FOK!forum / Culinesse à gogo / Goede en betaalbare espresso machine?
pepumaandag 9 juni 2008 @ 01:38
Welke merken, welke modellen?

Volgnde week verjaardag vrouwtje.

Geen dure koffiesisystemen.

Redelijke aanschafprijs.

Weinig onderhoud.


Wie is blij met wat?
BBQ-kipmaandag 9 juni 2008 @ 02:16
Zou hem even (laten) verplaatsen naar CUL.

Na je OP te hebben gelezen zou ik gaan voor een Nespresso voor je "vrouwtje". Ga je erbij nog chique dineren bij de plaatselijke Chinees en je zit weer een jaartje gebakken!
Manonomaandag 9 juni 2008 @ 02:55
Dit is die van mij, heerlijke koffie maar niet echt goedkoop. Verder schijnen mensen Nespresso en Senseo lekker te kunnen vinden, die systemen zijn dan wel weer betaalbaar maar dan betaal je je weer een ongluk aan koffie. Ik vind er eerlijkgezegd niks aan.
Allerlekkerst en betaalbaar zijn imo de doordrukpot en de mokkapot, ik heb zelf die doordrukpot hieronder in verschillende maten en vooral het kleintje is lekker makkelijk smorgens, alleen maar koffie nodig. Geen filters geen pads geen speciale winkels geen ander afval dan koffieprut.


Manonomaandag 9 juni 2008 @ 03:00
ah, zag ineens

Senseo: Hot Chocolate en Espresso

Espresso-apparaat... maar niet zo'n dure

[ Bericht 22% gewijzigd door Manono op 09-06-2008 04:03:08 ]
BrandXmaandag 9 juni 2008 @ 06:09
Ik zet 'm inderdaad door naar CUL, TS. Daar zit een groot aantal kenners. Grootste kans van slagen
kabouter.mutsmaandag 9 juni 2008 @ 08:48
Wij hebben een krups (onze 2e al, espresso), niet heel duur en heerlijke koffie met perfecte schuimlaag.
Als je eenmaal zelf zulke lekkere koffie zet smaakt het bij een ander die gewone koffie of erger nog senseo heeft niet meer. (lekkere zin)
Weet dus waaraan je begint.
beunkstermaandag 9 juni 2008 @ 09:05
Wat is concreet je budget?
Dat is wel handig om je een goed advies te kunnen geven.
Underdoggymaandag 9 juni 2008 @ 10:27
De instapper in de wat serieuzere koffiesystemen zijn de Gaggia classic of de (veel betere) Rancilio miss Silvia. Ik heb geen idee wat je budget is dus een echt advies kan ik niet geven.
Mocht je echt geinteresseerd zijn kom dan ook eens langs in Koffie voor de fijnproever
pepudinsdag 10 juni 2008 @ 00:25
Ik vind 500¤ wel tikkelje veel; maar ik wil goed spull, dus naar die site!
quote:
Op maandag 9 juni 2008 10:27 schreef Underdoggy het volgende:
De instapper in de wat serieuzere koffiesystemen zijn de Gaggia classic of de (veel betere) Rancilio miss Silvia. Ik heb geen idee wat je budget is dus een echt advies kan ik niet geven.
Mocht je echt geinteresseerd zijn kom dan ook eens langs in Koffie voor de fijnproever