Kim Peekquote:Op zaterdag 7 juni 2008 16:31 schreef Under_Score het volgende:
vanochtend nog gekeken.
[..]
vanochtend nog gekeken, op de DVD staat nog een mooie extra over autisme waar ze de inspiratiebronen voor de film aan het woord laten.
Op het Autsider forum, staan een hoop topic's over gefrustreerde Autisten die maar geen vriendin kunnen krijgen. Neem Hans Kamp, of een ene Willem bijvoorbeeld. Als ik die topic's doorlees zie ik eigenlijk dat een hoop Autisten hieraan ellende ondervinden, maar er bijna nauwelijks voor uitkomen.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:19 schreef Remexxy het volgende:
Ik heb ontzettend veel moeite om een vriendin te zoeken. Ik weet het niet, misschien is dit de schuld van mijn uiterlijk dat ik er geen 1 kan krijgen. Maar ik ga op zoek, hoe dan ook totdat ik er bij neer val. Want ik vind dat het nu tijd gaat worden
Maar hellaas, als je opzoek gaat hoe erger het word om aan een vriendin te komen. En ik ga dan ook zwaar gefrustreerd worden ben ik bang
Dat ze er niet voor uitkomen vind ik niet zo heel vreemd hoor.quote:Op zondag 8 juni 2008 03:38 schreef F04 het volgende:
[..]
Op het Autsider forum, staan een hoop topic's over gefrustreerde Autisten die maar geen vriendin kunnen krijgen. Neem Hans Kamp, of een ene Willem bijvoorbeeld. Als ik die topic's doorlees zie ik eigenlijk dat een hoop Autisten hieraan ellende ondervinden, maar er bijna nauwelijks voor uitkomen.
http://www.autsider.net/forum/viewforum.php?f=11&sid=181f9c44e37c4e6f6f2156ef1249d960
quote:Op zondag 8 juni 2008 06:29 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Dat ze er niet voor uitkomen vind ik niet zo heel vreemd hoor.
-edit-
edit 1 weg
-edit 2-
De druk om een vriend/vriendin te 'moeten' hebben is tegenwoordig niet meer zo heel groot als vroeger. Daar staat tegenover dat dan wel van je verwacht wordt dat je dan een grote kring mensen om je heen hebt of (regelmatig) affaires hebt (of niet?)
Voor een autist echter is dat het probleem, vriendschap, hun wereld zit zo anders in elkaar. Niet minder (eerder meer), maar op een heel andere manier. Ik denk dat heel veel autisten enorm graag een relatie zouden willen hebben, om pas dan tot rust te komen.
Tegelijk denk ik dat heel veel autisten nooit zover zullen komen: het lukt ze gewoonweg niet om een vriend/vriendin te verkrijgen (vanwege juist weer hun autisme), of ze kiezen er na tig pogingen voor om alleen te blijven, om de schijn naar buiten toe en naar henzelf toe op te houden.
En daarmee heb je nog een reden waarom autisten zo ontzettend graag een relatie zouden willen hebben: ze zijn zo ontzettend eenzaam en alleen, als je met zijn 2-en bent is dat meestal voorbij.
Ik zou uit eigen ervaring schrijven, en niet wat anderen aangeven. Maar goed dat is jouw eigen keuze natuurlijk.quote:Op zondag 8 juni 2008 15:14 schreef Logician het volgende:
Ik ben benaderd aan de hand van mijn weblog om een interview te doen over asperger voor het weekblad vriendin![]()
Ben er heel opgewonden over, maar zit te denken he, misschien is het een idee om bepaalde dingen die hier door mensen ervaren worden een beetje op te schrijven (voorbeelden) om een algeheel duidelijker beeld te kunnen geven, ipv alleen mijn eigen ervaring?
Ik vind het ieg wel heel leuk dat dit onderwerp als inside story in een dergelijk blad komt, wellicht dat andere mensen er dan wat meer van snappen en/of er iets aan hebben
Ja het is ook aan de hand van wat ik op mijn blog heb gezet, maar soms lees ik hier dingen die ik niet herken, en wellicht is het een idee van bijv "ja maar er zijn ook mensen met ass die juist dat of dat ervaren" zoiets.. zodat het niet overkomt als een zwart/wit beeld van ass oid.... ik kan dat natuurlijk ook heel erg benadrukken, maar het leek mij ieg belangrijk om dat wel duidelijk te maken,aangezien karakter ook heel veel invloed heeft op as.quote:Op zondag 8 juni 2008 15:16 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik zou uit eigen ervaring schrijven, en niet wat anderen aangeven. Maar goed dat is jouw eigen keuze natuurlijk.
Ik ken je alleen hier van Fok, je bent man (en ik kijk alleen naar vrouwen), maar verder: ja hoor, natuurlijkquote:
quote:Op zondag 8 juni 2008 22:44 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Ik ken je alleen hier van Fok, je bent man (en ik kijk alleen naar vrouwen), maar verder: ja hoor, natuurlijk![]()
dan neem je toch een spuuglelijk mokkelquote:Op maandag 9 juni 2008 18:38 schreef Remexxy het volgende:
Ugh, de eerste stap daar heb ik moeite mee
Ik ben spuug lelijk. Want dat vind ik, en ik denk dat die verwende mokkels alleen maar voor een heeeeeeeeeeeeeeel leuk uitziende man gaan![]()
Nee ik denk dat. En mensen die ik ken zeggen dat het niet zo isquote:Op maandag 9 juni 2008 20:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
dan neem je toch een spuuglelijk mokkel
Die zijn op Fok! wel te vinden.quote:Op maandag 9 juni 2008 20:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
dan neem je toch een spuuglelijk mokkel
zeker weten, maar ze zijn vast mooi van binnenquote:
Ik vind je wel een beetje verwendquote:Op maandag 9 juni 2008 23:15 schreef Remexxy het volgende:
[..]
Nee ik denk dat. En mensen die ik ken zeggen dat het niet zo is
Ps,
Lelijke mokkels daar moet ik niks van hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |