quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is het iets ergs dat je 6 jaar geleden hebt gedaan?
Als het bijv. iets in het verkeer is zoals veel te hard gereden en daarom een aantekening bij justitie ofzo zou ik niks vertellen.
Als je bijv. 6 jaar geleden hebt zitten frauderen bij de bank, tja dan wordt het een ander verhaal.
Bovendien: Je hebt het recht om te zwijgen, alles dat je zegt kan tegen je gebruikt worden.
ze gaan dus vragen of je ooit met justitie in aanraking bent geweestquote:Een gesprek met de kandidaat, dat niet beperkt blijft tot de cv, maar ook nadrukkelijk ingaat op integriteitsvraagstukken
Die gaan ze het ook vragen. Hoeveel mensen zijn er van op de hoogte?quote:Verificatie van het arbeids-, zakelijk- en opleidingsverleden, inclusief verenigingsleven, met behulp van persoonlijke referentiegesprekken ter plekke
Niet om het een of ander, maar houdt dit systeem ook niet de verzoeken van inzage bij?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:07 schreef TongPo het volgende:
Heb het even uitgezocht en je hebt gelijk; FISH heet dat systeem. Heb zojuist een schriftelijk verzoek tot inzage ingediend.
In het BKR is dat in ieder geval wel zo.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:19 schreef TongPo het volgende:
Of ze die verzoeken bijhouden weet ik niet, en mocht dat het geval zijn dan is het nog maar de vraag of die informatie toegankelijk is voor derden.
Het hangt er een beetje van af wat de relevantie is van dat feit. Waarom ben je in aanraking gekomen met justitie en hoe is dat afgelopen? Voor welke functie en wat voor soort bedrijf solliciteer je?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 22:57 schreef TongPo het volgende:
Een screening door Hoffman bestaat o.a. uit het aanvragen van een verklaring van goed gedrag (VOG) bij de gemeente. Nu ben ik zo'n 6 jaar geleden in aanraking gekomen met justitie, maar aangezien ze bij een VOG maximaal 5 jaar terug in je verleden gaan spitten (tenzij je gezeten hebt, zedenmisdrijf, etc) krijg ik hem zonder problemen in de brievenbus.
Echter, een dergelijke screening bestaat ook uit een gesprek met een van die gasten van Hoffman op hun kantoor in Almere. Nu vroeg ik me af: Is het verstandig om ze te vertellen over dat voorval van 6 jaar geleden? Volgens mij hebben ze zelf geen bevoegdheden om in mijn justitiële gegevens te kijken, anders was zo'n VOG ook niet nodig geweest (correct me if i'm wrong).
Anyone?
In de meeste gevallen betekent het echter dat wanneer ontdekt wordt dat je iets hebt verzwegen dat je niet wordt aangenomen.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 00:28 schreef Gluckskafer het volgende:
Bovendien: Je hebt het recht om te zwijgen, alles dat je zegt kan tegen je gebruikt worden.
Heeft Hoffman echter inzage in het inzage-register?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:02 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Niet om het een of ander, maar houdt dit systeem ook niet de verzoeken van inzage bij?
Dus tijdens het Hoffman onderzoek kunnen ze zien of je een verzoek tot inzage hebt gedaan. Ze zullen zich dus afvragen waarom je dat doet. Heb je iets te verbergen, maar niet zeker weet of dat geregistreerd staat, dan vraag je de gegevens op.
Op zich al reden genoeg om je daar verder op door te zagen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |