quote:http://www.ib-groep.nl/pa(...)ntrole_woonadres.asp
Je bent uitwonend als je niet op hetzelfde adres woont als je ouder en/of diens partner.
het gaat niet om studiefinanciering toch bedankt : )quote:Op maandag 30 juni 2008 00:46 schreef CodeCaster het volgende:
Als het om studiefinanciering gaat:
[..]
Het is wel iets meer dan een algemene regel. Je kan ook een boete krijgen als je het niet doet (max. 2250). Een boete zal je niet snel krijgen als je het 'vergeet' of 'gewoon niet doet', maar als je probeert de boel op te lichten (studiefinanciering, onderhuur, etc), dan is er wel sneller sprake van. Tenzij het moedwillig ernstige fraude is zal het bedrag overigens zelden hoger zijn dan een euro of 50. In het geval van onderhuur of 'gevaarlijke situaties' (=er wonen meer mensen in de woning dan waarvoor hij geschikt is) zou je er ook uitgezet kunnen worden.quote:Op maandag 30 juni 2008 00:39 schreef SanTy het volgende:
Heyhey!
Stel ik huur een kamer waar ik mij niet kan inschrijven bij de gemeente (om welke reden dan ook). Als gevolg daarvan blijf ik bij mijn ouders ingeschreven terwijl ik in de kamer ga wonen (wat best veel studenten doen volgens mij). Maar mag dit eigenlijk wel? Want in principe woon je op je kamer en niet meer bij je ouders en naar wat ik weet is de meest algemene regel voor inschrijving "je moet ingeschreven staan waar je woont".
Alvast bedankt voor de reacties ; )
groet, santy
Die reden is, denk ik, wel van belang.quote:Op maandag 30 juni 2008 00:39 schreef SanTy het volgende:
Stel ik huur een kamer waar ik mij niet kan inschrijven bij de gemeente (om welke reden dan ook).
Die situatie bestaat niet voor zover ik weet. Je kunt je altijd inschrijven op het adres waar je woont (dat je daarmee misschien slapende honden wakker maakt en dit bepaalde consequenties heeft is een ander verhaal).quote:Op maandag 30 juni 2008 00:39 schreef SanTy het volgende:
Stel ik huur een kamer waar ik mij niet kan inschrijven bij de gemeente (om welke reden dan ook).
Er zijn wel situaties waarin het niet lukt. Er zijn gemeentes die perse een huurcontract o.i.d. willen zien, als je die niet kunt tonen gaat het niet door.quote:Op maandag 30 juni 2008 10:21 schreef CraZaay het volgende:
Die situatie bestaat niet voor zover ik weet. Je kunt je altijd inschrijven op het adres waar je woont (dat je daarmee misschien slapende honden wakker maakt en dit bepaalde consequenties heeft is een ander verhaal).
Dat lijkt me logisch; anders kan ik me op jouw adres inschrijven en komen mijn schuldeisers bij jou over de vloer. Het ging mij er meer om dat huisbazen die zeggen "hier is het contract, maar je mag je hier niet inschrijven" uit hun nek lullenquote:Op maandag 30 juni 2008 14:21 schreef 700MB het volgende:
Er zijn wel situaties waarin het niet lukt. Er zijn gemeentes die perse een huurcontract o.i.d. willen zien, als je die niet kunt tonen gaat het niet door.
Zo logisch is dat niet hoor, er zijn ook gemeentes waar je je gewoon online kunt inschrijven zonder het verstrekken van enige vorm van bewijs en niemand die ergens om maalt.quote:Op maandag 30 juni 2008 16:16 schreef CraZaay het volgende:
Dat lijkt me logisch; anders kan ik me op jouw adres inschrijven en komen mijn schuldeisers bij jou over de vloer.
Hrm, goed puntquote:Op maandag 30 juni 2008 16:38 schreef 700MB het volgende:
Zo logisch is dat niet hoor, er zijn ook gemeentes waar je je gewoon online kunt inschrijven zonder het verstrekken van enige vorm van bewijs en niemand die ergens om maalt.
quote:Op maandag 30 juni 2008 00:39 schreef SanTy het volgende:
Heyhey!
Stel ik huur een kamer waar ik mij niet kan inschrijven bij de gemeente (om welke reden dan ook). Als gevolg daarvan blijf ik bij mijn ouders ingeschreven terwijl ik in de kamer ga wonen (wat best veel studenten doen volgens mij). Maar mag dit eigenlijk wel? Want in principe woon je op je kamer en niet meer bij je ouders en naar wat ik weet is de meest algemene regel voor inschrijving "je moet ingeschreven staan waar je woont".
Alvast bedankt voor de reacties ; )
groet, santy
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |