Ik ben heel selectief in wie ik wil apporteren andersquote:Op donderdag 26 juni 2008 12:38 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Ja.
Gewoon luisteren, dus als ik wil dat je apporteert, dan doe je dat gewoon
en wat?quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:54 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik ben heel selectief in wie ik wil apporteren anders.
Das waar, ik hoor niet veel vrouwen zeggen hoe ze zijn in bed, naast jou heb ik er maar eentje eerder het horen zeggen eigenlijkquote:Op donderdag 26 juni 2008 12:54 schreef JanesBrownie het volgende:
quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:46 schreef Belsezar het volgende:
[..]
* Belsezar leest weer aandachtig mee na het verorberen van de lunch
Ik ben vast niet de enige hoor.
Wel de enige die het zegt misschien
Ook. Maar dat was niet mijn eerste gedachtequote:
Dan neem ik het maar terug...quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:56 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Das waar, ik hoor niet veel vrouwen zeggen hoe ze zijn in bed, naast jou heb ik er maar eentje eerder het horen zeggen eigenlijk
Das weer minder, sinds gisteren ook eens op die site aangemeld. Heel anders dan andere sites maar op zich wel leuk moet ik zeggen...quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:56 schreef DrMarten het volgende:
Deeltje 100.... Taart
NEt wel weer een typisch moment..... zat via Paiq te kletsen met iemand, kwamen we erachter dat we elkaar via een andere site ook al eens hadden gesproken. Toen werd het ook al niks
Nergens voor nodigquote:
*ziet al voor zich hoe ze tussen de tanden van Litpho bungelt *quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:56 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ook. Maar dat was niet mijn eerste gedachte.
Geen gekluif in een stil schaduwrijk hoekje voor jou?quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:58 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
*ziet al voor zich hoe ze tussen de tanden van Litpho bungelt *
*Ril*
Definieer 'goed', want dat kan iedereen natuurlijk wel van zichzelf zeggen.quote:Op donderdag 26 juni 2008 12:39 schreef JanesBrownie het volgende:
Ik ben heel goed in bed natuurlijk
quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:03 schreef Litpho het volgende:
[..]
Geen gekluif in een stil schaduwrijk hoekje voor jou?.
wat wil je weten dan?quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:08 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Definieer 'goed', want dat kan iedereen natuurlijk wel van zichzelf zeggen.
Niks mis mee. Pas zo gauw mensen aan gaan nemen dat er geen ruimte meer is voor verbetering gaan mijn wenkbrauwen subtiel omhoogquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:08 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Definieer 'goed', want dat kan iedereen natuurlijk wel van zichzelf zeggen.
Dat zou ik ook nooit zeggenquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:10 schreef Litpho het volgende:
[..]
Niks mis mee. Pas zo gauw mensen aan gaan nemen dat er geen ruimte meer is voor verbetering gaan mijn wenkbrauwen subtiel omhoog.
Er is altijd voor alles en iedereen verbetering mogelijk, heb je helemaal gelijk inquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:10 schreef Litpho het volgende:
[..]
Niks mis mee. Pas zo gauw mensen aan gaan nemen dat er geen ruimte meer is voor verbetering gaan mijn wenkbrauwen subtiel omhoog.
Kijk dat zat er ook in natuurlijk, balletje kaatsen.quote:
Dat heb ik ook nooit gezegdquote:
Ik ben redelijk vouwbaar, niet bang voor nieuwe dingen, kan me laten gaan...quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:13 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Kijk dat zat er ook in natuurlijk, balletje kaatsen.![]()
Jij begint nota bene over je bedkwaliteiten en dat die het predikaat 'goed' verdienen, dat is jouw eigen associatie dus daar kan ik natuurlijk niets over zeggen. Mijn vraag is simpel: waarom vind jij jezelf 'goed' in bed?
Ja dat zijn inderdaad goede eigenschappen!quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:14 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Ik ben redelijk vouwbaar, niet bang voor nieuwe dingen, kan me laten gaan...
Tja, t ligt ook wel aan je partner natuurlijk
en verder ga ik er niet op in.
origami-sexquote:
Ik weet dat je dat niet bedoelde hoorquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:14 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat heb ik ook nooit gezegd. Sowieso is het met iedereen weer even passen en meten voor je voldoende op elkaar ingespeeld bent om zo goed te zijn als je kan zijn.
Dat hoeft niet persé zo te zijn, ik heb wel eens gehad dat ik voor het eerst met iemand sex had,en het al erg vanzelf ging. Maar misschien ligt het er gewoon aan hoe ervaren je in t algemeen hebt.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:14 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat heb ik ook nooit gezegd. Sowieso is het met iedereen weer even passen en meten voor je voldoende op elkaar ingespeeld bent om zo goed te zijn als je kan zijn.
quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:06 schreef Liquidootje het volgende:
Ik zei toch dat topic #100 van mij is
kraanvogel, lieverd...kraanvogelquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:18 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Jij ziet al een zwaantje voor je?
Thanks! Ik doe wel m'n bril op, helaas lijk ik er niet slim doorquote:Op donderdag 26 juni 2008 07:30 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Heel veel succes!Ik duim ook voor je!
Je moet gewoon laten zien dat je én zonder brokken door het verkeer komt, én niet teveel het verkeer ophoud. Echt leren rijden doe je pas als je je rijbewijs hebt, en dat weten ze ook wel bij het CBR. Maak meteen een paar grappen of een praatje met je examinator om het ijs te breken, dan is het voorbij voordat je het weet. Ik hoop voor je dat het een man is!![]()
Hoeft ook niet, dit is duidelijk genoeg. En, indien waar, zeker goed genoeg.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:14 schreef JanesBrownie het volgende:
Ik ben redelijk vouwbaar, niet bang voor nieuwe dingen, kan me laten gaan...
Tja, t ligt ook wel aan je partner natuurlijk
en verder ga ik er niet op in.
Klopt heb ik ook weleens gehad, net alsof je het al vaker met elkaar had gedaan. Misschien inderdaad ervaring maar dan ook van je partner want ik heb ook al eens een dame met vrij weinig ervaring gehad en dat ging toch een stuk moeizamer...quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:18 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat hoeft niet persé zo te zijn, ik heb wel eens gehad dat ik voor het eerst met iemand sex had,en het al erg vanzelf ging. Maar misschien ligt het er gewoon aan hoe ervaren je in t algemeen hebt.
Eerste keer afrijden?quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:20 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Thanks! Ik doe wel m'n bril op, helaas lijk ik er niet slim doorEn ik denk wel dat ik me sowieso al vast op gae maken voor vanavond (zou dat psychologisch doorwerken?)
Jep! Maar vanavond ga ik uit eten daar moet ik nog van alles voor regelen daar maak ik me eigenlijk meert druk omquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:23 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Eerste keer afrijden?
Succesrustig blijven is al het halve werk
Iemand die je zelf wat minder aantrekkelijk vindt is ook moeilijker.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:21 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Klopt heb ik ook weleens gehad, net alsof je het al vaker met elkaar had gedaan. Misschien inderdaad ervaring maar dan ook van je partner want ik heb ook al eens een dame met vrij weinig ervaring gehad en dat ging toch een stuk moeizamer...
Komt vast wel goed! ik haalde hem ook in 1 keerquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:24 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Jep! Maar vanavond ga ik uit eten daar moet ik nog van alles voor regelen daar maak ik me eigenlijk meert druk om
Zo heb ik nu eigenlijk ook.. Maar het is niet aan dus kan ik het ook niet uitmaken of zoquote:Op donderdag 26 juni 2008 10:59 schreef MLI het volgende:
[..]
Soms teveel, maar meestal gewoon omdat ik er dan wel achter ben of iemand bij me past. Maar vaak is er dan al lang en breed gezoend en sommige mensen denken dan dat je een relatie hebt.
Je kan in bed op een vergelijkbare manier een 'klik' hebben als dat je dat in bijvoorbeeld gespreksomgang met iemand kan hebben - soms tref ik tenminste weleens mensen waarmee je metéén praat alsof je elkaar allang kent.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:18 schreef Kluts het volgende:
Dat hoeft niet persé zo te zijn, ik heb wel eens gehad dat ik voor het eerst met iemand sex had,en het al erg vanzelf ging. Maar misschien ligt het er gewoon aan hoe ervaren je in t algemeen hebt.
Ja, als ik iemand niet echt super aantrekkelijk vind word het een moeilijk verhaal...quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:25 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Iemand die je zelf wat minder aantrekkelijk vindt is ook moeilijker.
Maar t kan idd, met mijn psychopatische ex was het gelijk echt geweldig gewoon.
Tja soms is een grote piemel hebben en de vrouw bovenop voldoende skills he.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:27 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Ja, als ik iemand niet echt super aantrekkelijk vind word het een moeilijk verhaal...
Jammer dan dat hij niet spoorde in de bovenkamer als het tussen de lakens wel goed zat...
sex-rapportquote:Op donderdag 26 juni 2008 13:26 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Je kan in bed op een vergelijkbare manier een 'klik' hebben als dat je dat in bijvoorbeeld gespreksomgang met iemand kan hebben - soms tref ik tenminste weleens mensen waarmee je metéén praat alsof je elkaar allang kent.
'Rapport' heet dat; zou dat in bed dan 'sex-rapport' heten ofzo?
Heb wel eens gehad dat ik met iemand geweldige seks had, tot bleek dat we beiden te dominant waren op hetzelfde moment. We kregen dus serieus een woordenwisseling over wie er bovenop mocht.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:25 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Iemand die je zelf wat minder aantrekkelijk vindt is ook moeilijker.
Maar t kan idd, met mijn psychopatische ex was het gelijk echt geweldig gewoon.
Yippie komt er ook weer eens een oldbee interessant doen.quote:Op donderdag 26 juni 2008 13:28 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Wat? Deel 100?
Die was er 4 jaar geleden al
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |