Dan zou het alleen om geld gaan , hij kan ook voor beide kiezen, ik vraag mij eerder af hoe het shirt van CSC Bank hem zou staan. Onder Riis zou hij het volgens mij beter doen. Hij moet dan al in de winter als een commando door bos en berg survive dat lijkt mij goed voor hem.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 10:09 schreef Burghardt het volgende:
Hoe zou zo'n Tinkoff shirt Thomas staan?
Natuurlijk onzin, want Thomas kan ook een out of competitietest krijgenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 19:17 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Waarschijnlijk bang om op epo betrapt te worden, net als Ricco
Bovendien rijdt hij op dit moment gewoon in de Sachsen Tour. Indien Rabo/Dekker iets wil verbergen had men hem wel voor een tijdje aan de kant gezet met excuus van een blessure of vormcrisis.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:33 schreef maril het volgende:
[..]
Natuurlijk onzin, want Thomas kan ook een out of competitietest krijgen
Zeg je zulke dingen nou om de boel te stangen of meen je het echt?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 23:42 schreef JohnDDD het volgende:
Niets "uit vorm", Thomas is natuurlijk tot niets meer in staat sinds hij niet meer aan de CERA zit.
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 00:40 schreef maril het volgende:
[..]
Zeg je zulke dingen nou om de boel te stangen of meen je het echt?
't Plotselinge vormverlies van mannen als Cunego en Dekker na de uitvinding van de CERA-test is toch anders opvallend.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 00:40 schreef maril het volgende:
[..]
Zeg je zulke dingen nou om de boel te stangen of meen je het echt?
Als hij maar niet naar die ploegen gaat, dan wordt hij helemaal verpest.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 04:50 schreef -skippybal- het volgende:
Dekker bij Liquigas of Lampre. Snel weg bij die Rabo-jongens, zou ikzeggen.
Die column is trouwens wel apart, vooral het begin.
Korte termijn 'journalisten'Voorjaar enzo vegeten, zeker?
Ik weet eigenlijk niet hoe lang je de sporen van gebruik nog kunt aantreffen in het lichaam.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 09:14 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
't Plotselinge vormverlies van mannen als Cunego en Dekker na de uitvinding van de CERA-test is toch anders opvallend.
Van Cunego hoefde je toch weinig meer te verwachten? Die kon de laatste jaren in de Giro al nauwelijks bij de Mazzoleni's en Di Luca's aanklampen. Logisch dat hij in een Tour dan geen top-10 rijdt. Nou was hij misschien niet in z'n beste doen, maar heel veel beter had ik hem ook niet verwacht.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 09:14 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
't Plotselinge vormverlies van mannen als Cunego en Dekker na de uitvinding van de CERA-test is toch anders opvallend.
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 11:40 schreef wimderon het volgende:
[..]
Van Cunego hoefde je toch weinig meer te verwachten? Die kon de laatste jaren in de Giro al nauwelijks bij de Mazzoleni's en Di Luca's aanklampen. Logisch dat hij in een Tour dan geen top-10 rijdt. Nou was hij misschien niet in z'n beste doen, maar heel veel beter had ik hem ook niet verwacht.
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 09:14 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
't Plotselinge vormverlies van mannen als Cunego en Dekker na de uitvinding van de CERA-test is toch anders opvallend.
Maar was het vormverlies of zeggen ze dat het vormverlies is?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 11:52 schreef TheArt het volgende:
[..]
Even voor alle duidelijkheid. Dat vormverlies van Dekker was er al voordat duidelijk was dat CERA opgespoord kon worden, dus je verhaal klopt al niet
Bron: Brabants Dagbladquote:Thomas Dekker moet lid worden van een team
"Wij willen alles weten over Thomas Dekker. Alle details", schreeuwde een wielerfan gisteren bij de finish door zijn plastic oranje megafoontje in de richting van de Rabobankbus.
Wat valt er te weten over de zaak Thomas Dekker? Iedereen heeft een mening over hem, zijn vormcrisis en de rol van Rabobank daarbij.
Uiteindelijk doet dat er allemaal niet toe. Thomas Dekker moet voor zichzelf bepalen welke richting hij kiest. Hij moet daarbij één ding beseffen: dat het huidige en toekomstige wielrennen aan de teamspelers is.
Wielrennen is van oudsher een sport van honderden privé-onderneminkjes. Zo zagen de coureurs het en zo zagen ook de teams het.
Thomas Dekker stippelt ook het liefst zijn eigen weg uit. Dat helpt hem vooruit, maar hij komt er nu ook achter dat hij daarbij het contact met zijn team heeft verloren. Er sijpelen berichten naar buiten dat team en renner van elkaar niet weten hoe de vlag er bij hangt. "We worden betaald door dezelfde sponsor, maar voor het overige is hij vooral met zichzelf bezig", zei Erik Dekker nog voor de Tour. De ploegleider, tevens renner-regisseur ligt nu onder vuur. "Ik had als renner behoefte aan contact als het niet goed ging", vertelde de Drent gisteren. Op een toon waaruit opgemaakt kan worden dat dat contact met Thomas Dekker er meestal niet was.
Er wordt nu een beetje lacherig gedaan over het plan van Milram om alle renners naar de buurt van Dortmund te laten verhuizen. Die gedachte is echter misschien zo gek nog niet. De zaak Thomas Dekker bewijst het. De totale crisis zou er niet gekomen zijn als hij zich iedere dag omringd en beschermd had gevoeld door een team. De mannen van CSC laten geen gelegenheid onbenut om te vertellen dat ze zo goed zijn omdat ze als vrienden alles voor elkaar over hebben. Dat staat in schril contrast tot Thomas Dekker, die ziet zijn team alleen als geldbron.
De kans dat Thomas Dekker vertrekt bij Rabobank wordt met de dag groter. Het is voor het Nederlandse wielrennen te hopen dat hij vervolgens kiest voor een ploeg waarbij hij zich ondergeschikt durft te maken aan het geheel. Dat helpt hem ook bij dat andere probleem: zijn imago.
Kenners weten hoe goed hij is en hoe hard hij werkt. Voor de buitenwereld is hij echter de renner die ooit zei dat hij geen coureur is geworden om bidons op te halen. Dat klinkt goed als je enkele jaren later veel grote koersen wint. In slechtere tijden keren zulke laatdunkende - lees arrogante - opmerkingen zich tegen je. En dat ondervindt Thomas Dekker nu aan den lijve.
Of nul komma nul vertrouwen in Dekker, of ze weten al dat hij weg gaat.quote:Het tijdverlies door eigen fouten kost Menchov uiteindelijk het podium. 'Maar dat weet hij zelf maar al te goed. Dat zal volgend jaar zeker niet meer gebeuren.' Erik Breukink is er van overtuigd, dat de Rus er lering uit zal trekken. 'Bovendien is Laurens ten Dam dan weer sterker en hebben we Robert Gesink erbij. Dat wordt dan in de bergen een heel ander verhaal.'
Ja hoor.quote:Op zondag 27 juli 2008 12:07 schreef TargaFlorio het volgende:
Wat is er mis met die uitspraak van Knebel?
Net alsof hij niet traint en zijn uiterste best heeft gedaan om in vorm te komen. En zelfs al is dat niet zo, dan ga je dat toch niet tegen de media verkondigen?quote:"Thomas moet nu gaan trainen om terug in vorm te komen."
Je kon er op wachten. Dat het niet lekker liep tussen de ploeg en Dekker was uiteraard al lang duidelijkquote:De vondst van variabele bloedwaarden en een wederzijds gebrek aan vertrouwen. Dat zouden de redenen zijn waarom de wegen van Thomas Dekker en de Rabo wielerploeg uit elkaar gaan.
Dat meldt de Volkskrant maandagochtend. De 23-jarige renner zag de Tour aan zijn neus voorbij gaan en zegde zelf af voor de Olympische Spelen.
Volgens de krant onderhandelen de advocaten van beide partijen momenteel over de beëindiging van het contract. De renner staat tot medio 2010 op de loonlijst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |