Ik ga meestal voor l-r-l, met een deviatie naar rechts bij die laatste.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:33 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Rechts binnen is het toch officieel?'Of was het nou links?
Lol, het is nog maar 1 weekquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:29 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Man, je zit hier al een paar weken bevestiging te zoeken, dus die paar uurtjes overleef je ook nog wel.
Ik zie wel potentie voor de nodige vervolgtopics:
-Ze vindt me leuk, we gaan uit! Heeft iemand tips?
-We gaan naar de bioscoop! Wanneer arm om haar heenslaan?
-Drie zoenen op de wangen! Beter rechts-links-rechts of links-rechts-links?
En na zes maanden:
-Ik wil haar zoenen op de mond! Met of zonder tong?
etc. etc.
Hmm, nee onder het motto van, rustig aan was misschien beter geweest?quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:30 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
onder het motto "ignorance is bliss"?
of omdat een smsje in zo'n geval te zielig voor woorden is?
Heb je ook een manier voor mij om met de spanning om te gaan?quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:32 schreef Lápiz het volgende:
[..]Ach, ik leef gewoon mee met die jongen, dit is mijn manier om met de spanning om te gaan...
Kun je nagaan hoezeer je de spanning hebt weten op te drijven. Je hebt al een hele schare trouwe fans verzameld hier binnen die week.quote:
Ik hoop niet dat je dat ook bij al je familieleden doetquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:34 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Ik ga meestal voor l-r-l, met een deviatie naar rechts bij die laatste.
ROFL, die zijn allang en veel vaker gegeven. Maar volgens mij ligt het probleem echt bij jou hoor.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:35 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Heb je ook een manier voor mij om met de spanning om te gaan?
Hmm, er is al genoeg geschreven hier daarover, maar erkennen dat je onzeker bent is al een goed beginpunt.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:35 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Heb je ook een manier voor mij om met de spanning om te gaan?
Alleen bij m'n knappe nichten.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:38 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je dat ook bij al je familieleden doet
quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:39 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Hmm, er is al genoeg geschreven hier daarover, maar erkennen dat je onzeker bent is al een goed beginpunt.
Zie het anders op deze manier: je hebt het SMS-je verstuurd, de bal ligt nu bij haar, daar kun jij op dit moment niks aan veranderen. Het gaat er nu gewoon om dat je bang bent voor een afwijzing, maar ik denk niet dat die gaat komen. Waarschijnlijk is ze nu druk in overleg met haar vriendinnen en is ze misschien zelfs superblij dat je 'de stap' hebt gezet. Gewoon rustig afwachten dus. Zelf zou ik trouwens niet meteen een berichtje terugsturen, omdat ik niet te welwillend zou willen overkomen. Voor het einde van deze dag weet je meer, ga daar maar vanuit.
Allemaal speculatie, probeer gewoon blij te zijn dat je de stap gezet hebt, ongeacht wát de uitkomst is. Je zult het waarschijnlijk niet van me aannemen, omdat je helemaal in love bent, maar dit soort situaties zul je in de toekomst nog vaker gaan meemaken. Alleen kun je er dan makkelijker mee omgaan, juist omdát je nu zo loopt te stuntelen. Kortom: komt allemaal goed!quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:42 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
Het zit hem meer in het 'hoe dan verder' na de 'afwijzing'.
de nuchterheid zelve!quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:48 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Allemaal speculatie, probeer gewoon blij te zijn dat je de stap gezet hebt, ongeacht wát de uitkomst is. Je zult het waarschijnlijk niet van me aannemen, omdat je helemaal in love bent, maar dit soort situaties zul je in de toekomst nog vaker gaan meemaken. Alleen kun je er dan makkelijker mee omgaan, juist omdát je nu zo loopt te stuntelen. Kortom: komt allemaal goed!
Gast, je hebt je smsje nog niet eens anderhalf uur geleden verstuurd. Niet iedereen reageert gelijk hoor!quote:
Wow ''pas'' 4 uur laterquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:25 schreef lieveclown het volgende:
[..]
Gewoon wachten
Misschien is ze bezig met iets
Ik wordt ook gek als ik van een bepaald meisje geen SMS terug krijg
Had ik van de week ook stuurde een meisje een SMS kreeg pas 4 uur later een SMS terug omdat ze gewoon bezig was met iets
2e is redelijk banaal lijkt me, meer de kant van de 1e opquote:Op donderdag 5 juni 2008 18:09 schreef Gummibeer79 het volgende:
Stom he, ik blijf het toch in de gaten houden.
Kerel, hoe dan ook, alles komt goed joh.
Maar inderdaad, wat stond er nou in?
"hoi x, zullen we dan en dan afspreken?"
of
"hoi x, we zijn al een tijdje goede vrienden, maar wat jij niet weet is dat ik elke avond in mijn bedje een pak kleenex verbruik. Zullen we's met z'n tweeen leuke dingen gaan doen?"
Je hebt gelijk, sorryquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:49 schreef Tuinboon het volgende:
[..]
Gast, je hebt je smsje nog niet eens anderhalf uur geleden verstuurd. Niet iedereen reageert gelijk hoor!
Tsja, maar wel lekker duidelijk.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:11 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
2e is redelijk banaal lijkt me, meer de kant van de 1e op
Nee je had ook kunnen wachten totdat zij zich aan je voeten zou werpen. Je hebt gedaan wat juist is en ja dat is spannend ja. Maak je niet druk om late smsjes, dat is geen indicatie voor succes of het ontbreken daaraan. Ik heb ook wel eens gehad dat ze dan 2 dagen later pas iets terug sturen en dat liep uiteindelijk ook goed. Er moet eerst spoedberaad met vriendinnen komen natuurlijkquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:14 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
Ik niet, had het niet moeten doen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |