Chris trekt zich nog maar op tot zijn knieen.. tot staan optrekken lukt (nog) niet zelf..quote:Op woensdag 25 juni 2008 17:01 schreef DaviniaHR het volgende:
DF, sinds Eli leerde optrekken duurde het een week of drie tot hij doordat dat knieën ook gebogen konden worden om dan te gaan zitten. Dus dat gaat redelijk snel.
Wat had je dan verwacht met een babyquote:Op woensdag 25 juni 2008 20:03 schreef tinny het volgende:
de papa van Gabi is het nu echt even beu![]()
Al 8 weken lang is het "kermis" tussen 17:00 en 23:00.
En ook vanavond weer... we hadden eerder deze week een 8 weken sprong... die is nu voorbij (dat zie je ook aan haar ontwikkeling) maar de onrust tussen 17:00 en 23:00 blijft![]()
Het kan ook komen door papa zijn slaaptekort (afgelopen 2 nachtjes maar 2 x 4 uur) maar wanneer stopt dit nu eens? en kan dat kind gewoon tussen 17:00 en 23:00 vredig zijn en niet 6 uur lang aan papa en mama hangen![]()
Nu is mama ook chagerijnig ...
nou sommige weten echt niet wat er dan op hun afkomen hoor.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht met een baby
Jawel, maar je erover verbazen vind ik wel getuigen van weinig basis kennis mbt babies.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:53 schreef bixister het volgende:
tsja, je mag er toch wel even doorheen zitten, of eens goed chagrijnig van worden? niet zo streng voor die verse ouders hoor.
Wat wil je dan als het je eerste is? Ik weet niet hoe dat bij jullie zit, maar bij mij kwam er na de baby alleen een placenta uit en geen gebruiksaanwijzing.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Jawel, maar je erover verbazen vind ik wel getuigen van weinig basis kennis mbt babies.
Iddquote:Op woensdag 25 juni 2008 22:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht met een baby
Oh, maar aan weinig slapen wen je vrij snel hoor. Ik merk dat ik pas chago wordt als ik minder dan 3 uur slaap krijg. Maar met 4 of 5 uur slaap op een nacht kan ik er toch weer fris en fruitig tegenaan.quote:Op donderdag 26 juni 2008 08:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Idd2 keer 4 uur is acht uur slaap hoor, zelfs zonder kind sliep ik nog minder
Sjak! Wat een schrik, hopelijk gaat het snel beter ....
veilen, check. Waarom denk ik daar zelf niet aan?quote:Op donderdag 26 juni 2008 08:47 schreef Kersjes het volgende:
Ticootje, ik heb Devin z'n nagels nog nooit geknipt, ik durf het niet omdat hij geen seconde stilzit. Vijlen werkt een stuk beter, maar soms doe ik er een week over om bijvoorbeeld al zijn teenageltjes te doen. Stukje per keer. Oh ja, en soms grijp ik mijn kans en bijt ik stiekem zijn vingernagels af tijdens een spelletje "ik ga nu met mama's huig spelen"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |