Ik denk dat je gelijk hebt, rattenhaar kun je niet missen.quote:Op zondag 1 juni 2008 21:58 schreef Lobasca het volgende:
Ik weet zeker dat het de pols van die smerige rat is. Als je goed kijkt, zie je ook zwarte haartjes, en een stukje mouw van zijn colbert
Hilarischquote:
ik zou het even uitproberen, kom ik niet meer op youtube.quote:Op zondag 1 juni 2008 21:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Bij YouTube klik je op de url in de adresbalk zodat hij blauw wordt.
Dan tik je Ctrl + c
Dan ga je hierheen en tik je Ctrl + v
Die is vandaag zijn deur nog niet uitgeweestquote:
Ik vond die vorige band, Cavalera Conspiracy, wel lachen.quote:
Kijk, dat bedoel ikquote:Op zondag 1 juni 2008 22:12 schreef mazaru het volgende:
Die is vandaag zijn deur nog niet uitgeweest
En ik verwacht dat die de komende week ook niet naar buiten zal komen.
Zo'n uitbarsting van mij doet altijd wonderen
Zeg, ik heb een groot huis, en een grote tuin, en een verschrikkelijke buurvrouw, jullie mogen je ook wel een keer bij mij komen uitleven hoor.quote:Op zondag 1 juni 2008 22:12 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die is vandaag zijn deur nog niet uitgeweest
En ik verwacht dat die de komende week ook niet naar buiten zal komen.
Zo'n uitbarsting van mij doet altijd wonderen
quote:Op zondag 1 juni 2008 22:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik vond die vorige band, Cavalera Conspiracy, wel lachen. [ afbeelding ]
Juist! En bij tijd en wijlen een hele grote mond hebbenquote:Op zondag 1 juni 2008 22:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Kijk, dat bedoel ik![]()
Wie niet groot is moet slim zijn.
[ afbeelding ]
Het is inderdaad een mannenarmquote:Op zondag 1 juni 2008 21:56 schreef beequeen het volgende:
[..]
Shit, nu ga ik zelf twijfelen.Volgens mij heeft Lobasca gelijk, ik dacht dat het een armband was van Naad voor Dennix....helllup.
Je moet ook eerst oefenen in de spiegel wat je meest boze hoofd isquote:Op zondag 1 juni 2008 22:19 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Zeg, ik heb een groot huis, en een grote tuin, en een verschrikkelijke buurvrouw, jullie mogen je ook wel een keer bij mij komen uitleven hoor.![]()
Als je buurvrouw niet DBB Flens is vind ik alles best. Ik heb nog wat tentjes in de opstal, liefhebbers voor een logeerpartij bij Lobasca?quote:Op zondag 1 juni 2008 22:19 schreef Lobasca het volgende:
Zeg, ik heb een groot huis, en een grote tuin, en een verschrikkelijke buurvrouw, jullie mogen je ook wel een keer bij mij komen uitleven hoor.![]()
Wederom een nieuwe locatie voor de DGK-COS-meet, bij Lobasca in de tuin, lekker aan de lauwe colaquote:Op zondag 1 juni 2008 22:19 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Zeg, ik heb een groot huis, en een grote tuin, en een verschrikkelijke buurvrouw, jullie mogen je ook wel een keer bij mij komen uitleven hoor.![]()
Als 'ie een armbandje om zijn kinderarm had gedragen, waren er nu geen twijfelsquote:Op zondag 1 juni 2008 22:23 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het is inderdaad een mannenarm![]()
Ik dacht heel even dat de arm in het blousje zat dat Nadia droeg toen ze voor het eerst met Luc zoende (ik lijk wel gek dat ik nog weet dat ze toen droeg)
Die is goedquote:Op zondag 1 juni 2008 22:21 schreef blomst het volgende:
ik zoek me rot naar dit nummer maar dan acappella.
Ik drink nooit cola, alleen bij Tipsch, die is verslaafd aan die bendequote:Op zondag 1 juni 2008 22:26 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wederom een nieuwe locatie voor de DGK-COS-meet, bij Lobasca in de tuin, lekker aan de lauwe cola
Cola met beerebburg is yammiequote:Op zondag 1 juni 2008 22:28 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik drink nooit cola, alleen bij Tipsch, die is verslaafd aan die bende
We nemen gewoon allemaal zelf iets meequote:Op zondag 1 juni 2008 22:28 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik drink nooit cola, alleen bij Tipsch, die is verslaafd aan die bende
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |