Nee, als je dingen wil moet je het regelen op een andere manier maar niet via het FOK!forum.........quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:22 schreef MB88 het volgende:
Vriendin en mijzelf zijn ook erg benieuwd!
Alleen waar haal ik het?!
Onder de toonbank van de sexshop las ik? Prima, maar welke dan?!
Zijn namen/links niet toegestaan?
Thx
Kamagra is illegaal.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 08:01 schreef lucienne2 het volgende:
maar het is toch wel toegestaan als iemand post dat hij goeie kamagra heeft gekocht bij die en die webshop? kamagra is volgens mij gewoon legaal en zonder doktersrecept verkrijgbaar dus daarover mag toch wel tips worden gegeven. ik zoek namelijk een goeie kamagra webshop...
Op zich kan je makkelijk online bestellen, maar daarbij zitten een hoop bedriegers bij.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:34 schreef lord_sylus het volgende:
ik weet het is niet de pfizer viagra maar iemand ervaring met kamagra?
het zou de generische vorm moeten zijn, evenwel enkel met recept te verkrijgen, maar kan je gemakelijk online bestellen!
maar kost wel maar een fractie van Viagra, rond de 8 euro (soms al voor 6 euro) voor een strip van 4. Werkt evengoed en het drukkend gevoel in je hoofd is een heel stuk minder. Dus boeie.quote:
Right, dus vandaar: waar oh waar? Google geeft inderdaad een lading officieel uitziende websites, maar is er iemand met ervaring?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:28 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
maar kost wel maar een fractie van Viagra, rond de 8 euro (soms al voor 6 euro) voor een strip van 4. Werkt evengoed en het drukkend gevoel in je hoofd is een heel stuk minder. Dus boeie.
Alstublieftquote:Op maandag 4 augustus 2008 18:07 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Toon mij een onderzoek waar het tegendeel uit blijkt, en ik verander mijn mening.
is het dan Dikker? of echt stijver?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:40 schreef Adolecens het volgende:
Ik heb een aantal maal Kamagra bij de sexshop gehaald, ook uit nieuwsgierigheid.
Mijn ervaring is dat je er niet geil van of door wordt, maar dat na een half uurtje ofzo je lul inderdaad flink stijf begint te worden en niet afzakt. Hij blijft vrolijk rechtop staan, na een orgasme even lief aankijken en kusje erop laten geven en hoppa! Deeltje twee![]()
Al met al wel grappig om eens te doen, maar het is niet iets waar ik snel naar zou grijpen, dan wordt de sex ineens toch vrij prijzigEn laat mijn lichaam er liever pas aan wennen als ik het ooit eens echt nodig mocht hebben
Dikker niet echt, wel dat de stijfheid langer op "volle sterkte" blijft zeg maar. Dus stijver gedurende een langere periode, ook na het klaarkomen zakt ie niet zo snel in elkaarquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:43 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
is het dan Dikker? of echt stijver?
Verschil ken ik niet, of het legaal is ook niet. Bij mij ging het ook "onder de toonbank" door, dus helemaal legaal zal het wel niet zijn geweestquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:35 schreef lucienne2 het volgende:
oke ik hoor nu heel veel dingen? kan iemand misschien vertellen wat de verschillen zijn (in werking en prijs en bijwerkingen), of ze legaal te krijgen zijn en vooral.. waar online???
Enige bijwerkingen?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:46 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Dikker niet echt, wel dat de stijfheid langer op "volle sterkte" blijft zeg maar. Dus stijver gedurende een langere periode, ook na het klaarkomen zakt ie niet zo snel in elkaar
Hoofdpijn bij viagra heb ik wel van gehoort bv...quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:47 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
Enige bijwerkingen?
heb ooit iets geprobeerd dat ni echt goed werkte maar deed me (zonder het echt te beseffen) een beetje depri voelen
Ik had een keer niet goed/ voldoende gegeten van te voren, da's niet aan te radenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:47 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
Enige bijwerkingen?
heb ooit iets geprobeerd dat ni echt goed werkte maar deed me (zonder het echt te beseffen) een beetje depri voelen
kan je ook even laten weten waar je besteld hebt (pm)quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:54 schreef lord_sylus het volgende:
Awel dinsdag komt het aan door de post direkt uitproberen en ik laat jullie wel weten hoe het gegaan isben wel curieus
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |