quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:32 schreef -Hans- het volgende:
Doe dan niet zo triest en rond het gewoon af op een 5.5... Tsjonge wat een drol van een leraar heb je dan.
Het klinkt haast te bizar om te geloven maar goed wel uitermate triest hoor. Ik zo gewoon eisen om het nog een keer te laten controleren en dan ook door andere leraren. Dit soort geneuzel heeft natuurlijk wel een behoorlijk invloed op de rest van je carrière (later van school, minder gemotiveerd etc etc). Dat zou je als leraar toch moeten weten.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:33 schreef Timo20 het volgende:echt hey
![]()
![]()
![]()
Serieus: hoe triest is dat?
Weezer
Lees ik daar 'Sigur Rós'?quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:21 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Clocks is dan ook een klassieker. Ik weet niet precies wat het is maar het is zo mooi, zo energiek. Geweldig
Gaat iemand nog iets van de nieuwe cd van Sigur Rós aanvragen??![]()
Mja, maar op 1 onvoldoende kan je niet zakken. Diegene had dus nog meer dan 1 onvoldoende.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:36 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Het klinkt haast te bizar om te geloven maar goed wel uitermate triest hoor. Ik zo gewoon eisen om het nog een keer te laten controleren en dan ook door andere leraren. Dit soort geneuzel heeft natuurlijk wel een behoorlijk invloed op de rest van je carrière (later van school, minder gemotiveerd etc etc). Dat zou je als leraar toch moeten weten.
In haar nadeel spreekt dat ze 3 Havo voor de 2e keer deed. Als je dan weer blijft zitten, doe je echt iets niet goed.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:32 schreef -Hans- het volgende:
Doe dan niet zo triest en rond het gewoon af op een 5.5... Tsjonge wat een drol van een leraar heb je dan.
Ik heb 3 jaar in de 4e gezeten overgang van Mavo naar Havo en toen nog een keer blijven zittenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:37 schreef Sersjee het volgende:
[..]
In haar nadeel spreekt dat ze 3 Havo voor de 2e keer deed. Als je dan weer blijft zitten, doe je echt iets niet goed.
(spreek min of meer uit ervaring, heb 3 havo ook 2 keer gedaan)
Weezer
Ik heb wel een keer geluk gehad om met een 5,48 een vak te halen. Tenminste, dat had ik uitgerekend. Van de docent kreeg ik te horen dat het een 5,5 wasquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:36 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Het klinkt haast te bizar om te geloven maar goed wel uitermate triest hoor. Ik zo gewoon eisen om het nog een keer te laten controleren en dan ook door andere leraren. Dit soort geneuzel heeft natuurlijk wel een behoorlijk invloed op de rest van je carrière. Dat zou je als leraar toch moeten weten.
uuhhm okay.. geen idee hoe het vroeger bij mij op school zat. Dacht dat alles voldoende moest zijn, maar dat weet ik eerlijk gezegd niet eens meer.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:37 schreef Sirolf het volgende:
Mja, maar op 1 onvoldoende kan je niet zakken. Diegene had dus nog meer dan 1 onvoldoende.
Ook daar zit wat in, maar het blijft natuurlijk erg zuur.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:37 schreef Sersjee het volgende:
In haar nadeel spreekt dat ze 3 Havo voor de 2e keer deed. Als je dan weer blijft zitten, doe je echt iets niet goed.
(spreek min of meer uit ervaring, heb 3 havo ook 2 keer gedaan)
Weezer
Jawel hoor, rij heel blij rond in de polo! En fietsen niet naar werk, maar wel 's ochtends voor boodschappen of gewoon fijn een stukje fietsenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:31 schreef Marc63 het volgende:
[..]
En ondertussen nog steeds niet de Polo gebruikt en naar de studio gefietst?
Dat vonden wij ook, dus heb het al even gemeldquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:35 schreef Marc63 het volgende:
Ik kon via de radio ook nauwelijks wat horen. Via de telefoon moet dat helemaal een ramp zijn geweest. Prince had ik er iig niet van kunnen maken.
Volgens mij mocht ik op de middelbare school 2 onvoldoendes halen, waarvan er maar 1 onder de 5 mocht zijn, maar ook weer niet lager dan een 4. Dus met een 4 en een 5 mocht je overgaan, maar met een 3,5 bleef je zitten.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:41 schreef -Hans- het volgende:
[..]
uuhhm okay.. geen idee hoe het vroeger bij mij op school zat. Dacht dat alles voldoende moest zijn, maar dat weet ik eerlijk gezegd niet eens meer.
quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:37 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Lees ik daar 'Sigur Rós'?![]()
![]()
Dat is véél te goed voor 3FM.
We konden vroeger onvoldoendes compenseren. Ik geloof dat wij met 2 onvoldoendes nog konden slagen/over gaanquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:41 schreef -Hans- het volgende:
[..]
uuhhm okay.. geen idee hoe het vroeger bij mij op school zat. Dacht dat alles voldoende moest zijn, maar dat weet ik eerlijk gezegd niet eens meer.
Gewoon op basis van aanwezigheid/inzet (etc) zou je er dan 'gewoon' een 5.5 van moeten maken. Niet lullig over doen.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:40 schreef Marc63 het volgende:
Ik heb wel een keer geluk gehad om met een 5,48 een vak te halen. Tenminste, dat had ik uitgerekend. Van de docent kreeg ik te horen dat het een 5,5 was
Het gezeur van leraren.. dat mis ik dus echt niet.quote:Hij was wel teleurgesteld in me... Dat hoor ik wel vaker. Ook altijd van docenten waarvan ik mij afvraag waar ze de teleurstelling op baseren. Alleen voor tentamens waar je niet voor kunt leren haal ik wel eens een 8 of hoger, maar verder zijn het allemaal 6en en 7s (en een paar keer en 5,5 dus).
enige 5 op een rapport was bij mij voor muziekquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:44 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Volgens mij mocht ik op de middelbare school 2 onvoldoendes halen, waarvan er maar 1 onder de 5 mocht zijn, maar ook weer niet lager dan een 4. Dus met een 4 en een 5 mocht je overgaan, maar met een 3,5 bleef je zitten.
Maar ik kan het mis hebben. Heb alleen voor godsdienst een 5 gehaald, verder nooit (op het eindrapport) een onvoldoende gestaan
Ik heb zo'n vermoeden dat het niet haar enige onvoldoende is, maar dat stond niet in haar mailtje.....quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:44 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Volgens mij mocht ik op de middelbare school 2 onvoldoendes halen, waarvan er maar 1 onder de 5 mocht zijn, maar ook weer niet lager dan een 4. Dus met een 4 en een 5 mocht je overgaan, maar met een 3,5 bleef je zitten.
Maar ik kan het mis hebben. Heb alleen voor godsdienst een 5 gehaald, verder nooit (op het eindrapport) een onvoldoende gestaan
Ik had altijd met de Polo van mn zus dat ik zat te k*tten met het gaspedaal. Zijn nogal pittige wagentjes, dus bij het optrekken moest je niet al te ver het gaspedaal indrukken. Door een oude basketball-blessure heb ik een beetje een stijve enkel, waardoor ik niet zo heel goed ben in het spelen met het gaspedaal (tenzij hij helemaal ingetrapt kan wordenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:43 schreef Maricha het volgende:
[..]
Jawel hoor, rij heel blij rond in de polo! En fietsen niet naar werk, maar wel 's ochtends voor boodschappen of gewoon fijn een stukje fietsen
Als je 2 keer blijft zitten in 3havo heb je ook niets te zoeken op de havo volgens mij.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:48 schreef Maricha het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat het niet haar enige onvoldoende is, maar dat stond niet in haar mailtje.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |