*hilarisch gelachquote:Op maandag 16 juni 2008 18:27 schreef kastanova het volgende:
Kijk, ik beschouw het als eten.
Als ik een hint mag droppen (moet je zelf maar kijken of je er iets mee kunt en of het van jou op toepassing is) maar ik krijg het idee dat het bij jou niet om de persoon tegenover je gaat, maar om de openheid in jezelf. Dat het niet zozeer is dat die persoon tegenvalt.. maar dat je geen echt contact kunt maken met iets in jouzelf.quote:Je moet alles eerst proberen voordat je kunt beweren dat je het niet lust.
En zodra je het dan geprobeerd hebt en vies vindt, kun je besluiten om het nooit weer te nemen.
Het komt er dus op neer dat je veel uit moet proberen om te weten wat voor jou de ideale maaltijd is.
En daar komt dan ook nog eens bij kijken dat je sommige dingen kunt léren eten en waarderen, dus dat schopt het reeds geschreven boodschappenlijsje vervolgens ook nog weleens in de war.
Het maakt de uitdaging alleen maar groter lijkt me.quote:Op maandag 16 juni 2008 18:28 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ik vraag me af of Kluts dit nog als een uitdaging ziet , 150
Gewoon gaan. Zie je vanzelf wel hoe het reilt en zeilt.quote:Op maandag 16 juni 2008 18:32 schreef Tegan het volgende:
Ik zit er trouwens aan te denken om met Loos-jongen af te spreken om voetbal te gaan kijken morgenavond, maar ik durf eigenlijk niet. Jullie moeten me even moed inspreken...
Met die kerel van de foto of een andere?quote:Op maandag 16 juni 2008 18:32 schreef Logician het volgende:
[..]
Misschien komt dat later nog wel, ligt er even aan hoe en wat, t'is met iemand waar ik voor mijn ex ook mee heb gedate
Boxie, mij 2 cents: gewoon niet bij stilstaan, verder om je heen kijken en tegen jezelf zeggen dat je iemand veeeeeeeel leukers tegen gaat komen (en dat is ook zo).quote:Op maandag 16 juni 2008 18:41 schreef mrbox het volgende:
Hahaha in de TS stond toch dat dit geen date topic is ? of matchmakerstopic
Ik denk dat mijn mv. Date (waar ik toch 3 dates mee heb gehad) toch uitloopt op niets, contact begint beetje op te drogenVraag me af wat er dan nog meer nodig is dan een wederzijdse klik... Hoewel andere het al voorspelden begin ik het me nu toch steeds meer te realiseren
Nou, ik heb nikki op een gegeven moment zelfs min of meer gedwongen om met een "echte" analyse te komen en eigenlijk was de eindconclusie van zowel haar als ik dat vrouwen in het algemeen simpelweg nogal teleurstellend zijn en het dus wachten is op die ene unieke verrassing.quote:Op maandag 16 juni 2008 18:30 schreef kwaakvaak het volgende:
Mischien moet je nog een keertje met m-niki af spreken maar dan in haar behandelruimte Kasta, en ik meen dat nog erg serieus ook. Volgens mij is er toch iets raars met je aan de hand, of je zoekt gewoon consequent de verkeerde personen op, of je hebt ergens een kronkeltje zitten volgens mij. Vind het opmerkelijk te noemen dat je tussen 150+ vrouwen/meisjes helemaal niets van een klikje ofzo kan ontdekken.
ssssssssssssssshtquote:Op maandag 16 juni 2008 18:41 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Met die kerel van de foto of een andere?
quote:
Moest msn opnieuw installeren, maar ik ben erquote:Op maandag 16 juni 2008 18:54 schreef Logician het volgende:
[..]spreek je zo nog wel ff op msn hoop ik, zie mijn msn naam
![]()
Ik moet toch maar eens naar Loos gaan, kan ik meteen Loos-jongen ontmoeten (en hem meteen zo noemenquote:Op maandag 16 juni 2008 18:29 schreef Tegan het volgende:
[..]
Klopt. Maar tot nu toe heb ik niet echt iemand ontmoet op Fok die ik datewaardig vind... Vriendschappelijk meeten heb ik opzich niet eens zo'n probleem mee.
quote:Op maandag 16 juni 2008 18:27 schreef Tegan het volgende:
Nee joh. Los van alles, is dawg veel te oud voor me![]()
.
Niet zo bedoeld, I know... Maar toch, arme dawg!quote:Op maandag 16 juni 2008 18:16 schreef MNR het volgende:
Hey, als dawg met je af wil spreken, moet je gewoon gaan. Dat best gezellig.
quote:Op maandag 16 juni 2008 18:59 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Moest msn opnieuw installeren, maar ik ben er
Ik ken dawg ook irl, en dawg is één van de meest nette (qua behandelen van vrouwen) en leuke mannen die ik ooit heb gekend.quote:Op maandag 16 juni 2008 19:02 schreef Nexie het volgende:
[..]
Ik moet toch maar eens naar Loos gaan, kan ik meteen Loos-jongen ontmoeten (en hem meteen zo noemen)
Arme dawg, trouwens, ik zie allemaal ego brekende opmerkingen!
[..]
[..]
Niet zo bedoeld, I know... Maar toch, arme dawg!
Je bent van harte welkom hoor!quote:Op maandag 16 juni 2008 19:02 schreef Nexie het volgende:
[..]
Ik moet toch maar eens naar Loos gaan, kan ik meteen Loos-jongen ontmoeten (en hem meteen zo noemen)
dawg weet wel hoe ik eigenlijk over hem denkquote:Arme dawg, trouwens, ik zie allemaal ego brekende opmerkingen!
[..]
[..]
Niet zo bedoeld, I know... Maar toch, arme dawg!
hou op, ik bloos helemaal...quote:Op maandag 16 juni 2008 18:21 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Dat maakt dan dat we mogelijk 4 gezellige usertjes van hier moeten gaan missen. Te weten Dawg, Tegan, Kasta en Kluts. Abbadon, ik ga voor jou
maar ja, wat is de kans daar op?quote:Op maandag 16 juni 2008 19:12 schreef dawg het volgende:
De meeste eer zou nog een naamtopic zijn natuurlijk, aangemaakt door een van mijn aanbidsters.
Ik zou niet weten waarom! Ik word er helemaal verlegen vanquote:Op maandag 16 juni 2008 19:13 schreef Tegan het volgende:
Mensen die vragen, worden overgeslagen. Nexie verdient wel een naamtopic.
Volgens mij heb je die ooit al gekregenquote:Op maandag 16 juni 2008 19:12 schreef dawg het volgende:
De meeste eer zou nog een naamtopic zijn natuurlijk, aangemaakt door een van mijn aanbidsters.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |