Die stem is idd irritantquote:Op zaterdag 31 mei 2008 18:09 schreef DeeCruise het volgende:
Ben niet echt bekend met de Editors, maar vind zijn stem een beetje monotoon klinken... Gaat vervelen op de lange duur. Zonde eigenlijk, want de muziek is zo slecht nog niet.
Volgens mij is 't nog niet uitgezonden. Dat komt later nog welquote:Op zaterdag 31 mei 2008 18:27 schreef DeeCruise het volgende:
Is er toevallig ook iemand die gisteren metallica gecheckt heeft en die video geript heeft? Zou graag t optreden op de pc hebben nlOf is dit nog ergens online terug te vinden?
Is niet online uitgezonden. Het word vanavond en morgenavond op tv uitgezonden (exclusief 6 nummers die ze niet mochten uitzenden).quote:Op zaterdag 31 mei 2008 18:27 schreef DeeCruise het volgende:
Is er toevallig ook iemand die gisteren metallica gecheckt heeft en die video geript heeft? Zou graag t optreden op de pc hebben nlOf is dit nog ergens online terug te vinden?
Gevonden: 23:35!quote:
Ja, in plaats van dat ze de herhaling van Moke gewoon afkappen als er een geweldige live-band op dat moment één van hun beste nummers staat te spelen... Ik vond Blood Red Shoes in Doornroosje OK. Heb ik trouwens al iets uitgebreider in het beroemde 'I Bet'-topic gepostquote:Op zaterdag 31 mei 2008 18:28 schreef Toad het volgende:
@aisu: iddnu moet je weer gaan wachten als je per se het eerste nummer wil zien.
wat vond je eigenlijk nog van BRS in Doornroosje?Ik stond niet zo goed helaas. Maar was wel tof.
quote:We krijgen in ieder geval geen toestemming voor het uitzenden of online zetten van Justice en The Verve
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |