Ik wil mijn spaanse iig ruilen voor een mooie westermquote:Op woensdag 18 juni 2008 20:14 schreef Goover het volgende:
tvp enzo...
Ik stond laatst weer eens in een muziek winkel (GEEN GOED IDEE!) en ik was aan het kijken naar western gitaartjes. Gewoon simpel ding, tot mijn verbazing begonnen die al vanaf een eurotje of 50. De gitaar winkel meneer noemde het 'een leuk gitaartje voor geen geld'. Is dat zo? Ik heb nu een Ephiphone Les Paul Special II, een erg fijne gitaar vind ik. Als ik voor de 'heb' zo'n akoest wil ga ik dan spijt krijgen als ik onder de 100 uit geef? (het zou alleen maar zijn zodat ik om een kampvuur kan gaan zitten en af en toe een akoestisch nummer zou kunnen spelen thuis)
Nee, dan kan je de red special mooi doorverkopen...quote:Op woensdag 18 juni 2008 20:29 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ik wil mijn spaanse iig ruilen voor een mooie westerm
en een andere gitaar om mee te spelen, dan kan mn Red Special gewoon aan de muur blijven hangen
Ik heb em in de eerste plaats gekocht als onderdeel voor mn Queen-verzamelingquote:Op woensdag 18 juni 2008 20:58 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Nee, dan kan je de red special mooi doorverkopen...
Spelen op dat ding!
Herkenning. Ik heb ook zo'n klassiek spaans ding, waar ik 8 jaar geleden op heb leren spelen, doe nu voornamelijk el gitaar. Wil hem eigenlijk ook kwijt en dan een in de plaats een koele western. Maar eerse de LPquote:Op woensdag 18 juni 2008 20:29 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ik wil mijn spaanse iig ruilen voor een mooie westerm
en een andere gitaar om mee te spelen, dan kan mn Red Special gewoon aan de muur blijven hangen
ik wil eerst leren spelen en geld hebbenquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:03 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Herkenning. Ik heb ook zo'n klassiek spaans ding, waar ik 8 jaar geleden op heb leren spelen, doe nu voornamelijk el gitaar. Wil hem eigenlijk ook kwijt en dan een in de plaats een koele western. Maar eerse de LP
Dan had je ook een miniatuurtje kunnen kopen.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:01 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ik heb em in de eerste plaats gekocht als onderdeel voor mn Queen-verzameling
Zo'n kleintje?quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:10 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Dan had je ook een miniatuurtje kunnen kopen.
Nee, de Red Special Super komt aan de muur te hangenquote:Als je zo'n briljante gitaar in je klauwen kan hebben, ga je die toch zeker niet aan de muur hangen?
nee, zo'n kleintje van 24 cm ofzo.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:12 schreef qu63 het volgende:
[..]
Zo'n kleintje?
[ afbeelding ]
[..]
Nee, de Red Special Super komt aan de muur te hangen
als ik nog ergens een oude sok vind met ¤4000
jep, anders hadden ze die nek ook niet zo breed hoeven maken, hè...quote:Op woensdag 18 juni 2008 22:01 schreef KaMo het volgende:
Werkt die kleine ook?
jupquote:Op woensdag 18 juni 2008 22:01 schreef KaMo het volgende:
Werkt die kleine ook?
quote:In addition, Brian May has also found time to oversee House Music's production of the 'Mini-May', a 17" scale, travel version of the Red Special (as much fun to play as it is to look at) as well as collaborate on the development of a host of forthcoming, exciting new May inspired ideas.
mocht ik er een keer een ergens tegen komen neem ik em meequote:Op woensdag 18 juni 2008 22:07 schreef KaMo het volgende:
Zo een ja!
Die niet denk ik, die van 17" welquote:Op donderdag 19 juni 2008 00:14 schreef GoodGawd het volgende:
Wat? Dat ding van 24 centimeter werkt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
Toch welquote:
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 18:17 schreef Rnnz het volgende:
Jippie![]()
Heb zojuist een nieuwe Fender Highway One (sunburst) gekocht + een Roland Cube 30x. EINDELIJK het echte werkWat een verschil zeg met m'n ouwe gitaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |