lees eens even dat topic dat ik net gepost hebquote:Op zondag 6 juli 2008 21:41 schreef feetjai het volgende:
Moet ik deze foto zelf plaatsen? of wordt dat voor mij gedaan...?
Ik heb de foto namelijk al naar de Fok! wedstrijd e-mail adres gestuurd.
Als ik het zelf moet doen, dan moet ik de foto plaatsen in [Fotowedstrijd centrale topic] Juli - Schaduw ??
Daar komen foto's te staan op het moment dat de fotmodjes tijd hebben om het daar neer te zettenquote:Op zondag 6 juli 2008 22:14 schreef feetjai het volgende:
Want ik zag helemaal geen wedstrijd foto's , dus ik vroeg mij af...waar is dat....
Ok...dus die overzicht topic komt later als de inlevertijd verstreken is neem ik aan.
De OP komt in [Fotowedstrijd centrale topic] Juli - Schaduw dus
Hm ja, dat heb ik geprobeerd maar mijn vriend heeft vage knieën en dan lukt dat dus niet >.<. En als we helemaal op de grond gaan zitten dan is het raam weer te hoog...quote:Op maandag 7 juli 2008 13:12 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het een goed idee ja, en inderdaad jammer van de achtergrond. Zouden de modellen niet door de knieen kunnen zakken oid? Je ziet het onderlichaam toch niet.
Das reflectie, geen schaduw.quote:Op maandag 7 juli 2008 13:42 schreef Calime het volgende:
Ben even door mijn recente foto's gegaan want ik wist dat ik nog een schaduw foto had:
[ afbeelding ]
Deze is misschien beter...
Hm, ik vindt het wel schaduw, zonder de zon was ie er niet geweest en je ziet er alleen maar kleur in omdat het zand nat is...quote:
Naar mijn idee is het ook reflectie. Want als je kijkt naar waar de zon vandaan komt (bijv. bij z'n knie of elleboog) kan onmogelijk de schaduw aan de voorkant zitten...quote:Op maandag 7 juli 2008 14:06 schreef Calime het volgende:
[..]
Hm, ik vindt het wel schaduw, zonder de zon was ie er niet geweest en je ziet er alleen maar kleur in omdat het zand nat is...
Ik vind het B&W super maar ben persoonlijk niet dol op dat hekwerk...quote:Op zondag 6 juli 2008 21:52 schreef mrSPLIFFY het volgende:
wat vinden jullie hiervan??
[ afbeelding ]
Ik zou als ik jou was eerder deze insturen dan de eerste die je liet zien in dit topic.Maar goed ook dat is smaak die per persoon kan verschillen. Ik vind wel deze plaat meer met schaduw hebben dan je eerstequote:Op maandag 7 juli 2008 19:56 schreef mrSPLIFFY het volgende:
thnx Calime... nu moet ik al die vierkantjes wegsjoppenmaar dat mag weer niet...
hehehe ieder zn smaak dan maar he
@ miss_bleu
Wauw die zijn erg vet!!
Deed me denken aan deze ( een van mn betere al zeg ik t zelf)
[ afbeelding ]
nee het hoeft idd niet meer schaduw te zijn. Maar bedoelde eigenlijk dat het voor mij meer te maken heeft met schaduw dan je eerstequote:Op maandag 7 juli 2008 20:32 schreef mrSPLIFFY het volgende:
ja das waar, maar t hoeft per defenitie niet méér te zijn toch?
als er maar schaduw inzit volgens mij...
maar ik zat toch al te denken om deze inderdaad in te sturen omdat die foto
toch een van mn favo's is... thnx miss
mooie foto die 2de...quote:Op maandag 7 juli 2008 19:39 schreef miss_bleu het volgende:
Ik zit zelf te twijfelen tussen deze 2
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |