Heeft over z'n hart gestreken dus hebben we onze butler weer terug!quote:
quote:Op maandag 30 juni 2008 20:16 schreef rooie3 het volgende:
Schreef het net al bij commotie Huub topic.Het is daar echt een soap aan het worden.
Gaat over geld voor taarten,bureaustoelen en reisje voor Huub.
quote:Op maandag 30 juni 2008 20:24 schreef ericahysterica het volgende:
nauw nauw nauw het is me allemaal wat daar bij die sekte ;firma list en bedrog is er niets bij......
Sneu voor alle mensen die in goed vertrouwen daar iets overgemaakt hebben......
quote:
quote:Op maandag 30 juni 2008 20:31 schreef beequeen het volgende:
Hij heeft electronisch huisarrest en dit is zijn nieuwe hobby.
betekend dit trouwens dat hij en Brian nu collega's worden?quote:Op maandag 30 juni 2008 20:32 schreef beequeen het volgende:
Huub aan de lijn, hij is op zijn werk......bij de FEBO dus.
Nou, dat komt dus wel goed:quote:Op maandag 30 juni 2008 20:56 schreef beequeen het volgende:
De muziek van Slaaaaaj is niet echt om over naar huis te schrijven hoor, wat een bagger.
Iemand zin om wat leuke muziek in de dinges te gooien?
quote:Op maandag 30 juni 2008 20:58 schreef Disana het volgende:
Peter moet overwerken, en ik dacht dat ie zei dat ie donderdag weer voor ons gaat draaien.
Tipsch zijn 1e werkdag ging goed!quote:Op maandag 30 juni 2008 21:49 schreef tipsch het volgende:
M'n werkdag was erg kort, maar ook erg leuk. Woensdag weer.Desii
quote:Op maandag 30 juni 2008 21:58 schreef Dementor het volgende:
9 ton en dan met zo'n shirt lopen.
Jaap toch..
quote:Op maandag 30 juni 2008 22:25 schreef Lady-night het volgende:
Claire opent beautysalon met geld Gouden Kooi
Geplaatst op 30-06 om 21:52
Claire uit de Gouden Kooi heeft een bestemming gevonden voor de 25 duizend euro, het bedrag dat ze won in de realityshow. "Ik heb besloten om nu een salon op te starten", stelt de Tilburgse visagiste maandag op haar Hyves-pagina. "Ik ben zoooo blij."
Bij het starten van een eigen beautysalon komt veel kijken, merkt de 24-jarige onderneemster, die in het programma trouwde met Huub. "Ik ben al tijden bezig om alles op een rijtje te zetten qua benodigdheden voor een eigen zaak." De Tilburgse moet wel nog een locatie zoeken. "Nu even pandjes kijken", schrijft ze.
De veelbesproken relatie van Huub van Ballegooy en Claire Recourt kende tijdens de serie veel hoogte- en dieptepunten, waaronder hun trouwerij. Buiten de kooi gaat de relatie verder. "Donderdag gaan we lekker op vakantie. Oh, wat hebben we er zin in", stelt Claire.
De familie van Claire heeft zich neergelegd bij de relatie. Huub was zondag aanwezig bij de verjaardag van zijn schoonmoeder, die hij in De Gouden Kooi nog uitschold. Daardoor werd het huwelijk bijna afgeblazen. "De verjaardag van Berga was een topdag", stelt Huub maandag op zijn Hyves-pagina.
Bron: De Pers
quote:Op maandag 30 juni 2008 22:31 schreef beequeen het volgende:
Ik heb nog een gouwe ouwe voor je, ook leuk voor PeterNB.![]()
quote:
quote:
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:01 schreef Dementor het volgende:
8 voor theorie, praktijk krijg ik eind deze week te horen.
4 uur slaap = cijfer 8.
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:07 schreef PeterNB het volgende:
HOE DAN ???
(Ik mis Wicawdo eigenlijk best wel een beetje. Iemand zin om OOIT naar een expornstarparty
te gaan ? )
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:10 schreef HoneyBunny het volgende:
FFWD Dance Parade in de stad, Ex-Pornstar heeft altijd een eigen wagen (of 2), gooien ze condooms naar iedereen. Zal die vast wel op zo'n kar zitten!
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:12 schreef PeterNB het volgende:
Ja maar dan kan ik niet 'aan de deur sparren' met hemIk wil wel eens afgewezen
worden bij de deur![]()
En dan zijn hele repertoire 'tegen' hem gebruiken : "HOE DAN ??? IK BEN TOCH HARTSTIKKE
TACKY ZO ? EN IK HEB EEN WIKKEL OM MIJN SNIKKEL ! "
Bedankt voor de info Peter, nu kunnen we slapen vannacht.....quote:Op maandag 30 juni 2008 23:18 schreef PeterNB het volgende:
Ik blijf een zwak voor Ricardo hebben. Ik moet HELEMAAL NIETS van die nichterigheid
van hem hebben. Ik vind het VRESELIJK als jongens zich in jurken hijsen. Die stem van hem
daar moet ik van kotsen.................
............maar hij heeft wel ietszou het er best een keer op kunnen
Okay, lief zijn!quote:Op maandag 30 juni 2008 23:22 schreef Smash-it het volgende:
Ook als ie er zo bijloopt?
[ afbeelding ]
(quote:Op maandag 30 juni 2008 23:22 schreef Smash-it het volgende:
Ook als ie er zo bijloopt?
[ afbeelding ]
Nee ze gaat niet dood, ze is in dat seizoen schijndood (door een vaag kruidenmiddeltje).quote:Op maandag 30 juni 2008 23:23 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
He da's een herhaling, deze had je gisteren al gepost! (of eergisteren... weet ik veel)
"He meets the love of his life, and she....... DIES"
Kuttrailer, ze gaat gewoon dood... dan wil ik al niet meer kijken
Goed. Ik ben blij dat ik mijn punt heb kunnen maken, ik voel me een beetje schuldig dat ik het zo bot heb moeten brengen. Dat had misschien wat subtieler gekund. Wellicht in een spoilertag ofzo. Peter, het spijt me.quote:Op maandag 30 juni 2008 23:26 schreef PeterNB het volgende:
(![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
)999999999999
Ja dan denk ik.....................laamaar..............![]()
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:26 schreef Smash-it het volgende:
Tvp voor het slapengaan..
Weltrusten lieve COS-sertjes dingessen..
Gast je kunt ook te ver gaan met die flauwekul.quote:Op maandag 30 juni 2008 23:27 schreef PeterNB het volgende:
Hey Smashy,
Had je het gedicht en de verzoekplaat van Dementor gisteren
nog gehoord ? Hij had een gedicht voor je gemaakt en een plaat
voor je aangevraagd ! Lief he ?
Nou, ik heb er ván gehoord, maar heb het zelf helaas helaas helaas niet meegekregen. Heb je niet ergens een uitgetypte versie van het gedicht? En wat van Bach werd er bij gedraaid? Kan ik het een beetje herleven..quote:Op maandag 30 juni 2008 23:27 schreef PeterNB het volgende:
Hey Smashy,
Had je het gedicht en de verzoekplaat van Dementor gisteren
nog gehoord ? Hij had een gedicht voor je gemaakt en een plaat
voor je aangevraagd ! Lief he ?
Truste Ruudquote:Op maandag 30 juni 2008 23:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
Truste Fok! Nog viereneenhalf uur en het is weer "pedal to the metal".![]()
![]()
![]()
Ik ben bang dat ALSTIE ooit in mijn bed ligt dat ik nooit meer van die gedachten aanquote:Op maandag 30 juni 2008 23:27 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Goed. Ik ben blij dat ik mijn punt heb kunnen maken, ik voel me een beetje schuldig dat ik het zo bot heb moeten brengen. Dat had misschien wat subtieler gekund. Wellicht in een spoilertag ofzo. Peter, het spijt me.
Het is niet waar!quote:Op maandag 30 juni 2008 23:28 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Nou, ik heb er ván gehoord, maar heb het zelf helaas helaas helaas niet meegekregen. Heb je niet ergens een uitgetypte versie van het gedicht? En wat van Bach werd er bij gedraaid? Kan ik het een beetje herleven..
Truste Ruudquote:Op maandag 30 juni 2008 23:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
Truste Fok! Nog viereneenhalf uur en het is weer "pedal to the metal".![]()
![]()
![]()
I know. Maar het is wel grappig én romantisch.quote:Op maandag 30 juni 2008 23:30 schreef Dementor het volgende:
Het is niet waar!
Sly heeft, zoals verwacht, keurig alle email enzo gewist maar het was een 'second movement'quote:Op maandag 30 juni 2008 23:28 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Nou, ik heb er ván gehoord, maar heb het zelf helaas helaas helaas niet meegekregen. Heb je niet ergens een uitgetypte versie van het gedicht? En wat van Bach werd er bij gedraaid? Kan ik het een beetje herleven..
Lief zijn voor motorrijders he !!quote:Op maandag 30 juni 2008 23:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
Truste Fok! Nog viereneenhalf uur en het is weer "pedal to the metal".![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |