Ik zie de link tussen Iron Maiden en een knuffelschildpad even nietquote:
Ik wel, beide zijn tofquote:Op donderdag 26 juni 2008 19:23 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik zie de link tussen Iron Maiden en een kunffelschildpad even niet
Heb je ook nog voorkeuren?quote:
quote:Op donderdag 26 juni 2008 22:30 schreef SNArky het volgende:
Die Fendert moet wel heel goed bevallen, nog geen spoor van d'n Dean de hele avond.
Eigenlijk vind ik beide niksquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:26 schreef Witchfynder het volgende:.
Als ik moet kiezen heb ik toch liever een Strat dan een ML..
Waarom staan ze daar danquote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:21 schreef Moozze het volgende:
Ik was net in een studiootje van een oom van mijn vriend. Daar stonden zoveel versterkers! Ook de Vox AC30 waar men het hier eerder over had. En heb op geen van alleen gespeeld... Die gast zei dat het daar te klein was om versterkers te gebruiken om iets op te nemen.
Kan ik me bijna niet voorstellen aangezien je tegenwoordig geisoleerde dozen van zeg 1x1 meter hebt waar een mic in zit en waar je je kast in zet om op te kunnen nemen...... Maarja ik kan me wel voorstellen dat je de amps niet op 11 moet zetten in zo'n klein kamertje!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:21 schreef Moozze het volgende:
Ik was net in een studiootje van een oom van mijn vriend. Daar stonden zoveel versterkers! Ook de Vox AC30 waar men het hier eerder over had. En heb op geen van alleen gespeeld... Die gast zei dat het daar te klein was om versterkers te gebruiken om iets op te nemen.
Hij moet gewoon een ESP Alexi Laiho kopen. Chicks dig that.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:14 schreef Doodkapje het volgende:
Dean, waarom zoveel Deans?Ik zou investeren in andere modellen/merken met een andere sound... plus ik zou niet weten waar ik ze moet verbergen als er een meid op bezoek komt
Die zag ik laatst hangen bij Muzikaza ja, geile gitaarquote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:21 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Hij moet gewoon een ESP Alexi Laiho kopen. Chicks dig that..
mwahhh mwahhh...quote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:21 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Hij moet gewoon een ESP Alexi Laiho kopen. Chicks dig that..
Je zegt het precies goedquote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:48 schreef Aresdreams het volgende:
waarom gitaren verbergen als er een meid op bezoek komt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |