quote:Op maandag 9 juni 2008 23:55 schreef wolfrolf het volgende:
"Een overtreding van Materazzi, van die persoon verwacht je zoiets niet"
Vind ik wel humor
Je vergeet nu wel te zeggen wat hij erachteraan zei. Hij wilde hiermee namelijk het brugetje maken naar zijn zeer faire seizoen. Slechts 5 gele kaarten en geen enkele rode. En de actie waar tegen de scheids zei dat hij de bal achterschopte en niet te tegenstander waardoor de scheids zijn beslissing veranderede van doeltrap naar corner. Hieruit volge een doelpunt en het was 1 - 1. Hij is toen verkozen tot fairste speler van de dag.quote:
Volgens mij kwam hij daar pas op toen hij het al gezegd had. Hij begon ook met iets als: "hoewel: in het afgelopen seizoen etc etc" als ik me goed herinner.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 11:28 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Je vergeet nu wel te zeggen wat hij erachteraan zei. Hij wilde hiermee namelijk het brugetje maken naar zijn zeer faire seizoen. Slechts 5 gele kaarten en geen enkele rode. En de actie waar tegen de scheids zei dat hij de bal achterschopte en niet te tegenstander waardoor de scheids zijn beslissing veranderede van doeltrap naar corner. Hieruit volge een doelpunt en het was 1 - 1. Hij is toen verkozen tot fairste speler van de dag.
die hebben samen de rechten met ITV, daar hebben ze dubbel commentaar, ook niks dus.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:01 schreef BK89 het volgende:
Waarom was het niet op de BBC eigenlijk?
Bwhahah wat een geouwezam was dat...quote:Op dinsdag 10 juni 2008 13:59 schreef Terreros85 het volgende:
Dat ouwehoerverhaal over Del Piero die graag de wereld wou zien. Zijn droom was het om vrachtwagenchauffeur te worden![]()
Inderdaad. Het was wel heel treurig gisteravond...quote:Op maandag 9 juni 2008 21:33 schreef Seam het volgende:![]()
Verschrikkelijk dat commentaar van Frank Snoeks bij NED-ITA. Nu weet ik weer waarom ik zovaak BBC kijk.
Ik vond die van Griekenland tegen Zweden nog minder snugger. Griekenland had in de oefenreeks gewonnen van Griekenlandquote:Op zaterdag 7 juni 2008 18:39 schreef kikoooooo het volgende:
"Hij staat buitenspel, dat moet geweest zijn op het moment van het spelen van de bal"
Zoiets dacht ik ook opgevangen te hebben. Het grappige is, niemand hier heeft zelfreflectie en ze verspreken zich vast nooit.quote:Op woensdag 11 juni 2008 00:15 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Ik vond die van Griekenland tegen Zweden nog minder snugger. Griekenland had in de oefenreeks gewonnen van Griekenland
nou idd!quote:Op woensdag 11 juni 2008 22:12 schreef Schimpie het volgende:
Die Vermeulen is ook irritant met zijn Nuno Gomesj.
hahha nou ik heb toevallig geen vrienden die het leuk vinden om turkije - zwitserland te komen kijkenquote:Op donderdag 12 juni 2008 08:57 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Mensen die zeiken op commentatoren moeten eens wat vrienden uitnodigen en stoppen met kijken in je eentje naar de wedstrijden
Hij is inderdaad een beetje in het schaatscommentaar blijven hangen. Daar moet ie soms 25 rondjes lang de tijd vol lullen terwijl er niets gebeurt.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 13:41 schreef B-200 het volgende:
Snoeks is een idioot, met z'n Del Piero de vrachtwagenchauffeur, de geboorteplaats van een schaatser en nog veel meer van die onzin die niets met de wedstrijd te maken hebben.
Dat was Luca Toni - lui-ste-ren!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 13:41 schreef B-200 het volgende:
Snoeks is een idioot, met z'n Del Piero de vrachtwagenchauffeur,
Die ziet bij de formule 1 al de helft niet, zal leuk worden als die een voetbalwedstrijd moet doenquote:
Mwoah, die naam wordt nou eenmaal zo uitgesproken in Portugalquote:Op woensdag 11 juni 2008 22:12 schreef Schimpie het volgende:
Die Vermeulen is ook irritant met zijn Nuno Gomesj.
het was toch echt Del Piero hoor.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 14:19 schreef Heerlijkheid het volgende:
[..]
Dat was Luca Toni - lui-ste-ren!
Dan mis je ten Napelquote:Op vrijdag 13 juni 2008 16:49 schreef Beschouw het volgende:
Ik kijk vanavond NL-Frankrijk op de Duitse tv. Die commentatoren daar houden soms nog hun bek dicht.
Das het verschil tussen Evert en Frank.quote:
En wat was het een verademing vergeleken bij diequote:
Snoeks brengt wel wat humor, je moet er van houden. Ik vind wel dat Snoeks over meer voetbal kennis beschikt dan ten Napel.quote:Op zondag 8 juni 2008 01:11 schreef UtrechtSlim het volgende:
[..]
Evert doet Nederland - Frankrijk en Snoeks doet Nederland - Roemenië. Ik snap niet wat het idee is. Wie vindt die pseudo-lolligheden en kwinkslagen van Snoeks nu echt leuk? Een voetbalcommentator die grappig probeert te zijn en dan ook nog tot drie keer toe zijn eigen grapjes herhaalt.. Vermoeiende man. Heel vermoeiende man.
"Zoals het een rechgeaarde visserszoon uit Katwijk betaamt"quote:Op zondag 15 juni 2008 00:05 schreef 16meter het volgende:
"Die kleine dekselse Kuyt!!!"
Evert is een baas.![]()
Zwitserland - Turkije? Dat was der Evert. Op zijn best.quote:Op zondag 15 juni 2008 01:19 schreef GasTurbine het volgende:
Wie was degene die Zwitserland deed? Die was echt geweldig. Volgens mij las ik ergens dat het Grueter was.
Vandaag was hij zo hels.quote:Op zondag 15 juni 2008 02:53 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Zwitserland - Turkije? Dat was der Evert. Op zijn best.
Vandaag doet ie Turkije - Tsjechie.
quote:Op zondag 8 juni 2008 16:54 schreef The_Verve het volgende:
Ik denk dat ik alle wedstrijden op de BBC ga kijken, tenzij Ten Napel een keertje verslag geeft.
Bij de NOS denken weten ze blijkbaar dat Snoeks hun beste commentator is.
Objectief blijven hequote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:03 schreef Poppejans het volgende:
[..]
amen
VRE-SE-LIJK-E commentator
en dan niet eens een vreugdekreet ofzo als er een goal kwam, hij leek het bijna jammer te vinden..
Je vergeet te melden dat Snoeks zei : "Wie knuffelt Giovanni van Bronckhorst?, Wie knuffelt Giovanni van Bronckhorst?quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:07 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vond het commentaar van hem vanavond echt tenenkrommend, vooral de manier waarop hij neerbuigend deed over Giovanni van Bronckhorst vlak na zijn doelpunt met z'n uitspraken dat hij nergens geslaagd was en dat dit wel dé wedstrijd van z'n leven moest zijn, en dat was dan complimenteus bedoeld.
Wat is er nou zo erg om het verleden van Del Piero even naar voren te halen?quote:Op dinsdag 10 juni 2008 13:59 schreef Terreros85 het volgende:
Dat ouwehoerverhaal over Del Piero die graag de wereld wou zien. Zijn droom was het om vrachtwagenchauffeur te worden![]()
Geweldigquote:Op maandag 16 juni 2008 00:44 schreef kalinho het volgende:
[..]
Vandaag was hij zo hels.
Vonlanten krijgt geel en er komt in beeld"Misses next match"
"HA! Dit is een overwinning van de mensheid. Zo zie je maar dat mensen toch superieur blijven aan computers. Want er komt namelijk helemaal geen next match voor Vonlanthen, maar dat wist die computer niet natuurlijk HAHA!"
Half Fok! deelt die mening met jou. Dat geeft gelijk het niveau maar weer aanquote:Op woensdag 11 juni 2008 21:49 schreef sbientje het volgende:
pfft, olav mol moet voetbal gaan doen![]()
snoeks is, ten napel kan ik wel waarderen, omdat ie gewoon altijd hetzelfde zegt
Nice!quote:
Ook goed het ging wat mij betreft tussen Evert en Frankquote:
- duitslandquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:43 schreef fuckbuddy het volgende:
Jammer dus Nederland-Portugal met Snoeks...
Fail.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:43 schreef fuckbuddy het volgende:
Jammer dus Nederland-Portugal met Snoeks...

En maar jatten van Evert, die pauper.quote:
Snoeks is een duivelstovenaar, goeie genade wat een klasbak. Kent u Milli Vanilli nog? Dan is Snoeks Milli!quote:Op donderdag 19 juni 2008 23:43 schreef The_Verve het volgende:
Evert, wat vind je ervan dat Snoeks vanavond plagiaat pleegde door het woord mokerslag te gebruiken?
Zo kan 't ookquote:Op donderdag 19 juni 2008 23:49 schreef EnGCatjuh het volgende:
Heerlijk om naar te luisteren met een flesje wijn en een blokje kaas.
quote:Op donderdag 19 juni 2008 23:49 schreef EnGCatjuh het volgende:
Heerlijk om naar te luisteren met een flesje wijn en een blokje kaas.
Daarom gebruikte ik hem ook. Zeker in de context van die uitspraak toen.quote:
ja idd, ging ineens zeggen' is hij nou minder dan toni'quote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:22 schreef Schimpie het volgende:
Hij bleef maar lullen en lullen en lullen gister.
En die onzin verhaaltjes die die vertelt zitten ook nog eens vaak fouten in. Podolski staat bv. helemaal niet te koop itt tot want Snoeks beweert.
Toni, de sterk van dit EK. Die het de laatste jaren pas echt goed doet.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 15:37 schreef AgeEll het volgende:
[..]
ja idd, ging ineens zeggen' is hij nou minder dan toni'
tuurlijk is hij minder dan toni.
hij wordt nu toch ook niet gebruikt als diepe spits.
slappe gelul van die commentatoren in nl, er zijn er maar weinig echt goed.
iedereen wil alles meteen in hokjes doen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |