Ik woon daar dus en hoorde het vandaag van de afsluiting via een oproep om massaal protest aan te tekenen bij de gemeente. Ben natuurlijk niet blij met het voornemen al denk ik dat het wel mee zal vallen met de drukte. Het is altijd best rustig hier met verkeer ook al is het naast het station.quote:Op woensdag 2 juli 2008 16:00 schreef Brighteyes het volgende:
Dat vermoeden had ik al, gezien de posters, maar ik kon er niet helemaal wijs uit.
Kan me het van de mensen op de crabethstraat wel voorstellen want dan gaat zeker weten alles via hen.
Graafland aan de Kattensingel ben ik anders erg tevreden over. En Bender, tja vorige week heeft ie het snel en goed gedaan. Prettig was andersquote:Op donderdag 3 juli 2008 19:55 schreef Gorgelmuil het volgende:
Tandendokter: Met geen 1 een goede ervaring hier![]()
De slager in het oude St. Jozef is wel goed, hij haalt alles er gewoon zo snel mogelijk uit...
PM!quote:Op vrijdag 25 juli 2008 11:18 schreef knars het volgende:
wat moet er gebeuren en wat schuift het? Niet voor mezelf, maar ken wel wat werkzoekenden...
Same here, sinds kort bij Graafland vanwege verhuizen vorige tandarts, erg ok, leuk pand ookquote:Op donderdag 3 juli 2008 23:58 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Graafland aan de Kattensingel ben ik anders erg tevreden over. En Bender, tja vorige week heeft ie het snel en goed gedaan. Prettig was anders
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |