De verpleegkundige vertelde ons dat er maximaal 6 weken tussen mag zitten omdat kindjes maar zolang die entstoffen vast kunnen houden.quote:Op maandag 9 juni 2008 14:29 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik wou laatst ook Nathan zijn prik uitstellen na alle ellende in het ziekenhuis etc maar omdat er al 6 weken tussen de vorige en die toen moest zat mocht het niet worden uitgesteld. geen idee waarom niet maar niet veel later had hij dus een keelonsteking erbij. Ik kan niet zeggen dat ik blijer wordt van het CB.
Hier zeiden ze 10-15 min. Wat grappig toch dat alles overal verschilt.quote:Op maandag 9 juni 2008 13:55 schreef Troel het volgende:
Je moet een gemiddelde van 15 a 20 minuten per fles hebben. Hebben ze de fles dan nog niet leeg, dan moet je een speen groter nemen zeg maar
Hier was het vanmorgen 6 uur, toen was Jen gewoon wakker. En babbelen en spelen met de tut. Om vervolgens om kwart voor 7 weer in slaap te vallen, als mama wil gaan aankleden en de deur uit moet...quote:Op dinsdag 10 juni 2008 05:33 schreef Silmarwen het volgende:
Die van ons heeft borstvoeding gedronken.![]()
Om 4 uur 's nachts.En nu nog slapen ho aar. Mam en pap moeten verplicht nu ochtendmensen worden.
We moeten nog jaren sjouwen met dat kind, ik vind dat zielig als het niet nodig is. Ze is ook nog niet op de leeftijd dat ze zelf naar oma wil. Nouja, het zal wel aan mij liggenquote:Op dinsdag 10 juni 2008 10:27 schreef Ticootje het volgende:
Kim, je had liever gehad dat ze bij papa was vandaag? Misschien manlief dan lekker even het huis aan kant doen, lekker de was doen, de stofzuiger erdoorheen.... (Ach een vrouw mag toch dromen?)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |