Nou, wat een druktequote:
Zal ik dan maar de aftrap gevenquote:Op woensdag 2 juli 2008 21:57 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
* DoorgestokenKaart wacht op de eerste die z'n oordeel geeft over InHolland.
Ik had precies hetzelfde met de Saxion hogeschoolquote:Op donderdag 3 juli 2008 11:15 schreef Ewelina het volgende:
De hoofdreden om te stoppen was trouwens dat het niveau erg laag lag.
Daarmee pwnen wij weerquote:Op woensdag 2 juli 2008 21:43 schreef Tuinboon het volgende:
- Veeeul te veel jongens en te weinig vrouwen![]()
Ook communicatie?quote:Op donderdag 3 juli 2008 15:37 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Ik had precies hetzelfde met de Saxion hogeschool
Dat is de tweede keer in dit topic dat iemand het heeft over zesjescultuur heeft. Bij ons in Twente is dat helemaal niet het geval.quote:
Ik dacht altijd dat verhouding in Twente net als bij elke TU ook verre van gelijk was? Maarja, jullie hebben dan idd wel een paar vrouwenstudies.quote:
Welke locatie van het Friesland College heb je het hier over?quote:Op maandag 7 juli 2008 12:59 schreef Leedie het volgende:
Zag er al eentje uit Leeuwarden staan, dus hier nog een:
Friesland College, Pop en Media, afdeling evenementenmanagement.
nadelen:
slecht bereikbaar met ov (industrieterrein)
locatie jupiterweg, industrieterrein het Hemrik. zaten voorheen naast het mcl....quote:Op maandag 7 juli 2008 13:34 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Welke locatie van het Friesland College heb je het hier over?
Sluit ik me bij aan, met de aanvullingen:quote:Op woensdag 2 juli 2008 23:27 schreef Finitio het volgende:
Erasmus Universiteit Rotterdam
(economie)
baten
-Goed internetsysteem, waardoor al je studieinformatie altijd en overal beschikbaar is en je geen colleges hoeft te volgen
-Goed administratief systeem
-Goede voorzieningen: computers, bilbiotheek et cetera
lasten
-Gebouwencomplex dat het daglicht niet kan verdragen
-Lelijke, ongezellige stad (er zijn natuurlijk wel gezellige plaatsen, maar de stad in gemene zin is toch echt niet gezellig)
-practicumonderwijs door studentassistenten die de stof regelmatig zelf niet begrijpen
-formele contacten met docenten
- Bij rechten (mijn tweede studie) veel indolente medestudenten die niet op een universiteit thuishoren.
Alleen Tgebouw is om aan te zien iddquote:Op dinsdag 8 juli 2008 10:07 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik sluit me aan bij Finitio aan wat betreft de EUR. De gebouwen zijn echt spuuglelijk
.
De beste Universiteit beoordelen op het aantal citaties..quote:Op maandag 18 augustus 2008 12:40 schreef hello_moto1992 het volgende:
18 Augustus 2008
Universiteit Utrecht opnieuw beste
De Universiteit van Utrecht blijft de beste universiteit van Nederland. Op een ranglijst van alle universiteiten ter wereld bezet Utrecht de 47e plaats. De lijst wordt elk jaar opgesteld door de Jia Tong Universiteit in Shanghai.
Ook Leiden staat in de top 100,op de 76e plaats. Beide instellingen zijn wel een paar plaatsen gezakt ten opzichte van vorig jaar. De Universiteit van Harvard (VS) voert de ranglijst aan.
De ruim 2000 universiteiten werden met name beoordeeld op het aantal keren dat medewerkers in wetenschappelijke bladen worden geciteerd en de onderscheidingen voor medewerkers en afgestudeerden.
Zeker wel, maar in ieder geval niet met nietszeggende factoren (nationaliteiten gvdquote:Op maandag 18 augustus 2008 12:52 schreef leolinedance het volgende:
[..]
De kwaliteit van een Universiteit valt helemaal niet te meten volgens mij.
Ja het valt misschien wel te meten maar niet te vergelijken. Hoe kun je een Technische Universiteit vergelijken met een Universiteit met sociale studies? Appels met peren als je het mij vraagt. Mijn Universiteit ís ook heel erg gericht op buitenland(ers). We hebben de kleinste Universiteit met de meeste nationaliteiten. Maar misschien zijn de voorzieningen (sport, computers, bibliotheek, kantine ed.) in Utrecht wel weer beter. Of de professoren in Groningen.quote:Op maandag 18 augustus 2008 16:13 schreef Fiskus het volgende:
[..]
Zeker wel, maar in ieder geval niet met nietszeggende factoren (nationaliteiten gvd) en subjectieve oordelen.
Ik ben zelf ook verbonden aan de EUR en de Economische Faculteit, en toevallig ook nog met economie en informatica. Wat is er precies gebeurd, misschien kan ik helpen?quote:Op dinsdag 1 september 2009 11:53 schreef AnnekeR het volgende:
Hallo allemaal,
Ik vroeg me af hoe andere mensen de Erasmus universiteit ervaren.....
Zelf studeer ik aan de VU in Amsterdam, waar alles echt prima is geregeld, maar mijn vriend studeert economie en informatica aan de Erasmus, en hij heeft zojuist te horen gekregen dat ze 40 studiepunten hebben ingetrokken, omdat ze het curriculum (vakkenpakket) hebben aangepast. ZONDER een mailtje, of brief, of andere aankondiging. Dus, terwijl hij bijna klaar is met zijn studie, moet hij nog een jaar vakken volgen. Dit geloof je toch niet? Dit mag toch ook niet?
Nog meer slechte ervaringen van de Erasmus? Please let me know!
xxx
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |