Peter heeft al een paar weken geen internet ( en hem kennende duurt het nog wel ff voordat ie dat een keer gaat regelen) dus kan het hele weekend niet online zijn dan.quote:Op maandag 16 juni 2008 18:20 schreef Chicolate het volgende:
Ik vroeg me al af waar je was Sylvana! Balen dat je weer buikpijn had vannacht/vandaag.
Ja de saus is gewoon die soja saus of hoe heet het ookalweer?quote:Op maandag 16 juni 2008 19:05 schreef SHE het volgende:
Euh nee
Dat is dus niet de bedoeling. Als je het bij rijst, groenten en dunne reepjes omelet houdt ok..maar nog vlees en saus erbij is absoluut niet de bedoeling. Het mist een beetje zijn doel dan.
Ik ben dat niet op de foto trouwensquote:Op zondag 15 juni 2008 21:33 schreef Ewelina het volgende:
@PF: ik heb dus ook dat mijn buik zo enorm opzet. Nog erger dan die van jou![]()
Welke maat?quote:Op maandag 16 juni 2008 14:37 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
owkee, nou bedankt voor de tip in elk geval, dan weet ik hoe rigoreus ik te werk moet gaan morgen
en het voelt alleen zo zonde, dat ik zoveel mooie kleren heb, amper aangehad ...
Ja ik snap wat je bedoeldquote:Op zondag 15 juni 2008 21:46 schreef Razztwizzle het volgende:
Wat me ook opvalt is dat de manier waarop mijn ouders en ik tegen eten aankijken zo verschilt. Als ik mijn moeder bijvoorbeeld vraag wat ze vanavond eet, dan zegt ze iets als "een karbonaadje". En dan moet ze als het ware de groente er nog bij bedenken. En de aardappels kan ik er zelf wel bij bedenken, dat is een gegeven. Toen ik klein was moest ik ook altijd "het vlees opeten want dat was duur".. terwijl ik nu ik op mezelf woon, als ik bijna vol zit, liever m'n groente opeet dan m'n vlees. Ook begin ik het "wat eten we vanavond"-riedeltje altijd met de groente of de naam van een gerecht o.i.d. Niet met het vlees. Ook is iets lekkers bij de koffie 's avonds heel normaal bij mijn ouders thuis. "Kale koffie", dat doe je gewoon niet. Terwijl ik er echt aan moet denken koekjes in huis te halen als ze bij mij langskomen.
Is het een heel vaag verhaal zo? Ik krijg het niet echt helder uit de laptop, maar is het herkenbaar?
Ik zou het wel weten: telefoon uit, pyjamabroek aan, lekkere koffie maken, op de bank kruipen met de katten, boekje erbij of een kostuumdrama in de dvd-speler. En zwelgen maar! Als de man van huis is, kun je tenminste de waardeloze chick uithangen.quote:Op maandag 16 juni 2008 17:59 schreef SHE het volgende:
Ik heb ook een floepdag. Mijn badkamer is nog niet klaar en deze keer is het onze eigen schuld.
Mijn baas dreigt blind te worden, mijn vakantiedagen zijn praktisch opgemaakt aan de verbouwing en ik moet voor de 1000ste keer deze maand de gipsvoeten uit het pand schrobben. Mijn teerbeminde zit op lokatie en is dus weer pas tegen middernacht thuis en dus kan ik hem niet eens lastig vallen met gezeur, gezucht en klaagzang.
Er ligt braaf een biefstukje en wat sugarsnaps in de koeling voor mijn maaltijd, maar ik heb zo'n vermoeden dat het een hele laffe salade gaat worden.
Misschien heb ik vandaag zomaar een schop onder mijn eigen hol nodig
Thnx en ik heb er nooit eerder last van gehad als ik Chinees had gegeten ofzo, dus ik weer niet waar het door komt. Maar wel erg vervelend idd.quote:Op maandag 16 juni 2008 19:53 schreef Razztwizzle het volgende:
Sylvana, wat naar van je buik! Hoop voor je dat 't snel weer over is. Ik reageer ook raar op Chinees eten, wil het ook niet meer hebben omdat ik geheid de volgende dag met buikpijn en/of jeuk rondloop.
Ja, echt heel raar. Zo kreeg ik vanmiddag plots een opgezette buik. Wat had ik op: 2 bruine boterhammen met jam, sinaasappel-ananassap (vers geperst) en een salade. Geen idee waar het van komt.quote:Op maandag 16 juni 2008 14:29 schreef Mini_rulez het volgende:
Het rare is, zoals Ewelina ook al zei, dat je niet altijd even sterk op dingen reageert. Je kunt wel alles vermijden, maar sommige dingen gaan 9 van de 10 keer goed, en de tiende keer vallen ze verkeerd. Voor sommige dingen heb ik trouwens best een avondje buikpijn en opgezette buik over.
Er worden ook zoveel verschillende klachten aan gekoppeld, heel ongrijpbare dingen soms. Bijvoorbeeld koppijn kan door zoveel dingen komen... In hoeverre reacties op voedsel je stemming en energie beïnvloeden is al helemaal lastig te beoordelen. Ik wil eigenlijk eens in de vakantie een week lang alle 'slechte' dingen vermijden, alles helemaal zelf maken en zo. Kijken of ik me dan echt zoveel beter voel.
Die Japanse heb ik, is lekker hoor !quote:Op maandag 16 juni 2008 19:33 schreef loveli het volgende:
Zowel in de zoete als in de zoute variant van Conimex ketjap zit meer dan de helft suiker. Ze hebben ook sojasaus naar Japans recept, daar zit geen suiker in en het bevat maar 7 gram koolhydraten per 100 ml. Natuurlijk is de zoete ketjap een stuk lekkerder.
ik heb de beste broeken bewaard: zal zo foto's uploaden, is allemaal maat 44, en shirtjes maat xl-xxl.quote:Op maandag 16 juni 2008 19:33 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Welke maat?. Wellicht kan je wat aan mij slijten, als je wil? Ik pas met mijn reet maat 42-44 alleen nog maar in mijn zwangerschapsbroeken (en 1 enorm grote spijkerbroek) en ik zou zo graag nog een extra normale broek hebben. Ik kan mezelf er alleen niet toe zetten om naar de winkel te gaan omdat het meeste a. niet past en b. over een maand toch te groot is voor me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |