moet ie flink doorvliegen om deze zondag nog te halenquote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:00 schreef DaMart het volgende:
[..]
Geef je adres even aan Papier dan... kan hij bij jou in de buurt autoshoppen!
mij niet dus, want ik zit nogquote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:16 schreef Klonk het volgende:
zo even iemand achter de laptop weggetrapt
ik zit in Oss jij zit ergens in Indonesie en ik rij over het algemeen best door maar je kunt het ook overdrijvenquote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:18 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
mij niet dus, want ik zit nog
Ik heb me eigen laptopquote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:16 schreef Klonk het volgende:
zo even iemand achter de laptop weggetrapt
het is een flinke afstand ja... helemaal gelijk in.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:22 schreef Klonk het volgende:
[..]
ik zit in Oss jij zit ergens in Indonesie en ik rij over het algemeen best door maar je kunt het ook overdrijven
muckepuckquote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:38 schreef Muck het volgende:
Ik wil ook een knuffel en ijs.
zullen we dan maar?quote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:46 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
muckepuck
ik heb al ijs op vandaag.. die knuffel heb ik ook nog niet gehad vandaag
quote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:53 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
graag, dan hebben dat ook maar gehad vandaag
Het kan niet zo zijn dat het teveel geld kostquote:Op zaterdag 21 juni 2008 15:03 schreef indahnesia.com het volgende:
ik twijfel of ik thuis voetbal moet kijken (dikke kans dat ik inkak voor die tijd) of voor de tigste avond naar het cafe moet gaan. Ook wel gezellig, maar toch...
Gisteren heb ik om precies te zijn 9 euro opgemaakt, dat is een bak friet en 6 flesjes bier... dus dat is het probleem ook niet echt eigenlijkquote:Op zaterdag 21 juni 2008 15:04 schreef JortK het volgende:
[..]
Het kan niet zo zijn dat het teveel geld kost
Voor 9 euro kan ik hier niet eens een rondje gevenquote:Op zaterdag 21 juni 2008 15:08 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Gisteren heb ik om precies te zijn 9 euro opgemaakt, dat is een bak friet en 6 flesjes bier... dus dat is het probleem ook niet echt eigenlijk
Ik doe het rustig aan, dan ben ik er vrijdag. Is er dan wat open bij jou?quote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:06 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
moet ie flink doorvliegen om deze zondag nog te halen
Waar is M?quote:Op zaterdag 21 juni 2008 14:38 schreef Muck het volgende:
Ik wil ook een knuffel en ijs.
hier gaat meestal alles op 1 rekening voor de 'buitenlanders', daarna zien we wel wat er betaald moet worden.. wonder boven wonder is dat nog nooit fout gegaan trouwens.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 15:11 schreef JortK het volgende:
[..]
Voor 9 euro kan ik hier niet eens een rondje geven
vrijdag moet geen probleem zijn, maar de kleine winkeltjes en kantoren zijn dicht vrijdagmiddag.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 15:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik doe het rustig aan, dan ben ik er vrijdag. Is er dan wat open bij jou?
natuurlijkquote:
Goeie zaak. Ik ook.quote:
Dan wachten we nog evenquote:Op zaterdag 21 juni 2008 16:03 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
ongeduldig jong dat je bent!
TWEE weken ongeveer... TWEE
Niet bang zijn, gewoon doorzuipen.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 16:26 schreef JortK het volgende:
Straks bij schoonpapa voetbal kijken, er zullen weer een hoop biertjes ingaan ben ik bang
Voor bier ben ik niet bangquote:Op zaterdag 21 juni 2008 16:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Niet bang zijn, gewoon doorzuipen.
14.gifquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |