is hier een online fragment van ?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:52 schreef tong80 het volgende:
De speciale gasten moeten een handtekening zeten op een tafel die later geveild gaat worden.
Tanking zet zijn handtekening onder die van Rico en zet een streep door de handtekening van Rico
Mooi idd.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:52 schreef Sheepcidus het volgende:
Zet zo een streep door Ricco's handtekening.
Ricco is dan ook een veel irritanter type van zichzelf.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 11:10 schreef Colnago het volgende:
Zou Tankink Boonen en Rasmussen ook in elkaar willen rammen eigenlijk of meet hij met twee maten?
Maar het zijn wel de smaakmakers van het wielrennen.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:16 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Ricco is dan ook een veel irritanter type van zichzelf.
Maar Tankink had het volgens mij mede over karakter.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:55 schreef Colnago het volgende:
[..]
Maar het zijn wel de smaakmakers van het wielrennen.
Op de 1 of andere manier heeft dat wel iets vind ik.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:58 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Maar Tankink had het volgens mij mede over karakter.
Ik vind het maar niets hebben, en vind het een lul.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:00 schreef Colnago het volgende:
[..]
Op de 1 of andere manier heeft dat wel iets vind ik.
Je had vroeger van die boekies van Jan Zomer met prachtige verhalen en die gingen allemaal over de Ricco´s van het wielrennen.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:06 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Ik vind het maar niets hebben, en vind het een lul.
Mooiquote:Op dinsdag 22 juli 2008 22:02 schreef TheGeneral het volgende:
Hier alleen het stukje met Tankink dat het peleton al weg is
http://www.dumpert.nl/med(...)og_steeds_held_.html
quote:Op donderdag 24 juli 2008 19:38 schreef PhifeDawg het volgende:
Bram heeft zeker zitten kloten met Nederlanders op Alpe d'Huez![]()
Ik zat bij bocht 4 en daar was een camper met een soort van Tankink fanclub (shirtjes, megafoon etc.) en hij ging er even stoppen en toen ging de hele groep om hem heen staan en allemaal juichen en later fietse hij lachend weer verder.
Die kop van hem ook wanneer hij door heeft dat het geen grap isquote:Op dinsdag 22 juli 2008 21:54 schreef Veerboot het volgende:
Van de NOS-site:
Op veler verzoek: het item van Han Kock vóór de start van etappe 1. Bram Tankink heeft aan het einde niet door dat het peloton reeds vertrokken is. http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-398846/
Blijft mooi
quote:Op donderdag 24 juli 2008 19:38 schreef PhifeDawg het volgende:
Bram heeft zeker zitten kloten met Nederlanders op Alpe d'Huez![]()
Ik zat bij bocht 4 en daar was een camper met een soort van Tankink fanclub (shirtjes, megafoon etc.) en hij ging er even stoppen en toen ging de hele groep om hem heen staan en allemaal juichen en later fietse hij lachend weer verder.
quote:...
Drugsgebruik
Ook maakte De Fauw melding van misstanden op een trainingskamp in Benidorm waar twee renners van de Belgische ploeg moesten afkicken en de Nederlander Bram Tankink zo stoned was dat hij met een brandblusser door het hotel danste.
Op feestjes bij Tom Boonen zouden renners als Kevin de Weert, Kevin Hulsmans en Wilfried Cretskens zich te buiten zijn gegaan aan cocaïne en xtc.
...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |