Elke keer dat ie het deed heb ik er wat gezegd hoor, of het op dat moment nou 'erg' was dat hij me stoorde of niet. Er staat niet voor niets 'hardleers' in de topictitelquote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:50 schreef PeZu het volgende:
moeilijk heh, hem gewoon face to face eea goed duidelijk maken
dan ben jij net zo goed hardleers als je nog geen andere maatregelen hebt getroffenquote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:01 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Elke keer dat ie het deed heb ik er wat gezegd hoor, of het op dat moment nou 'erg' was dat hij me stoorde of niet. Er staat niet voor niets 'hardleers' in de topictitel
quote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:52 schreef simmu het volgende:
[..]
ik zat als meisje met 7 jongens op een huis,
Als hij zo hardleers is mag je op een gegeven moment ook wel wat minder netjes zijn. Gewoon zeggen dat hij moet opkankeren.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:01 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Elke keer dat ie het deed heb ik er wat gezegd hoor, of het op dat moment nou 'erg' was dat hij me stoorde of niet. Er staat niet voor niets 'hardleers' in de topictitel
Homo !quote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:22 schreef slindenau het volgende:
Ik krijg spontaan een harde plasser van dit topic
Da's misschien wel het beste ja.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:06 schreef Noodly het volgende:
Misschien toch maar je deur op slot doen (als je gewoon in je kamer bent). Dan klopt hij vast wel een keer aan waarna hij de deur open probeert te doen maar dat lukt niet. Dan doe je voor hem de deur open en als hij dan vraagt waarom hij op slot zat zeg je: Omdat mensen anders zomaar binnen lopen en dat is enorm irritant(onderkotsen mag) en als hij het daarna nóg een keer doet iets minder genuanceerd zijn.
Zet dan wel je cam aan als je hem in je onderbroek door de kamer tiktquote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:38 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Da's misschien wel het beste ja.
En het is echt niet zo dat ik zeg "Hey ik vind het niet lief dat je de deur zomaar opendoet, voortaan niet meer doen he!". Gisteren kwam er een "Godverdomme, ik sta hier in m'n onderbroek, mongool!" (:')) uit en ik gok dat ik hem de eerst volgende keer gewoon aanvlieg, want m'n bloed kookte gisterenavond al
quote:Op zaterdag 5 juli 2008 16:53 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Zet dan wel je cam aan als je hem in je onderbroek door de kamer tikt
WTF marktplaatsquote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:03 schreef aaipod het volgende:
Dat woord "onderbroek". Met onderbroek bedoel je toch niet [ afbeelding ] of wel?
Het zou mijn fantasie in ieder geval goed verpesten..
Wil jij geen ruime onderbroek van mevr. Janssen hebben dan?quote:
zomg een verkapte ik-heb-geen-vriendin-post.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:03 schreef aaipod het volgende:
Dat woord "onderbroek". Met onderbroek bedoel je toch niet [ afbeelding ] of wel?
Het zou mijn fantasie in ieder geval goed verpesten..
Het was meer een verkapte elke-dag-kip-gaat-ook-vervelen post.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:25 schreef Gluckskafer het volgende:
[..]
zomg een verkapte ik-heb-geen-vriendin-post.
Hou je het maar bij je 'fantasie' idd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |