Nee, dat heeftie niet. Ik had daarvoor mensen geregeld die me wisten te melden dat de kat nog leefde enzo.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:26 schreef motorbloempje het volgende:
heeftie de kat meegesleept?![]()
wat lief!
zolang ze niet aan zijn anus zitten moet 't goed zijn denk ik.. en dan zie ik nog altijd een lekkere dame 'teveel'quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:29 schreef Isabeau het volgende:
Ik weet niet of Vork die kerels zo geweldig vindt
Hi!quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:29 schreef Isabeau het volgende:
Ik weet niet of Vork die kerels zo geweldig vindt
Ik zou het niet kunnen, maar Doc is ook als ras-Amsterdammer gelukkig in Arnhem. Blijkbaar is het daar toch goed toeven.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:27 schreef Vork het volgende:
Nee, hooguit Amsterdam een beetje, maar Arnhem is een verademing vergeleken met de donkere krochten van Noord Holland.
Ik was toen ik weg ging wel klaar met Hoorn. Ik kende daar ondertussen nog amper wat leuke mensen. Inmiddels heb ik gewoon een leven in Arnhem op kunnen bouwen. Vrienden om de hoek, leuke stad en inmiddels ook een woning vlakbij het centrum en de natuur. Ik ben niet vanplan om hier nog weg te gaan de komende tijd.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:33 schreef golfer het volgende:
Ik zou het niet kunnen, maar Doc is ook als ras-Amsterdammer gelukkig in Arnhem. Blijkbaar is het daar toch goed toeven.
Ik zal zo eens kijken en ik heb geen mailadres van de Londen Connectie, ik zou bijv bij MSN kijken wat daar staat en dat heb je zelf ookquote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:32 schreef Liejannuh het volgende:
Hi!Ik heb je gemaild.
Over maandag.
En ColdFeet ook. Maar jij kan alvast wat dingen uitzoeken.
Owja, en iets met PM en een mailadres van de London Connectie.
Dan ga ik nu nog even een sollicitatiebrief schijven.
quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik zou het niet kunnen, maar Doc is ook als ras-Amsterdammer gelukkig in Arnhem. Blijkbaar is het daar toch goed toeven.
Tssquote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:37 schreef motorbloempje het volgende:ik wil er zo snel mogelijk weer weg
maar het is wel leuk, met Vork en remlof enzo bier drinken, dát wel
*kusje*quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:40 schreef Stereotomy het volgende:
Isa! Gefrusteerd? Ik?
Ja dat heb je goed gezien.
Ik ga wel mailen naar zijn hotmailadres.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zal zo eens kijken en ik heb geen mailadres van de Londen Connectie, ik zou bijv bij MSN kijken wat daar staat en dat heb je zelf ook
oh ja, meneer woont sinds kort 'op stand' hoorquote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:39 schreef Vork het volgende:
[..]
Tss
Maar je woont dan ook wel in een pauperwijk.
op stand? Dit is nogsteeds een wijk met een overschot aan lage inkomens en woningen die gesloopt gaan worden. Wat dat betreft niet heel erg veel anders.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:44 schreef motorbloempje het volgende:
oh ja, meneer woont sinds kort 'op stand' hoor![]()
nou ja.. maken jullie het hoopje af? Ik ga pitten, morgen weer college
Ik heb laast nog om 23:57 (3 minuten voor de deadline) een verslag over time-management gestuurd.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:43 schreef beunkster het volgende:
Arnhem is best een aardige plaats om te wonen, toch?
Hier in Twente is het sowieso goed toeven. Dus iedereen die andere plaatsen zat is: wees van harte welkom in het gastvrije Twente
En nu ga ik ook maar gelijk eens naar bed. Zojuist de caseuitwerking ingeleverd, 24 minuten voor het verstrijken van de formele deadline. Maar onze leraar is zelfs zo aardig dat ie vorige week nog een caseuitwerking heeft geaccepteerd en nagekeken van iemand die het op donderdagavond (ipv dinsdagavond, vrijdagochtend college...) had ingeleverd. Dus dat zit gelukkig wel goed.
Nu nog hopen dat het een beetje goed is...
Gelukkig was het een interessant onderwerp (waardecreatie bij bedrijven/bedrijfsonderdelen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |