen was het dus nog maar 1,5 week geen lenzenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 22:04 schreef popolon het volgende:
[..]
Maar jij droeg geen lenzen? Want als lensdrager met je lenzen constant uit kunnen er veranderingen optreden en de arts wou die veranderingen eerst even afwachten.
Hoe kun je een zicht hebben van 170%?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 21:32 schreef Adelante het volgende:
[..]
Kan niet anders zeggen dat het 100% is meegevallen
Ingreep stelt niet veel voor: spreider in de ogen is even vervelend maar voel je niet, dan de 'flapjesmaker': deze voel je wel als druk op je oog en je hoort het snijden. Dan wordt het even totaal zwart (best scary, maar arts zei dit netjes bij iedere stap). Vervolgens laseren zelf. Voel je niets van, ruikt alleen 'verbrand'. Dan spoelen met water en flapje hecht zich weer vast door waterdruk.
Dit proces duurt voor twee ogen nog geen 10 minuten. Eventjes liggen in een donkere kamer en daarna doet de arts een eerste check. Alles was in orde en zicht al erg goed. Thuisgekomen wil je even liggen in het donker en dit dan ook gedaan. 's Avonds na het eten al tv kunnen kijken en ondertitels gelezen. De volgende dag nacontrole: zicht 170%en alles goed.
Nu even een weekje druppelen met druppels tegen ontsteking en kunsttranen en dan weer op controle.
Ik zou het direct weer doen. En het zicht 's ochtends bij opstaan is heerlijk: niet eerst een bril pakken of geklooi met lenzen, maar direct *pats* helderheid.
Aha ok.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 22:09 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik droeg wel lenzen, maar moest deze voor het vooronderzoek al een aantal weken uit doen. Na het vooronderzoek heb ik de definitieve keuze gemaakt om te behandelen, toen was het dus nog maar 1,5 week geen lenzen
Tja, mijn ogen zijn verschillende keren gelaserd en terwijl het op een gegeven moment ook perfect zicht was is het toch weer minder geworden. Kennissen die het ook hebben laten doen merken ook weer een achteruitgang. Het wil dus echt niet zeggen dat het altijd zo zal blijven (helaas). Vind ik op zich wel raar want ze zeggen te laseren als je ogen stabiel zijn (wat bij mij zo was) en dan zou je dit niet verwachten.quote:Op zondag 2 oktober 2011 00:23 schreef popolon het volgende:
[..]
Aha ok.
Mijn vrouw was echt er aan toe, die zag heel erg slecht zonder bril/lenzen. 's Nachts naar het toilet gaan bijv. zonder bril was een groot avontuur voor haar. Liep tegen alles aan.![]()
Nu heeft ze 20/20 zoals ze dat noemen in het Engels: Perfect.
Dus ja voor de twijfelaars: Je zult er geen spijt van hebben, integendeel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |