Verre van.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 08:37 schreef PeZu het volgende:
is de drukte al een beetje voorbij?
Gozâh, vertoon je weer eens wat vaker.quote:Op woensdag 18 juni 2008 00:28 schreef BeeDee het volgende:
Blijkbaar....
Ik wil ook op deze manier Tezz een hart onder de riem steken...![]()
En groetjes aan de rest in het hoeksje
quote:Op woensdag 18 juni 2008 00:31 schreef LudoSanders het volgende:
Gozâh, vertoon je weer eens wat vaker.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 00:32 schreef PeZu het volgende:
ik had de perfect draft niet moeten hoeven leegdrinken_!
Serieus, das echt geen reden voor mij om dat niet meer te doen. Ik vind het eerlijk gezegd een kudtregeling.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:26 schreef Helgi het volgende:
Hoi allemaal rokers. Ik heb besloten om 1 juli te stoppen met roken dus ik ben nu effe flink aan het paffen nu het nog kan.
Ach ik vind het wel een nobel streven. Niet dat ik er aan meedoe, stoppen met roken moet je volledig achter staan en niet als reden opvoeren dat het binnenkort niet meer in de HORECA mag.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:37 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Serieus, das echt geen reden voor mij om dat niet meer te doen. Ik vind het eerlijk gezegd een kudtregeling.
Ik ga vaak naar de Melkweg en Paradiso, en daar moet je tijdens concerten echt naar buiten toe. Dan hoe ik me wel ff voor 2 uurtjes in. Ik ga overigens toch nooit hele nachten uit.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:40 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ach ik vind het wel een nobel streven. Niet dat ik er aan meedoe, stoppen met roken moet je volledig achter staan en niet als reden opvoeren dat het binnenkort niet meer in de HORECA mag.
Ik ben volgens mij ook één van de weinige die gedurende HORECA-bezoek minder dan normaal rookt.
moggûhquote:
Kun je wel zeggen, net wakker weer.quote:
Middagdutjequote:Op donderdag 19 juni 2008 22:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Kun je wel zeggen, net wakker weer.
ik ookquote:Op donderdag 19 juni 2008 22:42 schreef Juicyhil het volgende:
* Juicyhil gaapt ook nog ff.
Ach, wat geeft het toch morgen vrij
Ik ook. Maar moest presenteren vanochtend zonder te hebben geslapen, geen succes kan ik je zeggen.quote:
bijna welquote:
Wat, voor de derde keer vrij? Zo'n slecht gemiddelde is dat niet toch?quote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:28 schreef PeZu het volgende:
[..]
bijna wel![]()
morgen nog ffkes aan de bak
maar dan weer vrij, wordt pas de 3e keer deze week
ik vind van welquote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:32 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Wat, voor de derde keer vrij? Zo'n slecht gemiddelde is dat niet toch?
Mwah, redelijk te doen wel.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |