Zeker mee eensquote:Op zondag 1 juni 2008 21:37 schreef DJ_ het volgende:
die lyrics van sheerk zijn in die edited versie echt veel cooler =D
quote:Op zondag 1 juni 2008 16:38 schreef JortK het volgende:
VA_-_DJ_Selection_185_(The_History_Of_Hardstyle_Second_Trip)-CD-2008- QMI![]()
![]()
Titel is ruk maar echt oldskool hardcore:
[..]
Licht eraan waar je staat denk ikquote:Op maandag 2 juni 2008 02:06 schreef Sethje het volgende:
Intents was wel lachen maar wat een kanker niet liefhebbers iedereen stond stil...
Ik heb twee delen meer heb ik niet kunnen vindenquote:Op zondag 1 juni 2008 21:52 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
![]()
Vorige deel was ook zwaar vet! Zijn daar meer CD's van?
Dat hing er toch echt vanaf waar je stond.. Maar dat volk soms, volgens mij is er niet eens op ID gecheckt en dat was toch wel duidelijk te merken..quote:Op maandag 2 juni 2008 02:06 schreef Sethje het volgende:
Intents was wel lachen maar wat een kanker niet liefhebbers iedereen stond stil...
Hulde voor die set. Kijk deze gasten weten tenminste nog door wie ze zo veel succes hebben!quote:Op zondag 1 juni 2008 16:33 schreef JortK het volgende:
[..]
Tracklist:
[..]![]()
Liveset van de Noisecontrollers voor de duidelijkheid
Valt mij wel echt op dat vaak de meer losgaande mensen achterin de zaal staan bij grote feesten, hoe verder naar voren hoe meer blote bovenlijfen enzoquote:Op maandag 2 juni 2008 11:28 schreef Sethje het volgende:
Jammer dat ze bij intents Macabre niet hebben gedraaid. En achteraan was de sfeer idd beter maar vooraan echt zoveel pogoende kut kindjes enzo. Magoed dat is inherent aan een feest in oisterwijk
Dat is wel de reden waarom ik op grote feesten vaak achteraan staquote:Op maandag 2 juni 2008 11:35 schreef MrDice het volgende:
Komt omdat de echte hardstylers iets meer ruimte opzoeken om normaal los te kunnen gaan.
zonder daarbij als een baviaan tegen de meute in te stuiteren
Bij ons hangt het een beetje ervanaf welk feest het is.quote:Op maandag 2 juni 2008 11:35 schreef MrDice het volgende:
Komt omdat de echte hardstylers iets meer ruimte opzoeken om normaal los te kunnen gaan.
zonder daarbij als een baviaan tegen de meute in te stuiteren
Je afgetrainde body showen jwt...quote:Op maandag 2 juni 2008 16:51 schreef Tha_Bartman het volgende:
en toch hoop je iedere keer weer dat ze een overdosis anabolen nemen en langzaam opzwellen en vervolgens uit elkaar spattenzoals in een slechte horrorfilm JWTZZ
![]()
dan is het probleem opgelost.. ik snap sowieso niet zo waarom je je shirt uit moet, zoveel scheelt het nou ook weer neit qua hitte en ik zweet van mezelf al genoeg ik hoef dat van een ander er niet nog eens bij te hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |