??? je meld je nu alweer aan? Wat is er gebeurd!!quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:49 schreef Q. het volgende:
Oh, ik was te vroeg. Godverdomme, kankervrouwen..
.
.
.
Welkom terugquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:49 schreef Q. het volgende:
Oh, ik was te vroeg. Godverdomme, kankervrouwen..
.
.
.
quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:49 schreef Q. het volgende:
Oh, ik was te vroeg. Godverdomme, kankervrouwen..
.
.
.
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:44 schreef Tegan het volgende:
Owja, ik ben geslaagd. Ga nu mijn punten halen @ school
.
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:44 schreef Tegan het volgende:
Owja, ik ben geslaagd. Ga nu mijn punten halen @ school
.
Wat een kutverhaal, en dat van Q ookquote:Op donderdag 12 juni 2008 21:08 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Q
Bij nadere inspectie in de de douche zijn er ook wat vitale organen geraakt![]()
Zeg maar dag tegen de eerste keer goede seks
!
en daarna ontpop ik me - uiteraard - tot een gestoord wijf zoals je ze kent..quote:Op donderdag 12 juni 2008 21:02 schreef kastanova het volgende:
[..]
Weet ik toch; jij wilt immers je penne nog.
Gezien mijn referentiekader moet je daar nog behoorlijk wat energie insteken danquote:Op donderdag 12 juni 2008 21:21 schreef m-niki het volgende:
en daarna ontpop ik me - uiteraard - tot een gestoord wijf zoals je ze kent..![]()
Alle vrouwen zijn onzekere kuthoeren en moeten dood.quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:55 schreef m-niki het volgende:
[..]
??? je meld je nu alweer aan? Wat is er gebeurd!!![]()
quote:Op donderdag 12 juni 2008 21:54 schreef Q. het volgende:
[..]
Alle vrouwen zijn onzekere kuthoeren en moeten dood..
oef ja!quote:
Daarvoor heeft men de Block-knop uitgevonden.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:18 schreef m-niki het volgende:
[..]
oef ja!
en nee dat doe ik niet want de laatste fokker die ik op msn toevoegde bleef me na een klein uurtje niet echt reuze interessant kletsen de dagen erop maar aanspreken...alsof ik direct elke dag hele gesprekken met iemand wil voeren die ik niet ken![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |