In plaats van onzinnige plaatjes maken in Paint had je je tijd ook nuttig kunnen besteden om mijn vraag waarop ik al een jaar op antwoord wacht te beantwoorden.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 20:20 schreef Metalfreak het volgende:
Ik had hier een paint over gemaakt
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Emo_%28subcultuur%29quote:Op dinsdag 1 juli 2008 20:22 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
In plaats van onzinnige plaatjes maken in Paint had je je tijd ook nuttig kunnen besteden om mijn vraag waarop ik al een jaar op antwoord wacht te beantwoorden.
Dat is nog het ergste, inderdaad. Leuk hoor, die katten. Maar er zijn er 3 miljoen van in Nederland alleen al, en nee, die van jou is echt niet leuker dan de rest.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 20:21 schreef twiFight het volgende:
Of mensen (lees: alleen vrouwen) die dan alleen fotos van hun huisdier gaan posten.
http://www.google.nl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Anl%3Aofficial&channel=s&hl=nl&q=online+photo+resizer&meta=&btnG=Google+zoekenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 22:44 schreef pietkanarie het volgende:
Ik voel me aangesprokenmaar er wordt aan gewerkt. De foto's die ik wil oploaden zijn allemaal te groot.
Als ik kon, gaf ik je graag twee seconden van je leven terug hoor. Maar dat kan niet, helaas.
En niet op mijn fotoboek klikken dus, ben je weer twee seconden kwijt.
dan verklein je ze in paint ofzo zo moeilijk is het nietquote:Op dinsdag 1 juli 2008 22:44 schreef pietkanarie het volgende:
Ik voel me aangesprokenmaar er wordt aan gewerkt. De foto's die ik wil oploaden zijn allemaal te groot.
Als ik kon, gaf ik je graag twee seconden van je leven terug hoor. Maar dat kan niet, helaas.
En niet op mijn fotoboek klikken dus, ben je weer twee seconden kwijt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |