Zou je wel willen hèquote:Op maandag 16 juni 2008 23:30 schreef Cuegirllie het volgende:
dan kun je mooi over je verliefdheid hier praten
Trustequote:
			
			
			
			Dat zou jij eig wel graag willen hequote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			gvd kan dat geklaag niet in KLB ofzo?!quote:Op maandag 16 juni 2008 23:47 schreef KaheemSaid het volgende:
Godverdomme, kan dat gezeur niet in R&P ofzo!
			
			
			
			Juist en anders ook volledig open zijn en niet zo dat een paar mensen het weten en de rest niet, dan doe je dat maar op msnquote:Op maandag 16 juni 2008 23:47 schreef KaheemSaid het volgende:
Godverdomme, kan dat gezeur niet in R&P ofzo!
			
			
			
			Ga je toch lekker buiten spelenquote:Op maandag 16 juni 2008 23:47 schreef KaheemSaid het volgende:
Godverdomme, kan dat gezeur niet in R&P ofzo!
Aaaahhhquote:Op maandag 16 juni 2008 23:46 schreef Cuegirllie het volgende:
Ga er vandoor..
Ga mezelf in slaap huilen ofzo..
Bartjequote:
			
			
			
			Hejquote:
			
			
			
			Sommige dingen wil je wel kwijt, maar dat kan soms niet. Maar de boodschap is duidelijk.quote:Op maandag 16 juni 2008 23:48 schreef Bravebart het volgende:
Juist en anders ook volledig open zijn en niet zo dat een paar mensen het weten en de rest niet, dan doe je dat maar op msn
			
			
			
			Ja maar heb het er hier dan ook gewoon niet over, anders krijg je alleen maar de situatie dat mensen zich buitengesloten voelen enzoquote:Op maandag 16 juni 2008 23:52 schreef Piles het volgende:
[..]
Sommige dingen wil je wel kwijt, maar dat kan soms niet. Maar de boodschap is duidelijk.
			
			
			
			Mja, das wel waarquote:Op maandag 16 juni 2008 23:53 schreef Bravebart het volgende:
Ja maar heb het er hier dan ook gewoon niet over, anders krijg je alleen maar de situatie dat mensen zich buitengesloten voelen enzo
			
			
			
			Hoezo kan je het niet vertellen dan?quote:Op maandag 16 juni 2008 23:57 schreef Piles het volgende:
[..]
Mja, das wel waar
Maar dat is de strijd tussen het zo graag willen vertellen en het niet kunnen vertellen. En de middenweg is snel gekozen, maar in dit geval niet handig.
En msn of pm doe ik dan weer minder snel, omdat je dan weer tegen 1 persoon begint te 'zeuren'. Hier kun je het gewoon schrijven
Heb alleen geen idee of jullie dit een beetje begrijpen
			
			
			
			
			
			
			
			Juistquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:00 schreef Cuegirllie het volgende:
Waarom denken mensen zo vaak dat ze lopen te zeuren.. dat doe je niet. andere mensen kunnen ook blij worden dat ze iemand kunnen hlepen, al is het puur alleen het feit dat ze naar de andere luisteren (of zijn verhalen lezen).
			
			
			
			Als ik vertel waarom niet dan kan ik het net zo goed helemaal vertellenquote:
			
			
			
			Dus je bentquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:05 schreef Piles het volgende:
[..]
Als ik vertel waarom niet dan kan ik het net zo goed helemaal vertellen
Maar het gaat dus om, en meer kan ik er ff niet over kwijt
En er is nog wel wel wat meer, wat ik opzich wel kan vertellen, maar blijkbaar zitten jullie er niet op te wachten
Dus laten we het maar weer over sex, drugs en drank hebben, dat bevalt meestal beter bij iedereen geloof ik
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zou kunnenquote:
			
			
			
			Je mag me ook wel gewoon benaderen hoor Piles, misschien vind ik ej wel heel leuk!quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:06 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Dus je bentop iemand hier blijkbaar?
			
			
			
			en dus?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:08 schreef KaheemSaid het volgende:
Ik dacht dat Piles een Nerd was die nooit buiten kwam en daardoor geen seks had. Ook met drank en drugs heeft hij niet heel erg veel! Verder kun je op msn een gesprek starten met meerdere mensen, dat moet een nerd weten!
			
			
			
			Nee, maar we mogen wel realistisch blijven!quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:10 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
en dus?![]()
Hier mag het alleen over bier/voetbal/onzinnig geneuzel gaan van jou?![]()
			
			
			
			En ik ben de realiteit uit het oog verloren?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:12 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Nee, maar we mogen wel realistisch blijven!
			
			
			
			Dat zeg ik toch helemaal nietquote:
Dus ik ben onrealistischquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:12 schreef KaheemSaid het volgende:
Nee, maar we mogen wel realistisch blijven!
			
			
			
			Dat zelfde had ik dus ookquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:14 schreef Piles het volgende:
Dus ik ben onrealistisch
Ik snap je niet, echt niet
			
			
			
			Ja maar sorry hoor, maar als het niemand van hier is, en dus niemand hier hem/haar kent waarom kan je het dan in hemelsnaam niet hier vertellen maar wel aan een select aantal mensen op msnquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:14 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch helemaal niet
Ik ben verliefd denk ik, weet het dus niet zeker. Dus daarom vertel ik er niks over
			
			
			
			
			
			
			
			Ligt niet aan jou.. maarja dat zal wel een reden hebben lijk me..quote:
			
			
			
			Nee, ligt niet aan jouquote:
			
			
			
			Ohquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:18 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, ligt niet aan jou
Maar niet iedereen zit er op te wachten, het is hier volledig openbaar, en ik vertel het liever in vertrouwen
Mis nu wel een coach voor wat advies
			
			
			
			Coach advies: ze zeuren.. wil je het vertellen.. ja.. doe dat dan gewoonquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:18 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, ligt niet aan jou
Maar niet iedereen zit er op te wachten, het is hier volledig openbaar, en ik vertel het liever in vertrouwen
Mis nu wel een coach voor wat advies
			
			
			
			Sorry had niet in de gaten dat je zei dat gesprekken over drank en drugs hier iedereen beter beviel. Daarnaast vind ik het altijd juist leuk wanneer er hier discussies zijn.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:14 schreef Piles het volgende:
[..]
Dus ik ben onrealistisch
Ik snap je niet, echt niet
			
			
			
			Zoals ik al vaker gezegd heb, als je het hele verhaal kent begrijp je hetquote:
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:20 schreef Cuegirllie het volgende:
Coach advies: ze zeuren.. wil je het vertellen.. ja.. doe dat dan gewoon
wil je dat niet.. zeg dat ze hun bek dicht moeten houden en moeten kappen met zeuren..
			
			
			
			`quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:23 schreef Piles het volgende:
[..]
Zoals ik al vaker gezegd heb, als je het hele verhaal kent begrijp je het
Alleen daar heb je nu weinig aan![]()
[..]
![]()
En: als ik het niet wil vertellen moet ik er zelf ook over ophouden![]()
			
			
			
			Volgens mij hebben we het hier altijd over vanalles, en daar horen dit soort dingen ook bij lijkt mequote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:22 schreef KaheemSaid het volgende:
Sorry had niet in de gaten dat je zei dat gesprekken over drank en drugs hier iedereen beter beviel. Daarnaast vind ik het altijd juist leuk wanneer er hier discussies zijn.
			
			
			
			Jezus jij bent een gezellige coach, ik vind het altijd wat flauw om over iets te beginnen en dat dan verder stil te houden.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:20 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Coach advies: ze zeuren.. wil je het vertellen.. ja.. doe dat dan gewoon
wil je dat niet.. zeg dat ze hun bek dicht moeten houden en moeten kappen met zeuren..
Heel simpel
			
			
			
			quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we het hier altijd over vanalles, en daar horen dit soort dingen ook bij lijkt me
Hou je daar niet van, reageer dan gewoon even niet, en post weer mee als het wel jouw onderwerp is. Over de toekomst van de aarde was ook niks voor mij, dus dan lees ik gewoon alleen mee
			
			
			
			Jij zuipt ook geen alcohol, betekent dat dan ook dat ik dat niet mag doen. Ik mag toch wel mee doen met dingen die hier gezegt worden?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Maar ga niet lopen zeiken dat een onderwerp hier niet thuis hoort, dat doe ik ook niet![]()
			
			
			
			Ben ik met je eensquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:25 schreef KaheemSaid het volgende:
ik vind het altijd wat flauw om over iets te beginnen en dat dan verder stil te houden.
			
			
			
			Ik ben z'n coach nietquote:Op dinsdag 17 juni 2008 00:25 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Jezus jij bent een gezellige coach, ik vind het altijd wat flauw om over iets te beginnen en dat dan verder stil te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |