Dat viel mij vandaag toch op. Doorgaans was Devolder toch wel het soort renner dat met zo'n Ricco was meegegaan om vervolgens halfweg de klim in te storten , maar nu bleef hij echt on-Devolders zitten ...quote:Op zondag 13 juli 2008 20:14 schreef DutchSL het volgende:
Heeft Devolder eigenlijk al aangevallen in deze Tour? Volgens mij weet hij zich voor de verandering eens goed in te houden, als plakker zie ik hem nog ver komen, als aanvaller stort hij denk ik ver in.
de enige manier voor Devolder om zijn beoogde top 10 klassering te halen is door constant te volgen, niet aan te vallen en vooral niet te gek te doen. Het is niet op zijn Devolders maar om dat te bereiken moet hij het wel zo doen. Het is geen garantie dat hij het dan ook haalt maar als hij gaat aanvallen verliest die zeker 20 minutenquote:Op zondag 13 juli 2008 22:05 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat viel mij vandaag toch op. Doorgaans was Devolder toch wel het soort renner dat met zo'n Ricco was meegegaan om vervolgens halfweg de klim in te storten , maar nu bleef hij echt on-Devolders zitten ...
Dat klinkt als een saaie Zubeldia-eindnotering.quote:Op zondag 13 juli 2008 22:13 schreef Bartoli het volgende:
de enige manier voor Devolder om zijn beoogde top 10 klassering te halen is door constant te volgen, niet aan te vallen en vooral niet te gek te doen. Het is niet op zijn Devolders maar om dat te bereiken moet hij het wel zo doen. Het is geen garantie dat hij het dan ook haalt maar als hij gaat aanvallen verliest die zeker 20 minuten
als hij op zijn Zubeldias van paar jaar terug 4e of 5e kan worden zal Stijn en QSI allang tevreden zijn. Maar denk dat Stijn nog een flinke opdonder gaat krijgen als er echt gekoerst gaat worden.quote:Op zondag 13 juli 2008 22:17 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat klinkt als een saaie Zubeldia-eindnotering.
Ik hoop dat ie naar je luisterdquote:Op zondag 13 juli 2008 22:13 schreef Bartoli het volgende:
[..]
de enige manier voor Devolder om zijn beoogde top 10 klassering te halen is door constant te volgen, niet aan te vallen en vooral niet te gek te doen. Het is niet op zijn Devolders maar om dat te bereiken moet hij het wel zo doen. Het is geen garantie dat hij het dan ook haalt maar als hij gaat aanvallen verliest die zeker 20 minuten
Morgen zullen we het zien Bartoliquote:Op zondag 13 juli 2008 22:20 schreef Bartoli het volgende:
[..]
als hij op zijn Zubeldias van paar jaar terug 4e of 5e kan worden zal Stijn en QSI allang tevreden zijn. Maar denk dat Stijn nog een flinke opdonder gaat krijgen als er echt gekoerst gaat worden.
En Klöden en Leipheimer zullen ook nog wel hun succesvolle opwachting maken.quote:Op zondag 13 juli 2008 22:22 schreef Pedroso het volgende:
Komende jaren zal het overigens steeds moeilijker worden om top-3 te halen in de Tour. Contador is er komende jaren weer bij en ook b.v. een Rico gaat hem komende jaren overvleugelen. Verder komen er nog enkele jongelingen aan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |