Niet op ingaan joh!! Dalijk krijg je naar je kop geslingerd dat alle mannen, dus jij ook, holbewoners zijnquote:Op zondag 1 juni 2008 23:30 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Uhm die taal van jou snap ik niet helemaal. Nog eens?
Als jij dit van iemand anders zou lezen.... dan weet jij ook wel wat diegene moet doen toch???quote:Op maandag 2 juni 2008 00:04 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
Ik zit mezelf niet gek te maken
Waarom lijkt het trouwens alsof hier allemaal woman-izers zitten?
Ja, maar als het om jezelf gaat is het toch altijd een beetje anders..quote:Op maandag 2 juni 2008 00:21 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Als jij dit van iemand anders zou lezen.... dan weet jij ook wel wat diegene moet doen toch???
Jup, dan is het zeker weten anders, dan word het opeens eng en spannendquote:Op maandag 2 juni 2008 00:27 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Ja, maar als het om jezelf gaat is het toch altijd een beetje anders..
I think she diggs you?quote:Op zondag 1 juni 2008 23:59 schreef appelsjap het volgende:
kzie het probleem niet, gewoon uit vragen. I think she diggs you.
En anders, schijt als ze nee zegt.. Wat maakt t uit.
Wat ik me nog afvraag, is of zij nu ook al weet dat ik HAAR leuk vind. Andersom is het wel duidelijkquote:Op zondag 1 juni 2008 18:16 schreef Kluts het volgende:
Ze vindt je leuk. Echt wel.
Wat je nu te doen staat, is haar mee uit vragen. Vraag haar mee uit eten, dan kunnen jullie lekker kletsen. Zij is volgens mij ook verlegen, en aangezien jij dat ook bent, schiet het niet op als een van jullie niet de eerste stap zet.
Succes!
Na vandaag dus welquote:Op maandag 2 juni 2008 10:59 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Wat ik me nog afvraag, is of zij nu ook al weet dat ik HAAR leuk vind. Andersom is het wel duidelijk
Ik denk dat dat bij haar wel duidelijk is hoorquote:Op maandag 2 juni 2008 10:59 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Wat ik me nog afvraag, is of zij nu ook al weet dat ik HAAR leuk vind. Andersom is het wel duidelijk
Jaa preciesquote:Op maandag 2 juni 2008 13:58 schreef DuTank het volgende:
Je moet een soort "Wanna come in" (van MTV) date regelen. En gewoon iets met haar gaan eten 's avonds en als je haar dan thuis afzet met haar mee naar de deur lopen en als ze vraagt of je nog even binnen iets wilt drinken, weet je dat je redelijk goed zit
Denk niet dat ze me binnen gaat laten, aangezien ze nog bij haar ouders woont.quote:Op maandag 2 juni 2008 13:58 schreef DuTank het volgende:
Je moet een soort "Wanna come in" (van MTV) date regelen. En gewoon iets met haar gaan eten 's avonds en als je haar dan thuis afzet met haar mee naar de deur lopen en als ze vraagt of je nog even binnen iets wilt drinken, weet je dat je redelijk goed zit
't Is wel mijn eerste date hèquote:Op maandag 2 juni 2008 14:13 schreef Backtrack het volgende:
[..]
Jaa precies![]()
Ach en zo moeilijk is het toch niet? gewoon vragen of ze wat mee wil drinken of zo.... gewoon jezelf erover heen zetten en het vragen...
Je had dan toch ook als grapje kunnen zeggen, wanneer gaan we dan, en als ze er serieus op inging had je je datequote:Op zondag 1 juni 2008 18:03 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Ja, maar volgens mij was het gewoon een grapje.
Maargoed..![]()
dat ze je leuk vindt.quote:Op maandag 2 juni 2008 10:54 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
I think she diggs you?
Pardon? Wa's dat nu weer?
Mja mja mja, had gekuntquote:Op maandag 2 juni 2008 16:36 schreef Fingon het volgende:
[..]
Je had dan toch ook als grapje kunnen zeggen, wanneer gaan we dan, en als ze er serieus op inging had je je date
Just go with the flow..![]()
Ik ben dan ook niet op zoek naar een neukertje, maar een vriendin.quote:Op maandag 2 juni 2008 16:43 schreef appelsjap het volgende:
[..]
dat ze je leuk vindt.![]()
Pff, btw nog even niet neuken hea.
Dus?quote:Op maandag 2 juni 2008 14:22 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Denk niet dat ze me binnen gaat laten, aangezien ze nog bij haar ouders woont.
Ik daarintegen woon 30 km verderop..
Had ik nog niet gezegd?
ik bedoel dat je dan een minderjarige neukt, je weet maar nooit wat er gebeurt als je teveel drinkt en alleen met dr bent. Sorry dat ik je probeer te helpenquote:Op maandag 2 juni 2008 16:57 schreef Bla-Di-Bla het volgende:
[..]
Ik ben dan ook niet op zoek naar een neukertje, maar een vriendin.
Gast..![]()
Niet geschoten is altijd mis. Je bent in het bezit van auto+rijbewijs? Anders leen je die even van je ouders. Nou, dan haal je haar thuis op. Ga je iets eten. Zet je haar weer thuis af, loopt mee naar de deur. En meegaan in het gesprek. Als ze zegt: "Nou, het was gezellig, tot ziens." Niet gaan huilen dan, maar gewoon naar huis gaan. En als ze vraagt of je nog ff iets wilt drinken, dan kijk je op je horloge/mobiel voor de tijd. En dan zeg je: "Hmm.. Nou.. Eventjes dan..."quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |