Daar ben ik het wel met johan eens. Ik vind die Jonker ook een eigenwijze kak kwak eerste klas!quote:Op dinsdag 22 juli 2008 10:04 schreef Adelante het volgende:
Andries Jonker wordt weer eens even afgezeken
Ik vind die over vloet wel lachen:quote:Op dinsdag 22 juli 2008 10:07 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Daar ben ik het wel met johan eens. Ik vind die Jonker ook een eigenwijze kak kwak eerste klas!
Hoe flauwquote:'Je zult als speler maar dagelijks een stortvloed aan nietszeggende woorden over je heen krijgen.'
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:54 schreef -J-D- het volgende:
Even een vraag ingestuurd
Of Wilfred ook lid wil worden van de fanclub van Johan
Johan zelf ja, Wilfred nietquote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:57 schreef BB-boy het volgende:
Volgens mij heeft hij zich niet al te positief uitgelaten over die fanclub in het verleden
"En om de laatste twijfelaars over de streep te trekken: ik kom elke doordeweekse avond even langs, om elf uur precies."quote:Op maandag 21 juli 2008 16:28 schreef S_1980 het volgende:
Goede kritische column over het Live! kanaal van de eredivisie
Eens. Als presentator met gasten erbij doet hij het prima, maar 1 op 1 met Derksen gaat snel vervelen.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:13 schreef borisz het volgende:
Doe maar 20 minuten beste Johan etc en laat Genee weer thuis blijven.
Volgens mij was hij niet zo te spreken over de oprichter van de fanclub. Toch?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:54 schreef -J-D- het volgende:
Even een vraag ingestuurd
Of Wilfred ook lid wil worden van de fanclub van Johan
Daar kan hij het supergoed mee vindenquote:Op dinsdag 22 juli 2008 20:38 schreef RayMania het volgende:
[..]
Volgens mij was hij niet zo te spreken over de oprichter van de fanclub. Toch?
Ja maar dingen die hij naar voren haalt op zijn computertje kan ie toch nooit alleen uit de samenvatting halen? Dan moet ie toch wel een groot gedeelte van de wedstrijd gezien hebben?quote:Op woensdag 23 juli 2008 12:25 schreef venomsnake het volgende:
Het is natuurlijk wel lachwekkend als hij daar de wijsneus loopt uit te hangen achter dat computertje terwijl hij de wedstrijd niet eens heeft gezien.
Bekijk het filmpje eensquote:Op woensdag 23 juli 2008 13:43 schreef Zjakkie het volgende:
Ja maar dingen die hij naar voren haalt op zijn computertje kan ie toch nooit alleen uit de samenvatting halen? Dan moet ie toch wel een groot gedeelte van de wedstrijd gezien hebben?
Bemoei je er dan ook gewoon niet meequote:Op woensdag 23 juli 2008 13:49 schreef Zjakkie het volgende:
Wel eens gedaan, maar ik heb besloten verder geen tijd meer te verspillen aan Derksen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |