My thoughts exactlyquote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:30 schreef trance40 het volgende:
Lang haar zonder twijfel. Maar niet te lang dat je je reet er mee ken vegen
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:01 schreef MdMa98 het volgende:
lang haar, kort haar is voor burgelijke wijven die net een kind hebben uitgepoept.
Goh, gek zegquote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:23 schreef aychelle het volgende:
en het viel me dus op dat er minder naar je gekeken word met kort haar.
Whehehe.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:01 schreef MdMa98 het volgende:
lang haar, kort haar is voor burgelijke wijven die net een kind hebben uitgepoept.
Ik heb een keer een experiment gedaan op dat vlak, toen ik een jaar of zeventien, achttien was en mijn GI Jane-kapsel nog had. Ik had een hele lange, blonde pruik gekocht. Ik ben toen gaan stappen met die pruik op. Volop aandacht van mannen. Halverwege de avond heb ik de pruik afgedaan en ja hoor, het was ineens helemaal gedaan met de aandacht.quote:
Ja, vond je dat écht frappant?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:47 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik heb een keer een experiment gedaan op dat vlak, toen ik een jaar of zeventien, achttien was en mijn GI Jane-kapsel nog had. Ik had een hele lange, blonde pruik gekocht. Ik ben toen gaan stappen met die pruik op. Volop aandacht van mannen. Halverwege de avond heb ik de pruik afgedaan en ja hoor, het was ineens helemaal gedaan met de aandacht.Vond ik toen wel heel frappant.
Lijkt het zo dat ik aandacht vraag dan??quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:34 schreef Daury het volgende:
De aandacht van mannen trek je makkelijker met je jetsers dan met de lengte van je haar. Post een pic van je jetsers, dan vertellen wij mannen je wel of je kapsel nog iets nodig heeft of niet.
Ja dat snap ik ook niet. Spreekt redelijk voor zich. Er zijn altijd uitzonderingen natuurlijk.quote:
Gadverdammequote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:28 schreef aychelle het volgende:
En kaal dan (sylvana symons)
Ja, ik vond dat echt frappant. Sommige vrouwen zien er écht leuker uit met kort haar. Vind ik.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |