Idd, terwijl De Vries het ook gewoon moet hebben van sbs-publiek. Misplaatste minachting.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:33 schreef PeterNB het volgende:
Ik vind het wel jammer dat mijn held Peter R de Vries zo minzaam deed,
want het was ook Jaap's held (en had hem wel een leuke nazit met Peter R
gegund ! )
Ze zijn zo overdreven misplaatst ernstig.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:33 schreef Ziet het volgende:
wat een vervelende man is die knevel....
en peter R trouwens ook, maar dat wisten we al
Lekker spul die XTC...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:33 schreef Ziet het volgende:
wat een vervelende man is die knevel....
en peter R trouwens ook, maar dat wisten we al
Sharp!quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Idd, terwijl De Vries het ook gewoon moet hebben van sbs-publiek. Misplaatste minachting.
Als hij dat tegen Knevel zou zegtquote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:33 schreef tinkerbell_supersonic het volgende:
[..]
Ik dacht net precies hetzelfde, en dan del in het publiek die op de achtergrond in de blérmodus gaat waarop rat zecht "hou je focking kutschmoel"
Dat dacht ik ook, de 2 interviewers hebben toch ook al gauw 100.000 euro per jaar, dus niet zo zeiken...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:35 schreef Prosac het volgende:
Die mensen daar aan tafel verdienen allemaal lekker/zijn binnen, Jaap was slechts een armlastige student, dan doe je alles voor dat miljoen.
Dat ze dat niet snappen.
Zou Brian de Party al gelezen hebben?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:35 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach als je je bedenkt dat hij morgen naar de supermarkt gaat om boodschappen te doen voor zijn feest en hij in de roddelbladen kijkt wordt hij weer helemaal para![]()
![]()
Gezond van lijf en leden is voor Jaap dus maar de vraag, misschien leeft hij kort maar wel in weelde.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:36 schreef MargrietV het volgende:
Geld is niet het belangrijkste in het leven. Tevreden zijn met wat je hebt en gezond van lijf en leden is belangrijker.
Die gozer durft de straat niet meer op hoor.. Vanmiddag liep hij 100 keer aan de aanwezige pers te verkondigingen dat hij eerst lang de benzinepomp ging, om zelf een pakje kauwgom te kopen, daar zal hij de Party toch wel hebben zien liggen.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:35 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach als je je bedenkt dat hij morgen naar de supermarkt gaat om boodschappen te doen voor zijn feest en hij in de roddelbladen kijkt wordt hij weer helemaal para![]()
![]()
Hoi Maril! Dat is lang geleden.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:37 schreef maril het volgende:
[..]
Als hij dat tegen Knevel zou zegtDat zou gaaf zijn
Verbazingwekkend is het niet, dat de nationale moraalridder zo onbeschoft deed tegen Jaap.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:39 schreef Ziet het volgende:
peter R deed zo minachtend omdat ie vandeweek natuurlijk al zijn beste dag in zijn carriere had...
vandaag was een domper, want de dader heeft niet bekend.
Ja ik denk ff kijken hoe het met het afkicken gaat, weet wel dat ik ten tijde van BB 2 mr zap had (dat was de eerste kabelkastje van @home) en keek ik dus elke avond en ik viel wel in een klein gatje doen dat wegviel, had je hard gewerkt) en dan s;nacht BB2.quote:
Je moet inmiddels toch ook wel weten dat niets zo groot is als het ego van Peter de Vries.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:33 schreef Urquhart het volgende:
Jaap stond goed zijn mannetje. De minachting van De Vries viel me tegen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |