Update!!!quote:Of toch niet
Mijn vader was laatst wat aan het rondkijken naar Golden Retrievers. Blijkbaar kriebelt er dus weer wat. Ik heb even met mijn vader gesproken en inderdaad, het kriebelt. Hij wilde misschien volgend jaar ergens wel weer een pup. Aan de ene kant werd ik toch een beetje blij, maar dat werd gelijk minder omdat Max toen to mind kwam. Ik voel me nog best schuldig terwijl er geen eens concrete plannen waren.
Enfin, wij zijn echte Golden Retriever mensen. Boy hebben we 15 jaar gehad en een jaar later was Max daar. Ik heb letterlijk vanaf mijn geboorte een Golden om me heen gehad en ook al zei ik dat ik geen hond meer wilde, het is raar. Raar zonder hond. Vorig jaar zijn we van ons geloof gevallen en kwam er een kat bij. Begrijp me niet verkeerd, we vinden het beest geweldig en liggen vaak met hem te kroelen ed, maar, het is geen hond.
Long story short, wij willen een donkere Golden. Donker, hoog op de poten, groot en stevig met een brede kop. Zoals de Golden hoort te zijn. Anyway, ik wist dat ze die bijna niet meer maken. Alles is wit, kort op de poten met een lelijke kop. (imo) Ik was dus wat aan het rond kijken met de gedacht dat als ik uberhaupt al iets zou vinden, de kans klein is dat daar dit jaar nog wat uit voort komt
En nu ben ik ineens afspraken aan het maken met 3!!! kennels waar we wel even willen kijken.
En dan denk ik weer aan Max.
Ik heb niet echt een doel met dit topic. Ik weet het gewoon nietWil ik dit nu wel? Of, kán ik het wel?
Ik had niet verwacht nu al langs kennels te gaan. Er zijn nu trouwens nog geen pups, bij 2 kennels zijn ze in de maak en de ander wordt rond september gedekt.
nwfqefguqhnsakf Ik weet het niet
Daar noem je dus juist één van mijn angstenquote:Op donderdag 26 juni 2008 08:34 schreef Nies het volgende:
Ach jeetje joh. Ik snap wat je bedoelt maar probeer je niet schuldig te voelen. Max blijft Max. Dat is de hond waar jullie al die jaren van hebben gehouden en nu nog verdriet over hebben. Een nieuwe pup kan en zal hem nooit vervangen. Gewoon omdat het Max niet is. Dat betekent niet dat je niet van je nieuwe pup mag houden en genieten. Ondanks dat ie qua uiterlijk op Max zal lijken omdat dat nu precies is wat je zoekt zal de pup ook hele andere trekken hebben. Het is geen nieuwe Max, en het is ook geen vervanging voor Max, dus schuldig voelen is niet nodig.
Ga lekker puppiesnuiven, zoek er eventueel een uit en geniet van zo'n heerlijk jong ding, met misschien af en toe wat streken die Max ook had.
Ik heb ook wel eens met de nieuwe pup in mijn armen zitten huilen om de vorige omdat ie op dat moment net dat ene trekje vertoonde.![]()
Zou het? Heb dan wel het "probleem" dat er nog geen pups zijn wanneer wij daar heen gaanquote:Op donderdag 26 juni 2008 08:37 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik denk trouwens dat je het beste weet wat je moet doen, zodra je een puppy hebt gevonden. Dat eerste gevoel wat je hebt, zal allesbepalend zijn voor de rest.
Nou ja, je gaat niet nu al een pup reserveren lijkt me toch? Ik weet niet hoe dat werkt bij pups, maar het lijkt me dat je toch eerst moet kijken of het klikt.quote:Op donderdag 26 juni 2008 08:43 schreef Queen_Bee het volgende:
Zou het? Heb dan wel het "probleem" dat er nog geen pups zijn wanneer wij daar heen gaan
Nu ja, vaak is de helft al besproken voordat ze uberhaupt geboren zijn. Dan kan het wel zo zijn dat je misschien Pup X wilde maar dat de fokker later zegt dat Pup Z beter bij je past oidquote:Op donderdag 26 juni 2008 08:46 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nou ja, je gaat niet nu al een pup reserveren lijkt me toch? Ik weet niet hoe dat werkt bij pups, maar het lijkt me dat je toch eerst moet kijken of het klikt.
De nieuwe hond wordt nooit Max natuurlijk. Ik denk dat je dat ook wel snapt, anders was je geen puppies ant kijkenquote:Op donderdag 26 juni 2008 08:43 schreef Queen_Bee het volgende:
Daar noem je dus juist één van mijn angstenen Max trekje en dan "Dat was Max zijn trekje
" Of dat ie nooit goed genoeg zou zijn want Max staat op een pedestal
Dacht jij ook zoals ik? En kwam het dus goed of was jij al op een verder punt?quote:Op donderdag 26 juni 2008 08:55 schreef Nies het volgende:
[..]
De nieuwe hond wordt nooit Max natuurlijk. Ik denk dat je dat ook wel snapt, anders was je geen puppies ant kijken![]()
De pup zal misschien af en toe wat trekjes vertonen maar in het geheel een totaal andere (leuke!) hond worden. En geen Max. Dat kan ook niet niet, want Max was de meest geweldige, maar dat betekent niet dat je niet van een andere hond kan of mag houden.
En ga inderdaad eens bij een fokker met pups langs. Kun je zelf beoordelelen hoe je je daar onder voelt.
Ik dacht ook zoals jij. Ik heb maanden tranen met tuiten gehuild om 'mijn' hondje. Mijn andere dog was zo verschrikkelijk alleen en liep met zijn ziel onder zijn arm. Dat gaf voor mij de doorslag. Daardoor had ik met drie maanden al een ander pupje in huis lopen. Dat was geen vervanging, ze kon toch nooit zo geweldig worden als de vorige. En ze is ook nooit geworden zoals de vorige. Ze is een compleet andere hond met af en toe wat dezelfde trekjes (tuurlijk, het is hetzelfde ras) ze is helemaal geweldig op haar eigen manier en we zijn stapelgek op haar hoorquote:Op donderdag 26 juni 2008 08:58 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Dacht jij ook zoals ik? En kwam het dus goed of was jij al op een verder punt?
Hmm, ik denk ook dat dat ik hier wel enthousiast mee bezig kan zijn een hint is, ook al voel ik me daarna gelijk schuldigquote:Op donderdag 26 juni 2008 09:07 schreef Nies het volgende:
[..]
Ik dacht ook zoals jij. Ik heb maanden tranen met tuiten gehuild om 'mijn' hondje. Mijn andere dog was zo verschrikkelijk alleen en liep met zijn ziel onder zijn arm. Dat gaf voor mij de doorslag. Daardoor had ik met drie maanden al een ander pupje in huis lopen. Dat was geen vervanging, ze kon toch nooit zo geweldig worden als de vorige. En ze is ook nooit geworden zoals de vorige. Ze is een compleet andere hond met af en toe wat dezelfde trekjes (tuurlijk, het is hetzelfde ras) ze is helemaal geweldig op haar eigen manier en we zijn stapelgek op haar hoor
Spannend hoor, neem je een camera mee?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 23:37 schreef Queen_Bee het volgende:
Ooohh, vergat ik het weer.
Had dus afspraken gemaakt voor volgende week zondag, maar dan zijn ze hier op vakantie. Doh. Nu dus maandag naar een kennel
quote:Op woensdag 2 juli 2008 12:30 schreef Queen_Bee het volgende:
Huu, waren dus maandag heen geweest. Zag er aardig uit allemaal, 3 honden en had ze op gegeven moment alledrie tegelijk op schoot
Op de echo stonden 5 pups, dus waarschijnlijk zijn het er 6 of 7. Wij waren nr 6 en t schijnt 3 x teef en 3x reu te zijn, wat men dus wil hebben.
Nu is de vader blond, wij zijn nummer 6, +- 6 pups, de kans is dus niet zo groot dat wij uberhaupt in aanmerking komen. Ik denk dat ik er daarom ook wat makkelijker mee om kon gaan. Al was het voor mijzelf wel leuk om te weten dat ik in ieder geval met andere honden weer om kan gaan.
Anyway, kreeg net nog een email van iemand anders. Die honden lijken op het eerste gezicht exact wat wij willen, ik weet daar alleen dus nog niet veel over. Wel weet ik dat die pups waarschijnlijk volgende week al geboren wordenHoe ik dus bij die eerste nog wat normaal kon doen krijg ik hier nu toch al wat de kriebels, zo snel al. Meh. Ik word echt een labiel wijf zeg
Thanksquote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:20 schreef ymme het volgende:
Ik ben blij, ook voor je tanteHet gaat allemaal goed komen !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |