quote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:26 schreef Paladijn het volgende:
Klinkt goed, maar van wandelen raak je dat buikje wel kwijt
* Paladijn rent.
Je krijgt er alleen een strakke kont van.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:26 schreef Paladijn het volgende:
Klinkt goed, maar van wandelen raak je dat buikje wel kwijt
* Paladijn rent.
Damn wat moet jij dan veel wandelenquote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:57 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Je krijgt er alleen een strakke kont van.
Ik val niet op, ik ben klein, en rond 9 uur is het altijd druk op het station enzo.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:28 schreef Alexxxxx het volgende:
Jij valt ook op met je mooie koppie en vrouwelijke vormen.
Dan kan ik dus alsnog geen sexy schoenen aandoen?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:32 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
We wandelen genoeg op de basis zelf gok ik
Wie zegt dat mijn kont strak is?quote:
Dan moet paal maar een groene zwaailamp kopen, dat werkt altijd...quote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:58 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik val niet op, ik ben klein, en rond 9 uur is het altijd druk op het station enzo.
Ik houd je niet tegen,maar ga je ook niet dragen als je zere voetjes krijgtquote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:58 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Dan kan ik dus alsnog geen sexy schoenen aandoen?
vrijdag ff aan Rutger vragenquote:
Misschien wel ja. Of hij moet die van jou lenenquote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:10 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Dan moet paal maar een groene zwaailamp kopen, dat werkt altijd...
hoeft niet joh, ben nog door half Leeuwarden gelopen terwijl ik allemaal blaren op m;n voeten had en ik zei niks.quote:[..]
Ik houd je niet tegen,maar ga je ook niet dragen als je zere voetjes krijgt
Doe maar, maar waarschijnlijk zegt ;ie er gelijk bij dat ;ie je beide poten breekt alsje aan me komt.quote:[..]
vrijdag ff aan Rutger vragen
Ok geen onkuis rokjes-weer dus.quote:
Dat krijgt ie wel vaker te horen:quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:07 schreef Alexxxxx het volgende:
dan is piet een domme lul die elke dag wat anders denkt![]()
Dat hoeft pas 19 juni weer, of ga je in het oranje?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:25 schreef Mof het volgende:
Nou, dan zal ik mij maar eens omkleden voor vanavond!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |