Bier. En tig andere tenten met goeie muziek.quote:Op donderdag 12 juni 2008 15:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat is er nog meer te doen tijdens de afsluiter![]()
![]()
![]()
franz ferdinant
![]()
![]()
![]()
Als je niet naar de afsluiter wil, moet je voortijdig het terrein verlaten! Vorige jaren waren ze daar heel streng in.quote:Op donderdag 12 juni 2008 15:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat is er nog meer te doen tijdens de afsluiter![]()
![]()
![]()
franz ferdinant
![]()
![]()
![]()
Dit bedoelde ik te zeggen inderdaad.quote:Op donderdag 12 juni 2008 15:50 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Als je niet naar de afsluiter wil, moet je voortijdig het terrein verlaten! Vorige jaren waren ze daar heel streng in.
quote:Wegens groot succes, veel belangstelling en omdat het gewoon tof is, komt er ook dit jaar weer veel literatuur op Lowlands: Lowlands Bookstore!
Welgeteld drie dagen staat er een programma klaar om te laten zien waarom er in Nederland zoveel gelezen wordt en wat je in de toekomst nog gaat lezen.
De planken zijn vorstelijk gevuld met Nur Literatur, het klassieke 'de schrijver achter het katheder en verder niets' met Daniël Dee, Kristien Hemmerechts, Herman Koch, Robert Vuijsje en Alexis de Roode.
Dan is er Leine voor de muzikale invulling. Gedichten van Ingmar Heytze onder een notenbalk. Rodaan a.k.a. Rodhan Al Khalidi. Schrijver, columnist, Irakees en dichter. Hij publiceerde zes boeken in het Nederlands en ontving hiervoor ook meerdere prijzen.
Nightwriters is de glamoureuze literaire talkshow die wortel schiet in Amsterdam. We noemen Kluun, Joost Zwagerman, een Christophe Vekeman en Saskia Noort.
Duiken leer je tijden de Poetry Slam. Wham, Bam, een manier om gedichten het publiek in te smijten. Participatietechnisch gaaf en bulkt van NK Poetry Slam winnaars; Bernhard Christiansen, Martijn den Bakker, Marlies Somers en Krijn Peter Hesselink.
Als de echte helden die ze er zijn komen ook onze eigen LLowbiters een zegje doen. Zijn ze in het echt nog scherper?
De Big-Suprise is dit jaar het team van Gorilla. Je kent ze van de dagelijkse beeldcolumn in de Volkskrant. Tijdens Lowlands is er een bijzondere voorstelling rond deze visuele paradepaardjes.
dat zou geweldig zijn manquote:Op donderdag 12 juni 2008 15:31 schreef ralfseltje het volgende:
Is My Bloody Valentine geen optie?
idem.quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:57 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik wacht nog steeds op bevestiging van de JVT.
En anders zullen ze we opduiken bij alle Nederlandse acts...quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:57 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik wacht nog steeds op bevestiging van de JVT.
Idem, en ik hoopte ook op Rico, Sticks en Typhoon om het Top Notch uurtje te vullenquote:Op donderdag 12 juni 2008 17:57 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik wacht nog steeds op bevestiging van de JVT.
En The Opposites voor op de camping.quote:Op donderdag 12 juni 2008 21:46 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Idem, en ik hoopte ook op Rico, Sticks en Typhoon om het Top Notch uurtje te vullen
quote:Op woensdag 11 juni 2008 17:01 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
goeiemoggel!
wel leuk dat scotch egg komt
Jep, die komen ook.quote:
Blöd, Frech und Bekannt! Ik hoop dat Jelmer Gussinklo komt!quote:Op donderdag 12 juni 2008 21:55 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
En The Opposites voor op de camping.
Idem, en stiekem ook op de bevestiging van Anita en Edquote:Op donderdag 12 juni 2008 17:57 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik wacht nog steeds op bevestiging van de JVT.
Dat hopen we allemaalquote:Op vrijdag 13 juni 2008 10:56 schreef HeavenShallBurn het volgende:
[..]
Idem, en stiekem ook op de bevestiging van Anita en Ed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |