abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59933297
Effe vet nieuws:
Koen is vandaag al thuis gekomen

Er is alweer een hoop verandert in 4 jaar tijd, volgens de kraamhulp hoef ik flessen en spenen niet uit te koken en is warm water al voldoende. Houdt dus ook in dat ik de opvolgmelk van warm water uit de kraan kan maken.

Sander is overigens wel heel lief voor zijn kleine broertje Tis toch altijd maar afwachten hoe dat ontwikkelt......
pi_59933504
ET, leuk zo'n temperamentvol dametje . Ik zou ook gefrustreerd raken als het niet lukte .

Webkim, succes met de sprong .

Mirte begint tegenwoordig te brullen als we uit het zicht lopen... Ondanks alle "kiekeboe spelletjes" zoals het CB dat zo mooi aanraadt. Naar bed gaan is ook niet tof, want ze ligt gewoon in de starthouding om te gaan brullen en dat doet ze ook met een zielig gezichtje zodra je de deur dichter doet. Als ze haar zin niet krijgt zet ze het ook op een brullen.
Gelukkig kan ze tussendoor ook heel lekker lachen en kletsen. Zitten gaat steeds beter, maar zelf gaan zitten dat lukt nog niet. Liggend op je rug je hoofd omhoog doen in de hoop dat je vanzelf overeind komt lukt niet .
Op die fiets is leuk, maar ook erg vermoeiend nog.
Fake it till you make it...
pi_59933565
Fijn LovelyLady.
Hardloper.
IG @webkim
pi_59933614
Koen welkom thuis !
LL, wij hoefden idd de flessen ook niet uit te koken van de kraamhulp. Kon gewoon met een sopje zei ze. Maar ik heb het wel gedaan, meer voor mn eigen idee eigenlijk.
Fake it till you make it...
  zondag 6 juli 2008 @ 21:19:48 #30
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_59934324
quote:
Op zondag 6 juli 2008 16:26 schreef DaviniaHR het volgende:

BE, toen sasha zo slecht at tijdens sprongetjes, dronk hij toen echt nauwelijks, maar was hij wel vrolijk verder? Eli is echt raar. Eet nauwelijks, drinkt nauwelijks, poept zwaar zuur, maar is tussen het kotsen door wel vrolijk... Heb er net wel weer 30 cc ingekregen, maar toch. Vind het vervelend
Sasha, is nooit echt uit zijn hummetje geweest toen.
Wel sneu hoor, dat hij zo slecht eet. Ik zou het wel even in de gaten houden, want 30cc is wel heel weinig, dus dat moet ook geen weken duren.

Wat goed Lovelylady!
***
pi_59935005
De tijd vliegt met zo'n kleintje, ik kom in ieder geval niet bijgelezen..
Met Lotte gaat het in ieder geval heel goed, ze heeft nu alleen wat last van krampjes, zielig hoor!
Gelukkig lijkt de Cinababy goed te helpen, blij dat ik die alvast in huis had, voor de zekerheid
  zondag 6 juli 2008 @ 21:49:45 #32
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_59935237
quote:
Op zondag 6 juli 2008 21:19 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Sasha, is nooit echt uit zijn hummetje geweest toen.
Wel sneu hoor, dat hij zo slecht eet. Ik zou het wel even in de gaten houden, want 30cc is wel heel weinig, dus dat moet ook geen weken duren.

Wat goed Lovelylady!
In dat geval, is er een sprong met 10 mnd en een week (45 weken of zo, hij was een week te laat)?

Hij is nu officieel ook nog aan de dunne... Schone romper, tien minuten later, vieze romper. Uurtje later, goh, ik ruik was. PR zegt, ik voel verder niets. En toen was het derde truitje van de dag ook zuur...

Hij heeft in totaal wel weer 260 gedronken, en nu met een grote fles (6 schepjes en wat rijstebloem, hij wilde helemaal geen eten) naar bed.

Hopelijk gaat het snel weer over...

(Al liep hij vandag wel twee stapjes aan de bank naar me toe... Dus mss is hij de sprong aan het nemen. We blijven hopen!)

LL, wat fijn dat Koen alweer thuis is!

Nijna en Kersjes, gefeliciteerd met aanstaande neefjes en nichtjes!

Kersjes, hee lveel sterkte de komende tijd!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_59935672
Davinia, wat vervelend dat Eli niet lekker is. Wasmachine draait vast overuren inmiddels... . En dan ook nog aan de sprong... arm kind.
Fake it till you make it...
pi_59935723
Koen lekker thuis! Geniet ervan Lovely!

Nathan een tand!

Blabla, aan de navel hoef je niets meer te doen. Twee jaar geleden nog wel trouwens, toen moest je het een paar keer per dag met alcohol aanstippen. Nu hoeft dat alleen als het wat rood gaat zien, wat gaat stinken of als er puss uit komt. Gewoon een beetje in de gaten houden dus. het korstje valt er vanzelf af, niet gaan poetsen tijdens het badje. Er kan overigens nog een beetje bloed vandaan komen, dit is niet erg. Vreemd overigens dat je kraamhulp er niets over verteld heeft. Mogelijk vind je er ook nog wat info over in je kraammap?

Wij zijn voor het eerst een nachtje weg geweest met Bink, Oma was namelijk jarig. En Bink heeft zich keurig gedragen, prima geslapen in het ledikantje ook trouwens. (Normaal slaapt hij nog in de wieg.) Opa en Oma vonden dat Bink erg gegroeid was, maar wat zag dat mannetje er klein uit in dat grote ledikant!
  zondag 6 juli 2008 @ 22:04:23 #35
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_59935740
Tsjee, wat een getik weer als je zo'n weekendje weg bent geweest

Eerst maar eens beterschap voor alle kindjes die ziek zijn..
En een voor alle kindjes die weer beter zijn of naar huis mogen, een nieuw tandje hebben, of een nieuw trucje kennen

Eens kijken wat ik nog onthouden heb
Wij zijn per fles omgewisseld van 1 naar 2. Eerst de middagfles helemaal nr 2, etc.. We mochten pas over als Chris max 700 cc dronk. Vanwege die hogere concentraties bouwstoffen daarin. Flessen aanmaken met lauw water was niet zo verstandig dacht ik? Dat neemt meer rommel mee van de leidingwanden. Koud water verwarmen in de magnetron was beter..
We zjn met Chris rond de 4,5 maand een weekendje weg geweest. Naar zo'n centerparcs achtig huisje met de schoonfamilie. Je hebt iedereen wel wakker in zo'n klein huisje, maar het was wel gezellig. Maar je moet gewoon zelf even kijken of je je er prettig bij voelt. Je zou ook 1 of 2 nachtjes kunnen gaan, ipv de hele reis..

Stiemie, nog maar 2 weken Mijn zusje had nog een heeeeel lekker recept voor een monchou taart met bastongnekoekjes bodem.. Dat lijkt me wel lekker naast een slagroomtaart (zonder foto!)

Nijna, wat leuk dat Mirte een neefje of nichtje krijgt!! Chris ook namelijk Ergens eind januari/begin februari

Troel, wat een verhaal. Gelukkig niks aan de hand. Maar wel goed dat je doorzet als je twijfelt.. Je weet maar nooit..

Chris heeft zich dit weekend goed vermaakt met papa, En ik had genoeg afleiding. Maar toch fijn om hem vanavond zelf weer even in bed te kunnen stoppen..
Hij lijkt echt weer een stukje "volwassener" in de 2 dagen. Hij gaat nu zelf op zijn rug liggen als hij moe is. Normaal was dat gewoon geen optie bij hem.. En nog meer van die kleine dingetjes..
  zondag 6 juli 2008 @ 22:26:19 #36
124696 marlieske
Isa en Ties
pi_59936701
LL wat fijn dat Koen mee naar huis mocht, there's no place like home!

Eli he wat vervelend dat je zo ziekjes bent.

Verder lees ik over tandjes sprongetjes en andere "ellende" sterkte allemaal!

BE gewoon die potten nr 1 opmaken, heb ik ook gedaan, had een tijdje geleden ook nog per ongeuk nr 2 gekocht terwijl wij toch echt al een tijdje op nr 3 zitten.

Isa heeft vandaag enorm goed gegeten! Gewoon een grote pot van olvarit leeg dol op macaronischotel dat moge duidelijk zijn.

Nathan een tandje!! Dat word tandjes poetsen

Hier weinig nieuws lekker wezen fietsen en daarna zitten spelen met Isa in bad, nu mag je met eendjes enz ongegeneerd in bad gaan zitten hannesen want dat is Natuurlijk Allemaal van Isa!
Mama van Isa en Ties
  zondag 6 juli 2008 @ 22:36:11 #37
35189 Troel
scherp en bot
pi_59937001
Ruben heeft vandaag 7 (!!!) flessen van 1 gedronken. Hij geeft al langere tijd aan dat hij eigenlijk aan zijn fles niet genoeg heeft. Morgen krijgt hij dus gewoon Standaard 2.
Stukjes vindt meneer echt niets, hij heeft overduidelijk nog nooit van meneer Rapley gehoord
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_59937570
Wat fijn dat jullie mannetje thuis is LL!! Een paar keer op en neer naar het ziekenhuis is ook niet alles en nu kan je hem knuffelen wanneer je wilt
  zondag 6 juli 2008 @ 22:58:26 #39
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_59937656
Troel we hebben Linde vanmiddag stukjes ananas gegeven om te eten, maar die glibberden steeds alle kanten. Was voor ons wel erg grappig om te zien

Wat leuk al die neefjes en nichtjes in aantocht Hier gaat het denk ik nog wel eventjes duren, maar het lijkt me echt heel leuk. Met Linde's verjaardag nodigen we wel veel achterneefjes en nichtjes uit, da's ook gezellig.

Koen is lekker thuis Nu kan het echte wennen aan het nieuwe gezin beginnen

Lekker dat je zo genoten hebt van je dagjes weg DF!

En arme Eli nog steeds niet lekker Snel beter worden hoor!
  maandag 7 juli 2008 @ 09:06:48 #40
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59941595
crosspost:


Jen met de tol...


Oh, wat een nacht!!! Gister een verjaardag gehad.. pff. iedereen even bij Jen kijken even aaien (alsof het een dier is), sommige zijn zelfs zo brutaal dat ze het kind gewoon zonder vragen pakken (!)... Nou Jen had er best last van al die drukte... Vannacht kon ze maar moeilijk in slaap komen, gewoon te veel om te verwerken. Ik heb van 4 tot 7 kunnen slapen... Ik ben gebroken! (Dat doen we dus niet meer op deze manier!)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 7 juli 2008 @ 09:16:27 #41
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_59941698
Ticootje dat klinkt erg duk inderdaad. Wij lieten/laten Linde altijd gewoon van arm op arm gaan totdat ze zelf aangeeft dat ze er geen zin meer in heeft en dan is het ook echt afgelopen. Jammer dan als je haar dan nog niet hebt vastgehad, volgende keer weer een kans Nu scheelt het wel dat Linde eigenlijk nooit last van drukte heeft (hoe drukker hoe leuker lijkt het soms wel ) anders hadden we het misschien toch nog weer anders aangepakt.

Pff hier ook weinig slaap gehad. Linde is verkouden en in bed rollen in combinatie met een handdoek om het hoofdeinde wat hoger te krijgen is niet handig. Dan ligt ze dus steeds helemaal aan het voeteneind en dan laat ze duidelijk merken dat dat niet grappig is

Vandaag lekker een dagje vrij. Ik ga zo maar eens naar de westermarkt. Lang niet meer geweest en altijd erg leuk! Eens kijken of we tussen de buien door kunnen
pi_59941870
Sorry voor iedere nachtbrakers hier maar ik en Maarten hebben heerlijk geslapen!
Ok ik ben nog lang niet uitgeslapen maar hij kwam pas om kwart voor 6 en is de hele nacht niet geweest en heeft heerlijk doorgeslapen. En ik heb sinds weken eindelijk een hele nacht geslapen.
Normaal altijd een paar keer wakker maar eindelijk nu niet.
Hij slaapt nu bijna elke nacht weer 9 uur en vannacht om kwart voor 6 wakker en weer in slaap gevallen tot 7 uur. Gisteren sliep hij rond 20:45 dus hij heeft deze nacht een dikke 10 uur slaap gehad
Blijkbaar haalt hij alle slaap weer wat in.

Potdomme wat zijn die sprongen k*t!!! mag nu ook weleens afgelopen zijn hier met die dingen want Maarten is op maar ik ook!

Webkim heel veel sterkte met z'n sprong!! Hier rond 4,5 maand een hele rottige gehad waarbij hij heel erg eenkennig werd en hij wilde absoluut niet bij papa zitten.
Behoorlijk heftig was dat.
  maandag 7 juli 2008 @ 10:04:47 #43
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59942403
Oh, ik heb op het kdv vanmorgen Jen even in een kinderstoel gezet. Even kijken hoe ze blijft zitten. Werkelijk het kind verbaast me! Ze zit gewoon prima in een kinderstoel!

Handig voor op vakantie straks, dan kan zij in de stoel als we gaat eten, kan ze alles goed zien.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 7 juli 2008 @ 10:36:04 #44
35189 Troel
scherp en bot
pi_59942904
Ik zou Jen nog niet de hele rit van jullie eten in de kinderstoel zetten hoor, ze is nog geen half jaar! Voor een paar minuutjes is het wat anders, maar als wij eten zijn we al snel een half uur bezig
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_59942915
He Tico, hoelang heeft ze erin gezeten? Wil je blijdschap niet verpesten, maar de eerste paar minuutjes gaan vaak nog wel, maar daarna kunnen ze echt inzakken als een pudding/gaan hangen.. Dus er is een kans dat je alsnog met Jen op schoot beland
  maandag 7 juli 2008 @ 10:50:38 #46
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59943182
Ja, ik heb alleen even geprobeerd.. Hoelang ze dus goed kan blijven zitten weet ik niet. Maar een kindje van 5 maanden mag ook nog niet zo lang zitten. Dus wat Troel ook zegt, voor een paar minuutjes kan het best, maar misschien de hele rit is teveel.

En Jen op schoot tijdens het eten doe ik niet, dan gaat ze in de wipper. Zijn er geen hoge kinderstoelen voor kleine kindjes? (En dan niet meteen de bloom a 330 euro.. dat is echt te zot)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_59946458
Vandaag komt iemand van jeugdgezondheidszorg.... ben benieuwd.

Mijn meisje kan trouwens dr hoofdje al zelf optillen en rondkijken Is dat niet erg vroeg met nog geen 2 weken?

De verkoudheid van gister is gelukkig weer een stuk minder, vanacht een ui op de kamer gezet en een handdoek opgerolt onder het matrasje gelegd....ze heeft heerlijk geslapen

Mammietje ik had het natuurlijk zelf ff na kunnen vragen bij de kraamzorg, over het naveltje. maart ben het helemaal vergeten, en zij waarschijnlijk ook omdat ze gewend was dat t navelstompje er al af was voor ze haar laatste dag maakte
  maandag 7 juli 2008 @ 13:24:47 #48
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59946545
Bla, nee hoor. Jen kon ook haar hoofdje optillen met 9 dagen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_59946752
ah oke , vind het wel schattig uitzien in elk geval!
  maandag 7 juli 2008 @ 13:34:18 #50
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_59946760
Sasha is vanmorgen van de commode gestuiterd...
Ik dacht nog 'eigenlijk moet ik dit niet meer doen... maar toch liep ik door om even iets te pakken.
*klap*
Hij heeft een soort van achterwaardse salto gemaakt en is op zijn koppie geland. Gevolg is een bult en een blauwe plek eromheen.
Gelukkig is hij verder zijn vrolijke zelf, maar men wat is dat k*t zeg...
Heb hem net hier in de box laten slapen omdat ik boven niet durfde.
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')