Dat ken jij Cesc nietquote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:09 schreef Paaskonijn het volgende:
Laten we maar hopen dat we Cesc en Adebayor behouden.
quote:"Ik blijf bij Arsenal", vertelde de 21-jarige middenvelder op premierleague.com. "Mijn trainer (Arsène Wenger, red.) vroeg dat en ik zei dat hij mijn vertrouwen had. Ik zou het fantastisch vinden de Premier League te winnen."
"Ik ben een van die spelers die blijven vechten voor hun doel, totdat ze dat hebben bereikt", vervolgde Fábregas.
Je weet maar nooit als ze met een miljoenenbedrag aan komen zetten. Maar ik heb goede hoop dat ie blijftquote:
Villa zou zeker een versterking zijn. Kan zelf z'n doelpunten maken, maar als je ze op de doellijn legt tikt ie ze er ook wel in.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:37 schreef Cyberia18 het volgende:
Ja sorry ik moest even onder de douche![]()
Maar nu ik het zo bekijk. Adebayor mag van mij best vertrekken mits Villa openstaat voor Arsenal natuurlijk. Ik durf wel te stellen dat we er zelfs op vooruit gaan. Maar ja wat mag ie kosten? 35 miljoen? Dan leggen ze er nog maar 8/10 miljoen bij
Dat kan ik ook nog welquote:Op vrijdag 27 juni 2008 20:24 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Villa zou zeker een versterking zijn. Kan zelf z'n doelpunten maken, maar als je ze op de doellijn legt tikt ie ze er ook wel in.
Ik wil ze het liefst allebei. Een keer wat kwaliteit in de breedte is ook wel lekkerquote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:37 schreef Cyberia18 het volgende:
Ja sorry ik moest even onder de douche![]()
Maar nu ik het zo bekijk. Adebayor mag van mij best vertrekken mits Villa openstaat voor Arsenal natuurlijk. Ik durf wel te stellen dat we er zelfs op vooruit gaan. Maar ja wat mag ie kosten? 35 miljoen? Dan leggen ze er nog maar 8/10 miljoen bij
Ik denk dat ze beiden eerste spits willen zijn en geen genoegen nemen met tweede keuze, dus komt Villa denk ik niet als Adebayor blijft.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 20:37 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Ik wil ze het liefst allebei. Een keer wat kwaliteit in de breedte is ook wel lekker
Ja ik ook maar al te graag! Alleen Arsenal en transferbudget =quote:Op vrijdag 27 juni 2008 20:37 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Ik wil ze het liefst allebei. Een keer wat kwaliteit in de breedte is ook wel lekker
Ik bedoel het komt zo op me over dat hij dat intikken echt knapper dan een eigen goal maken vind.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:07 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
ZOMG!
Ik zeg: contracteren deze jongen!
Paaskonijn
http://onlinestore.arsenal.com/icat/replicakitquote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:04 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Wanneer worden trouwens de nieuwe shirts gepresenteerd?
quote:
dus datquote:Op vrijdag 27 juni 2008 22:11 schreef DutchGooner het volgende:
Gewoon ff een ordinaire TVP voordat dit topic weer vol is.
Jawel hoor, Henry bijvoorbeeld verdiende veel meer dan 5 miljoen. Er zijn bepaalde 'salarisschalen' waar spelers in komen te vallen en voor elke schaal zijn bepaalde criteria. Natuurlijk is het niet zo zwart/wit bij een voetbalclub (itt. normale bedrijven), maar bij Arsenal zijn ze er veel strenger mee dan bij andere clubs. Waar het op neerkomt, is dat een speler bewezen moet hebben dat hij écht verdient wat hij zal krijgen in zo'n schaal.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 20:42 schreef behangplakker het volgende:
En Arsenal biedt toch ook geen megacontracten aan van meer dan 5 miljoen ofzo?
quote:Emmanuel Adebayor appeared to send out mixed messages when he went back on an initial claim that he was staying at Arsenal.
The Togo striker, who has been courted by AC Milan, said: "The most important thing for me is to keep on enjoying my football. I'm staying at Arsenal."
But later he then added: "We will have to meet with the manager [Arsene Wenger] before anything can be decided.
"But, as you know better than anyone, a lot of teams want me to play for them."
Adebayor, who scored 30 goals for Arsenal last season, has been a target for both AC Milan and Barcelona with the Italian club making it public knowledge that he is their main target this summer.
"It will not be a difficult decision," the 24-year-old added. "I'm just going to sit down with my agent and with my family and decide what is good for my career."
Laat ik het even zo zeggen dat Paaskonijn het ook begrijpt:quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:14 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik bedoel het komt zo op me over dat hij dat intikken echt knapper dan een eigen goal maken vind.
Ja hij kan zelf scoren, maar áls je ze op de doellijn legt tikt hij ze er ook nog wel in!!!
Ik begreep het wel hoorquote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:51 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Laat ik het even zo zeggen dat Paaskonijn het ook begrijpt:
Als Arsenal met een fraaie aanval Villa als eindstation kiest in de zestien, dan is Villa wel een spits die dan nog scoort. Anders dan een Van Nistelrooy, die vooral eindstation is. Villa heeft ook nog een actie in huis.
Zo beter
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:54 schreef Tim86 het volgende:
Villa kan veel meer forceren dan van Nistelrooy ja. Heeft ook een veel beter schot in huis. En hij kan dit
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 09:56 schreef Gunner het volgende:
Adebayor weet niet wat hij wil![]()
Adebayor future remains undecided
[..]
quote:
quote:Op vrijdag 27 juni 2008 18:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ja ja niet te vroeg juichen. Pas als de transfermarkt is gesloten is er reden voor blijdschap.
Hopen dat Adebayor blijft, maar áls die gaat moeten ze Villa maar terughalenquote:
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 18:38 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Hopen dat Adebayor blijft, maar áls die gaat moeten ze Villa maar terughalen
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:02 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Hebben jullie 25 mil? [ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:14 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Of ík 25 miljoen heb?
Doenquote:Het is niet verwonderlijk dat de naam van Marcos Senna bij elke club in de wandelgangen wordt genoemd. De Spaans international is bezig aan een goed EK en kan na afloop zo bij Arsenal terecht. In de optiek van manager Arsène Wenger is de geboren Braziliaan de ideale vervanger van Mathieu Flamini. (Sunday Telegraph)
Die doet het ook goed inderdaad. Dat zou dan weer de ideale vervanger van Hleb zijn. Wanneer rot ie nou op?quote:Op zondag 29 juni 2008 13:55 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Wie ik persoonlijk ook graag bij Arsenal zou zien, ook al wordt ie genoemd bij Chelsea, is Silva.
quote:Emmanuel Adebayor will be allowed to leave Arsenal if the price is right, Arsene Wenger seeing £30m as good value for a player whose form dropped at the end of last season. (The Independent on Sunday)
Nee met het geld wat je bij Arsenal verdient zou je geen fijn pensioen krijgenquote:Adebayor wil geld zien van Arsenal
Emmanuel Adebayor is druk bezig om een interessante soap rondom zijn persoontje te maken. De spits van Arsenal, die in de belangstelling staat van onder andere AC Milan en Barcelona, wil spoedig een opgewaardeerd contract zien in Londen. "Anders vertrek ik", zo stelt de Afrikaan in News of the World.
Adebayor leek afgelopen vrijdag een einde te maken aan alle transfergeruchten door te zeggen dat hij zeker bij Arsenal zou blijven. De Togolees heeft nog steeds die intentie, maar wil dan wel geld zien van The Gunners. Als de Engelsen Adebayor niet het salaris bieden dat hij volgens zichzelf verdient, dan zal de spits zijn heil elders gaan zoeken.
De 24-jarige international, vorig seizoen goed voor dertig treffers, heeft al een aanbieding van Barcelona op zak. "Financieel gezien is dat een erg mooie aanbieding", verklapte Adebayor. "Bij Barcelona krijg ik daarnaast ook de kans om met de beste spelers van de wereld te spelen. Milan is ook een mooie club, maar daar spelen ze volgend jaar geen Champions League. Dat maakt de uitdaging minder groot."
Adebayor weet dat Arsenal hem niet snel zal laten gaan. "Ik heb hier nog een doorlopend contract, maar als de beleidsbepalers die verbintenis niet opwaarderen dan wil ik weg. Mijn goede vorm van afgelopen seizoen heeft mijn markwaarde laten stijgen, dat moet men bij Arsenal beseffen. Ik moet me alvast voorbereiden op het leven na het voetbal. Zelfs als je niet veel doelpunten maakt maar wel veel geld verdient, dan weet je tenminste dat je een fijn pensioen zal krijgen."
Idem hier.quote:Op zondag 29 juni 2008 17:42 schreef BK89 het volgende:
Soms vraag ik me af hoe belangrijk prijzen voor Wenger eigenlijk zijn...
Alleen als ie meer dan 20 complete wedstrijden per seizoen speelt.quote:Op zondag 29 juni 2008 18:08 schreef BansheeBoy het volgende:
Overschatte néger Adebayor gaat waarschijnlijk naar Barca, lijkt me een goede zet voor Arsenal. Van dat geld kunnen ze van Persie een mooie vrome salarisverhoging doen toekomen.²
Raar man, ik vind het maar een slungel spits. Type Kanu. Ik denk echt dat hij nooit meer zo'n seizoen zal draaien.quote:Op zondag 29 juni 2008 18:18 schreef Chuck_Norris het volgende:
Adebayor is moeilijk te vervangen. Op zijn goede dag is hij niet te verdedigen. Ook Ferdinand zei dat Adebayor de beste spits is waar hij ooit tegen heeft gespeeld.
En weer zo'n veteraanquote:Arsenal have held talks with Werder Bremen's Amaury Bischoff and a deal for the Portugal Under-20 midfielder is close to completion. (Daily Star)
quote:Preseason matches
July 19 Barnet (a).
July 22 Szombathelyi Haliadas (a).
July 28 Burgenland XI (a).
July 30 VfB Stuttgart (a).
Aug 2 Juventus (h).
Aug 3 Real Madrid (h).
Aug 6 Huddersfield Town (a).
Aug 8 Ajax (a).
Aug 9 Seville (Amsterdam).
Nooit van gehoordquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |