quote:
quote:Op maandag 23 juni 2008 13:40 schreef Bob. het volgende:
[..]Alex
![]()
Ik hou gewoon van jullie allemaal.
Zo, en nu eerst nog even mijn portfolio en essay gaan bespreken en dan is dit officieel mijn meest deprimerende studiedag ooit.
Zo, jij gaat in mijn harem foboquote:Op maandag 23 juni 2008 13:40 schreef Bob. het volgende:
[..]Alex
![]()
Ik hou gewoon van jullie allemaal.
Zo, en nu eerst nog even mijn portfolio en essay gaan bespreken en dan is dit officieel mijn meest deprimerende studiedag ooit.
Thnx.quote:
Nja mijn docent verwacht ook gewoon van me dat ik even goed engels schrijf als dat ik spreek, maar euh.. dat doe ik dus niet.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:01 schreef Alexxxxx het volgende:
6,5 is goed toch?En je hoeft echt iet altijd op topniveau te presteren, er zijn meer dingen inhet leven
Je moet de druk eraf halen. Dat kan door een klap tegen de onderkant te geven.quote:Op maandag 23 juni 2008 16:21 schreef nietzman het volgende:
Kent iemand nog een oudhollands trucje om een pot open te maken zonder er een gat in te meppen?.
Jaquote:Op maandag 23 juni 2008 15:14 schreef Bob. het volgende:
[..]
Nja mijn docent verwacht ook gewoon van me dat ik even goed engels schrijf als dat ik spreek, maar euh.. dat doe ik dus niet.Ik snap ook niet waarom ik me die dingen zo erg aan trek, maar ik vind het wel echt naar als ik dan zo'n gesprek heb.
En goed zo, voorraden zijn goed.Heb je wel allemaal gezonde dingen op je lijstje staan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |