quote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:00 schreef Lois het volgende:
Wij hebben een tuin vol schaduw 's middags, wat heel fijn is als het heet is. De tuin van mijn ouders heeft van alles, en is om de hoek en is reuze groot (nee niet zo groot als Maneki) en daar is een kleine speeltuin ingericht
Maneek krijg je echt geitjes? Dat lijkt me zoo![]()
![]()
Wanneer is die meet ook alweer bij jou?
Vast wel, rotan deden ze in de jaren 70 toch ook in kleurtjes spuiten?quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:04 schreef m@x het volgende:
[..]
Dat is misschien idd nog wel de goedkoopste oplossing. Alleen wel jammer dat ze die dingen niet in leuke kleurtjes verkopen. Zouden ze verf verkopen waar je die dingen een beetje mee op kan leuken?
Ik heb het nog nooit gedaan, maar ik durf er heel wat onder te verwedden dat je met simpele ecoline een heel eind komt.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:04 schreef m@x het volgende:
[..]
Dat is misschien idd nog wel de goedkoopste oplossing. Alleen wel jammer dat ze die dingen niet in leuke kleurtjes verkopen. Zouden ze verf verkopen waar je die dingen een beetje mee op kan leuken?
Pfff, lekker dan.quote:Op woensdag 2 juli 2008 08:05 schreef miss_sly het volgende:
Goedemorgen, wat een schitterende strak blauwe luchtWordt vast geweldig weer, voorlopig!
Schaap gisteren dus niet naar huis gekomen. hele dag bij de klant zitten wachten tot ze de hardware op orde hadden, maar dat was om 23 uur nog steeds niet het geval. Hopelijk dat ze vandaag wat verder komen en hij nu wel naar huis komt
Ik zou wel een regenpak meenemen als je vanavond op het strand wil gaan etenquote:Op woensdag 2 juli 2008 08:10 schreef Reinhilde het volgende:
Ik heb net mijn mama, zusje en broertje uitgenodigd voor eeen etentje op het strand vanavond![]()
ehhhh hoezo? het wordt toch heel erg lekker weer vandaag?quote:Op woensdag 2 juli 2008 08:57 schreef easy-going het volgende:
[..]
Ik zou wel een regenpak meenemen als je vanavond op het strand wil gaan eten
quote:Weer
Verwachting tot morgen middernacht
woensdag 02 juli en donderdag 03 juli 2008
Vandaag tropisch warm en grote kans op onweersbuien.
Op nadering van een onweersstoring neemt in het zuidwesten de bewolking al toe. Deze bewolking breidt zich verder over het land uit. Het is minder zonnig dan dinsdag, desondanks wordt het erg warm. Op veel plaatsen zelfs tropisch warm met maxima van 30 graden of iets hoger. Reeds in de ochtend kan er in het westen een lokale regen- of onweersbui vallen. In de middag en avond is er een grote kans op zwaardere regen- en onweersbuien, soms met hagel en windstoten. De wind is eerst oost tot zuidoost, matig, kracht 3 tot 4 en draait in de middag in het westen van het land naar een zuidwestrichting. Donderdag lijkt de bewolking te overheersen. Van tijd tot tijd valt er buiige regen en lokaal kan er flink veel regen vallen. Misschien dat het in het westen van het land in de loop van de dag droog wordt. De minimumtemperatuur ligt rond de 15 graden, in de middag wordt het ruim 20 graden. De wind is meest westelijk en zwak tot matig, rond kracht 3.
woensdag 02 juli 2008 07.14 uur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |