abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 7 juli 2008 @ 10:48:31 #51
140904 MLF
Unazukin
pi_59943147
quote:
Op maandag 7 juli 2008 10:29 schreef Ruzbeh het volgende:
Vreselijk. Nederlanders die geen fatsoenlijk Engels kunnen spreken...

Vooral think ja. Of sink of tink. Alsof 'tttthhhhhhh' zo moeilijk is. ZUCHT!

Leuke grap die een leraar me vertelde (althans, ik vind 'm leuk):

Bij een soort feestje of bijeenkomst heb je een Nederlander en een Engelsman die elkaar tegenkomen. De Engelse gozer vraagt aan de Nederlander: "Hello, what do you do for a living?" Zegt de Nederlander: "Ik fok horses." Krijgt een reactie terug, "Ik beg your pardon!?" Antwoord de Nederlander: "Ah yes, paarden!"
das al een oudje
pi_59943242
quote:
Op maandag 7 juli 2008 10:11 schreef BobbyB het volgende:

[..]

Lang niet allemaal hoor, maar de meeste wel. Vriendin van mij spreekt vloeiend Engels. Zelfs zo goed dat vele Britten denken dat ze ook echt uit Engeland komt.
Knap hoor. Nederlanders denken altijd dat ik Engels ben als ik Engels spreek, maar Britten prikken daar toch zonder problemen doorheen. (Twee native speakers als collega's)
pi_59943580
quote:
Op zondag 6 juli 2008 20:18 schreef Krambo het volgende:
Ik heb ooit eens dit boekje kado gekregen, geweldig om te lezen
Die is echt geweldig.
Moet eerlijk zeggen, dat mijn Engels af en toe ook niet super was, maar na een half jaar met Britten gestudeerd te hebben.. werd het alleen maar beter en vloeiender.
Brits Engels
Op zondag 26 juli 2009 15:19 schreef The_Dean het volgende:
Wat ben je ook een klier :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')