Zie mijn post hierboven:quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:51 schreef Danny het volgende:
OP heeft natuurlijk wel gelijk. Ik heb nergens politieagenten zien ingrijpen toen de Turken in colonne al toeterend door de straten reden.
precies. heb ook niets tegen het getoeter. Logisch dat ze feestvieren. Het is alleen nogal idioot dat Oranjefans dat kennelijk NIET mogen.quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:54 schreef veldmuis het volgende:
Na de drie gewonnen wedstrijden van Nederland was het erg rustig. Toen de Turken gewonnen hadden heb ik geslapen met de ramen dicht omdat ze bleven toeteren.
Maar ze zijn van harte welkom in Nederland hoor!!
vind je dat echt gek?quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:52 schreef DroogDok het volgende:
Dus toen de turken toeterend door Roermond reden met mensen (levensgevaarlijk) in de openbak van een vrachtwagentje mocht het wel?
Heb je daar een bron van?
Dacht dat alleen allochtonen bij het minste of geringste om discriminatie gingen huilen, maar Nederlanders kunnen er blijkbaar ook wat van.
Zondagavond na Turkije-Tsjechie stond de hele binnestad vol met wagen etc. die levensgevaarlijke situaties veroorzaakten. En dat zal niet alleen in Roermond zijn geweest....quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:53 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Zie mijn post hierboven:
Wanneer reden er turken toeterend door Roermond?
Meer dan welkom zelfs. Ze hebben meer rechten dan wij Nederlanders.quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:54 schreef veldmuis het volgende:
Na de drie gewonnen wedstrijden van Nederland was het erg rustig. Toen de Turken gewonnen hadden heb ik geslapen met de ramen dicht omdat ze bleven toeteren.
Maar ze zijn van harte welkom in Nederland hoor!!
idd kut linkse honden!quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:55 schreef Danny het volgende:
[..]
precies. heb ook niets tegen het getoeter. Logisch dat ze feestvieren. Het is alleen nogal idioot dat Oranjefans dat kennelijk NIET mogen.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:55 schreef Danny het volgende:
[..]
precies. heb ook niets tegen het getoeter. Logisch dat ze feestvieren. Het is alleen nogal idioot dat Oranjefans dat kennelijk NIET mogen.
Heb jji de Turken dit zien doen?quote:Diverse vrachtwagentjes met juichende mensen op de bak werden tot stoppen gedwongen en de oranjefans moesten eraf.
Dat dus. Beetje vreemd om te meten met 2 maten: of je verbied het voor beiden, of je verbied het niet. Niet half / half.quote:Op woensdag 18 juni 2008 08:51 schreef Danny het volgende:
OP heeft natuurlijk wel gelijk. Ik heb nergens politieagenten zien ingrijpen toen de Turken in colonne al toeterend door de straten reden.
Wij delen onze vreugdequote:Op woensdag 18 juni 2008 09:36 schreef Scaurus het volgende:
Turken zijn wild en onbeschaafd. Wanneer zij ergens vreugde aan ontlenen, zullen ze dat delen met de gehele stadsbevolking. Middels langdurig toeteren worden anderen deelgenoot gemaakt van de overwinning. Nederlanders kunnen ook op een luidruchtige manier verheugd zijn, maar vinden het na drie keer toeteren vaak wel genoeg.
Aan hollandse meisjes kom je ook zoder aandacht te trekken, geef ze een breezer en je kan ze in 3 gaten vullenquote:Op woensdag 18 juni 2008 09:39 schreef Scaurus het volgende:
Wij kunnen de Turkse feestvreugde ook zien als onderdeel van het paringsritueel. Ondanks dat er maar elf Turken de voetbalwedstrijd gewonnen hebben, voelt elke Turk alsof hij zelf ook meegestreden heeft. Zijn overwinning maakt hij op een luidruchtige manier kenbaar: zo probeert hij de aandacht te trekken van Nederlandse vrouwtjes, in de hoop een van hen te kunnen bevruchten.
Dat doe je dan normaal in je auto, zoals wij het doen. Niet met vrachtwagens welke volgeladen zijn.quote:Op woensdag 18 juni 2008 09:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tja, en wij nederlanders willen dat graag ook doen, maar dan mag het blijkbaar niet....
Men komt erachterquote:Op woensdag 18 juni 2008 09:40 schreef ruud.nl het volgende:
TS heeft in principe wel gelijk, maar van Turken is bekend dat ze op deze manier hun overwinningen vieren.
Nederland heeft deze traditie niet, ze doen gewoon de Turken na.
Begrijpend lezen is te moeilijk?quote:Op woensdag 18 juni 2008 09:39 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Hoezo selectief? Jij verwijt een user iets terwijl je hetzelf doet. En dan roepen selectief
Gelukkig gebruiken zij de pil en wij de condoomquote:Op woensdag 18 juni 2008 09:43 schreef Scaurus het volgende:
U illustreert het perfect. Op deze manier denkt de Turk zich voort te planten. Hij beseft echter niet dat breezersletjes inferieure genen hebben en dat zijn nageslacht minder succesvol zal zijn dan die van volbloed Nederlanders.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |